Nitro circus bezmaksas tiešsaistē

Nitro Circus spēļu automāts ir Yggdrasil veikums, kas tika izlaists 2018. gadā. Spēlē ir pieci ruļļi un 25 izmaksu līnijas ar 97% RTP.

Šajā neprogresīvajā spēļu automātā ir arī reizinātāji, izkliedes simboli, aizvietotājsimboli, bonusa spēles, bezmaksas griezieni. Spēlei ir 50 000 monētu džekpots, un tā ir pieejama spēlēšanai gan datorā, gan mobilajā ierīcē.

Tāpat ir pieejama arī bezmaksas spēle, kas ir veids kā apgūt Nitro Circus bez jebkāda finansiāla riska. KazinoKaralis iesaka arī izmēģināt Night Trax vai Route 777 demo versijas.

Trevisa Pastranas populārais Nitro Circus beidzot ir ieguvis savu video spēļu automāta versiju, un tas ir tikpat aizraujošs kā pats TV šovs!

Spēlētāji pievienosies Pastranai, Endijam Bellam, Raienam Viljamsam un Todam Meinam un izbaudīs viņu apbrīnojamos trikus, spēlējot Yggdrasil piecu ruļļu spēli ar 25 fiksētām izmaksu līnijām.

Kā spēlēt Nitro Circus?

Kā jau paredzams un tā kā šis ir Trevisa Pastranas Nitro cirks, viņš tiek izmantots kā visaugstāko izmaksu parastais simbols, taču šoreiz viņš trasē nav viens, jo ​​daži no viņa labākajiem kaskadieriem ir kopā ar viņu.

Izbaudiet Ryan Williams, Endy Bell un Todd Meyn uzstāšanos. Mazvērtīgiem simboliem tiek izmantotas trīs dažādas ķiveres.

Nitro bumba ir izkliedes simbols, kas aktivizē funkciju Nitro Free Spins un mini spēli Nitro Blast. Lai aktivizētu Nitro Jump, uz ruļļiem ir nepieciešami NITRO burti. Wild aizstāj visus regulāros simbolus. Jūs arī kolekcionēsiet šūpojošos zirgus, dīvānu krēslu pārstrādi, mini automašīnas un vannas.

Nitro Circus spēļu automāts nav tik bīstams kā sākotnējais TV šovs, jo visi var izmēģināt savas prasmes trasē, jo noteikumi ir diezgan vienkārši. Pirmajiem pāris griezieniem Jums pat nevajadzēs ķiveri, un pēc tam viss darbosies pēc iespējas vienmērīgāk.

Šajā Yggdrasil spēlē ir pieci ruļļi, trīs rindas un 25 fiksētas izmaksu līnijas, kas izmaksā no kreisās uz labo pusi, sākot no kreisā ruļļa.

Protams, trīs vienādi simboli ir minimālais izmaksu nosacījums. Likmes ir fiksētas – 25 monētās par griezienu, taču spēlētāji var mainīt monētas vērtību un likmi no 0,10 līdz 125 €. 

Papildu iespējas

Sāksim ar Nitro Jump, kuru var aktivizē, kad visi pieci NITRO burti ir savākti uz ruļļiem. Pēc tam spēlētāji izvēlēsies vienu no piedāvātajiem transportlīdzekļiem (FMX, BMX utt.), lai veiktu trīs iesildīšanās lēcienus un vienu reālu lēcienu. Pirmajos trīs iesildīšanās lēcienos spēlētāji var savākt monētu balvas, palielinājumus un reizinātājus.

Palielinājumi palīdzēs Jums iegūt augstāku reizinātāju pēdējā lēciena laikā, savukārt reizinātāji tiks piemēroti visām uzvarām.

Kad esat veicis pēdējo lēcienu, varat izmantot savāktos Nitro reizinātājus, lai savam transportlīdzeklim piešķirtu zināmu ātrumu. Ātrumam ir izšķiroša nozīme, ja vēlaties iegūt lielākus reizinātājus, taču esiet vērīgs, jo Jūs varat avarēt un zaudēt visu.

Lēcienu laikā uz ruļļiem var savākt kolekcionējamus transportlīdzekļus, piemēram, šūpojošos zirgus, dīvānu krēslu pārstrādi, mini automašīnas un vannas. Kad esat savācis piecus vienus un tos pašus kolekcionējamos transportlīdzekļus, Jūs aktivizējat funkciju Nitro Jump.

Divi Nitro Bomb scatter simboli, kas iegūti bāzes spēles laikā, izraisīs Nitro Blast mini spēli. Šeit spēlētāji var laimēt papildu wild simbolus, aktivizēt bezmaksas griezienu funkciju vai iegūt vienu no četriem kolekcionējamiem transportlīdzekļiem, kas tiek pievienots krājumiem ekrāna kreisajā pusē.

Trīs vai vairāk Nitro Bomb scatter simboli aktivizēs Nitro Free Spins funkciju un Jūs iegūsiet 10, 20 vai 30 bezmaksas griezienus atkarībā no uzgriezto scatter skaita.

Bezmaksas griezieni sākas ar x2 reizinātāju, kas tiek piemērots visiem laimestiem. Tagad funkcijas laikā Jums būs nepieciešams tikai viens Nitro Bomb, lai aktivizētu Nitro Blast funkciju un savāktu wild simbolus, papildus bezmaksas griezienus, reizinātājus un kolekcionējamus transportlīdzekļus.