Relic Hunters bezmaksas tiešsaistē

Relic Hunters ir piedzīvojumu pilns spēļu automāts no Wazdan, kas ieinteresē ar ceļojumu uz seno Ēģipti un tās piramīdām. Spēlei ir tipiskā Indiana Jones atmosfēra. Tajā ir divi galvenie varoņi. Lai nu kas, bet Jums pavisam noteikti patiks spēles grafiskais noformējums. 

Bezmaksas spēle ir veids kā apgūt Relic Hunter bez jebkāda finansiāla riska. KazinoKaralis iesaka arī izmēģināt Route 777 vai Starburst demo versijas.

6×3 ruļļi, kurus var griezt Relic Hunter spēļu automātā līdzās ar 20 aktīvām izmaksu līnijām ļauj spēlēt Relic Hunters abos virzienos. Bonusa spēle, Bastet Spins un bezmaksas griezieni, scatter un wild simboli ir Relic Hunter spēles iespēju klāstā. Augstākā izmaksa ir 2000 reižu lielāka par grieziena likmi. 

Balvas

Kā jau minējām iepriekš spēle sola izmaksāt 2000 reizes lielāku summu par tavu likmi maksimālajos laimestos. Wild simboli var palīdzēt un kopā var izveidot kombinācijas, kurās var iegūt līdz pat 200 000 € vienā griezienā. 

Relic Hunters spēļu automāta funkcijas

Wild simboli funkcionē kā aizvietotāji parastajiem simboliem. Tiem ir divas versijas – viens ir ar sievietes attēlu un otrs ar vīrieša. 

Kamēr dažas spēles iespējas ir diezgan bieži sastopamas, bonusa iespējas aktivizē ar skaitītājiem, kas lēnām piepildās spēles gaitā. Tos var redzēt augšpusē un tajos ir vai nu zaļi vai rozā dārgakmeņi, kurus var iegūt no konkrētiem simboliem pašā spēlē. Šīm iespējām ir divi varianti. Bastet Spins, kā arī bonusa spēle ar nosaukumu Pyramid Exploration.  

Scatter simboli tiek izmantoti, lai aktivizētu bezmaksas griezienus. Tā ir plaši pieejama un spēlētāju iecienīta funkcija. Piramīdu scatter simboli ir jāuzgriež trīs līdz sešas reizes uz tikpat lielu skaitu kolonnām, lai iegūtu atalgojumu līdz pat 1000 monētām papildus 10 bezmaksas griezieniem. 

Tematika un dizains

Mēs esam pieraduši redzēt senās Ēģiptes tematikā veidotas spēles, kurās galvenie tēli ir arheologi vai bagātību mednieki. Tas ir tieši tas, kas ir Relic Hunters spēlē. Wazdan ir parūpējies, lai dizains uzburtu pareizo spēles atmosfēru. Spēlē redzēsi simbolus ar kobrām, faraoniem, mūmijām, dārgumu kartēm un skarabejiem.