ROUTE 777 bezmaksas tiešsaistē

Route 777 ir vēl viena spēle, kas parāda radošo talantu, kas ir Elk Studios komandas pamatā. Kombinēt klasisko spēļu automātu tematiku ar mūsdienīgu izskatu un aizraujošām funkcijām nav viegli, bet mūs atkal pārsteidza kvalitatīvā grafika un nevainojamās animācijas, kas kļuvušas par Elk Studios spēļu automātu standartu.

Bezmaksas spēle ir veids kā apgūt ROUTE 7777 bez jebkāda finansiāla riska. KazinoKaralis iesaka arī izmēģināt Nitro Circus vai Relic Hunters demo versijas.

Tātad, kur Elk Studios vēlas Jūs aizvest ar šo spēli? Šī automaģistrāle sākas Ņujorkā, vedot Jūs uz rietumu piekrasti, un, ja Jums ir paveicies, Jūs to paveiksiet līdz zelta vārtu tiltam ar atlīdzību līdz pat 4000x lielāku par likmi.

Spēļu automāta tehniskie dati

Route 777 ir spēļu automāts ar tris ruļļiem, tris rindām un 17 izmaksu līnijām. Laimesti tiek piešķirti par blakus esošajiem savienojošajiem simboliem no kreisās uz labo pusi. Braukšana pa šoseju mobilajā tālrunī vai datorā Jums izmaksās no 0,20 € līdz 100 € par griezienu.

Šīs augstās variācijas spēles RTP ir noteikts 96,30%. Papildus standarta autospin funkcijai varat izmantot dažādas likmju veikšanas stratēģijas. Iespējas ir: Optimizer – derēt uz fiksētu procentu no bilances; Leveler – paaugstināt likmi pēc pieciem secīgiem zaudējumiem; Booster – palielina likmi pēc zaudējuma; Jumper – palielina likmi pēc uzvaras.

Spēles dizains

Route 777 patiešām ir ļoti nepastāvīga spēle, kas apvieno klasiskā spēļu automāta izkārtojumu un novatoriskas funkcijas, kas ir  augstākās klases spēļu automātu cienīgas. Spēle sākas ar īsu baikera animāciju, kas skatās uz smilšaino tuksnesi viņa priekšā, un no tā brīža spēle ir par un ap retro ruļļiem un pikseļiem, kas mums atgādina vecās labās 80. gadu datorspēles. Fons ir veidots HD grafikā, kas ir kontrastējoši ar ruļļiem. 

Izmaksu simboli

Izmaksu simboli ir veidoti retro stilā, sākot ar augļu simboliem, piemēram, ķiršiem, citroniem un kaktusu augļiem zemākajā galā un turpinot ar zelta stieņiem, kā arī ar zilajiem, sarkanajiem un dimanta septītniekiem augstajā līmenī. Kronētais trīskāršais septītnieks ir augstākās vērtības simbols. Izkliedētāji ir galvaskausa simbols, kam nepieciešams uzgriezt trīs no tiem, lai aktivizētu bezmaksas griezienu raundu.

Route 777 atkārtoto griezienu iespēja

Šī funkcija ir jauns mehānisms, kur identiski simboli pirmajos divos grieziena ruļļos aktivizē Overtake Re-Spins funkciju. Pieci atkārtoti griezieni tiek izsniegti trešajā rullī, kamēr pirmie divi ruļļi tiek fiksēti un ar katru atkārtotu griezienu kopā pārvietojas uz leju. Potenciālie laimesti tiek maksāti par katru griezienu, un, saņemot trešo galvaskausa izkliedētājsimbolu, tiks uzsākta bonusa spēle.

Route 777 bezmaksas griezienu iespēja

Trīs galvaskausi uz visām ruļļa pozīcijām vienā griezienā piešķirs Jums Route 777 bezmaksas griezienus. Šis raunds sākas tikai ar pieciem bezmaksas griezieniem, bet laimīga divu galvaskausu uzgriešana piešķirs papildu nejauši noteiktus piecus līdz 15 griezienus. Trīs galvaskausu iegūšana bezmaksas griezienu laikā atvērs vārtus uz 777 Route Fortune Wheel, kas glabā atslēgu uz patiesi lielajām uzvarām šajā spēlē.

Spēles logs mainās uz 4×3 režģi ar laimes ratu augšpusē. Katrā rullī ir viena veida “7” simboli ar pieaugošu daudzumu no apakšas līdz augšējai rindai. Mērķis ir trāpīt trīs reizes vienādus “7” simbolus, lai savāktu maksimālo kopējo laimestu. Laimes rats turpina griezties, līdz tiek savākti trīs identiski simboli vai tiek nospiests “Stop”. Trīs reizes trāpot kronētajos trīskāršos septiņniekos, tiks piešķirts maksimālais laimests x4000 lielāks par kopējo likmi.