Pizza Time bezmaksas tiešsaistē

Azartspēļu pasaule ir redzējusi daudz neparastu spēļu automātu, un varētu šķist, ka vairs nav nekas, ar ko pārsteigt. Bet izstrādātājs Epic Industries ir spējis pārsteigt spēlētājus ar savu jaunāko relīzi Pizza Time.

Izdzirdot pirmoreiz šo nosaukumu retais pateiks, ka tas ir spēļu automāts, tādēļ varat būt drošs, ka šī spēle būs interesants piedzīvojums. 

Bezmaksas spēle ir veids kā apgūt un baudīt Pizza Time bez jebkāda finansiāla riska. KazinoKaralis iesaka arī izmēģināt Halloween Jack vai Aloha Christmas demo versijas.

Kad esat atvēris spēli, Jūsu priekšā nebūs ierastie spēļu automātu ruļļi – uz galda tiek novietota animēta multfilmu stilā attēlota pica ar dažādām sastāvdaļām. Ko ar to iesākt? Mēģiniet uzminēt – savāciet tās pašas sastāvdaļas uz dažādām šķēlēm!

Jā, tas izklausās savādi, bet tā ir veidota šī spēle. Katru reizi, nospiežot sākuma pogu, uz spēles laukuma nokrīt pica, kas sagriezta piecās šķēlēs ar visdažādākajām sastāvdaļām.

Kombinācija izveidojas, kad vienas un tās pašas sastāvdaļas izkrīt uz trim gabaliem, kas atrodas blakus viens otram.Tāpēc būs vajadzīgs maz laika, lai pierastu pie šī spēles formāta.

RTP un tehniskās īpašības

Tomēr, tāpat kā citi spēļu automāti, arī Pizza Time ir spēļu automātiem atbilstošās tehniskās īpašības:

  • RTP – 96%
  • nepastāvība – vidēji augsta
  • likmju diapazons – 0.20-80 € par griezienu
  • maksimālā izmaksa – х2000 lielāka par kopējo likmi

Neskatoties uz spēļu automāta unikalitāti, izstrādātājiem tajā izdevās ievietot vairākas bonusa funkcijas – bezmaksas griezienus, aizstājējzīmi, pāris reizinātājus un citas iespējas.

Ananass šajā spēlē ir svarīgākais

Ananasu pica ir galvenais klupšanas akmens šīs spēles cienītāju vidū. Daudzi strīdas par to, vai ananass uz picas ir ēdams, tāpēc nav pārsteigums, ka spēles izstrādātājs nolēma izmantot ananasu šķēles kā wild simbolu. Ņemiet vērā arī to, ka Jūsu laimests būs atkarīgs no katra gabaliņa sastāvdaļu daudzuma!

Zaļie pipari darbojas kā izkliedētājsimbols un aktivizē astoņus bezmaksas griezienus, kad tie parādās uz trim dažādiem gabaliņiem. Kopā ar bezmaksas griezieniem tiek palaista papildu iespēja – Symbol Collect.

Blakus spēles laukumam ir tālrunis, kas informē par dažādiem bonusiem. Attiecīgā raundā Jums tiks norādīts simbolu, kas jāsavāc, lai to pēc tam noņemtu no laukuma.

Simbolu skaitītājs sākas ar zemi apmaksātiem simboliem (olīvas, sīpoli, sēnes), un, savācot septiņas sastāvdaļas, parādās kurjers un aizved picu, un spēlētājam tiek piešķirti divi papildu griezieni.

Teorētiski var iegūt vairāk nekā 30 griezienus, kas sastāvēs tikai no vienas sastāvdaļas. Tas, iespējams, nav tik garšīgi, bet tas noteikti dos Jums pienācīgas izmaksas.

Nejaušās bonusu iespējas

Ik pa laikam Jūs saņemsiet paziņojumus, kas dod vienu no trim nejaušajām bonusu iespējām:

  • Meat Only Spin – nākamajā bonusa raundā uz picas būs tikai gaļas produkti. To nav tik daudz, tāpēc funkcija dod lielas iespējas gūt uzvaras šajās kombinācijās. 
  • Vegetable Only Spin – patiks visiem margaritas picas mīļotājiem. Nākamajā griezienā picā būs tikai dārzeņi. To veidi ir vairāk, tāpēc liela laimesta iespējas ir mazākas.
  • Spicy Spin ir īpašs līmenis, kur picā būs tikai pipari, kas noteiks reizinātāju nākamajam griezienam. Mega-win šeit noteikti nav, jo reizinātāju diapazons ir no x2 līdz x4.

Šīs bonusu iespējas var būt lielisks palīgs balvu kombināciju iegūšanā. Ņemot vērā visus spēļu automāta un tā funkciju unikalitāti, iesakām izmēģināt spēlēt Pizza Time spēli bez maksas un pēc tam turpināt ar reālās naudas likmēm.