Blood Moon Wilds bezmaksas tiešsaistē

Bālā mēnesgaismā, kur dzīvo vilkači ir radies jauns spēļu automāts no spēļu izstrādātāja Yggdrasil Gaming. Šim fantastikas žanrā radītajam spēļu automātam ir maģiskas spējas, kad izveidojas pareizā spokaino simbolu kombinācija.

Blood Moon Wilds var izmaksāt laimestus līdz pat 200 000 €. Ja esi iesācējs, aicinām arī izmantot spēles demo versijas bez maksas un bez reģistrācijas. Arī Blood Moon Wilds ir pieejama bezmaksas spēle, lai iepazītos ar spēles būtību un noteikumiem.

Tā pat kā spēles uz naudu, tā pata arī bezmaksas spēles var baudīt ar azartu, turklāt bez jeb kāda finansiālā riska. Ja šī spēle nav saistoša, ir iespējams izmēģināt arī tādas spēles kā Reef Raider un Raise of Olympus.

Lai Jums palīdzētu iegūt mega džekpotus, esam izveidojuši šīs spēles apskatu. Tajā apkopojām visu, kas Jums jāzina, lai iegūtu vislabāko no šī spēļu automāta. 

Blood Moon Wilds stāsts

Ja esat pietiekoši drosmīgs, lai dzīvotu ēnās un spēlētu Blood Moon Wilds spēļu automātu, Jums būs jāspēj uz to skatīties ar prātu. Pirmais, ko pamanīsiet ir šermuļu pilnais skaņu celiņš. Tas atgādina Holivudas filmas pavadošo mūziku. Tas rada perfektu fonu ainavai, kas ir vizuāli iespaidīga, bet nedaudz biedējoša. 

Spēlē ir pieci ruļļi, kas atrodas akmens skulptūras iekšpusē. Aiz katra simbola ir koka durvis, kas simbolizē noslēpumainības auru šajā spēlē. Akmens struktūras augšpusē ir divi vilkači, kas sargā mēness kalendāru. Ar katru griezienu mēness figūras virzīsies pa kalendāru, izejot cauri savām attiecīgajām fāzēm. Kad tās apstājas pareizajās vietās, ir radusies iespēja iegūt nozīmīgu naudas balvu. 

Likmes, RTP un stratēģija

Lai spēlētu Blood Moon Wilds spēļu automātu, minimālā likme ir 0.10 €. Ja Jūsu budžets ir lielāks, tad likmi var palielināt līdz pat 100 € par griezienu. 

Neatkarīgi no likmes apjoma, Blood Moon Wilds balvu reizinātāji nemainās. Tie ir x1 līdz pat x50 lielāki par Jūsu kopējo likmi. Ar zemāko likmes limitu, Jūs varat iegūt 5 €, kad iegūstat piecu sarkanmašu tēlus. Ar augstāko likmi šī pati kombinācija ir 5000 € vērta. 

Runājot par šīs spēles tehniskajiem aspektiem, Blood Moon Wilds spēļu automāta RTP ir 96.2%. Kombinācijas iegūšanas biežums ir mērāms ar 21.1% – kopumā tā ir recepte kaut kam īpašam, katru reizi, kā tiek veikts grieziens. Ja ņem vērā arī bonusu potenciālu, maksimālais laimests ir 213 050 €.

Blood Moon Wilds bonusi – bezmaksas griezieni un citi pārsteigumi

Mēs nevaram noslēgt šo Blood Moon Wilds spēļu automāta apskatu, nerunājot par bonusiem. Mēness figūras spēles augšpusē spēlē centrālo lomu laimestu gūšanā.

Ar katru griezienu mēness figūras iet cauri secīgām fāzēm. Katru reizi, kad tiek iegūta pilnmēness, visi augsto izmaksu simboli pārveršas par vilkačiem. Tie pārvēršas par wild simboliem, kas nozīmē pilnmēness var atbloķēt lielu vinnestu kombinācijas. 

Tandēmā ar šo iespēju darbojas nejaušu pārveidotāju izvēle. Nejauši wild un reizinātāju simboli var novest pie negaidītām un lielām izmaksām. Protams, mums jāpastāsta arī par bezmaksas griezieniem. 

Ja uzmetīsiet aci Yggdrasil katalogam, visos populārākajos spēļu automātos, tai skaitā Sahara Nights, ir bezmaksas griezieni. Šajā spēlē bezmaksas griezienus var iegūt, kad tiek uzgriezti trīs blood moon simboli. 

Ar to pietiek, lai Blood Moon Wilds būtu ienesīgs spēļu automāts. Ar pareizajām kombinācijām un nedaudz veikmes, Jūs varat pārvērst Blood Moon Wilds spēļu automātu balvas x2310 lielākas par Jūsu kopējo likmi.