Aloha! Christmas bezmaksas tiešsaistē

Sviniet svētku sezonu ar Havaju stila spēļu veidotāja spēļu automāta NetEnt spēļu spēli Aloha! Christmas, kur uzvar simbolu kombinācijas, kas savāktas spēlē ar sešiem ruļļiem. Šajā pludmales ballītē ir daudz pārsteigumu, tostarp noslēpumaini simboli, reizinātāji, wild simboli un atkārtotie sticky griezieni.

Bezmaksas spēle ir veids kā apgūt Aloha! Christmas bez jebkāda finansiāla riska. KazinoKaralis iesaka arī izmēģināt Pizza Time vai Santas Riches demo versijas.

Aloha! Christmas spēle ir pludmales ballīte, kurā vēlaties piedalīties. Šī spēle ir līdzīga Aloha! Cluster spēļu automātas, kurš ir izrādījies ļoti populārs. Aloha! Christmas ir nedaudz atšķirīgs, jo NetEnt ir mainījis bezmaksas griezienu elementus.

Aloha! Christmas spēļu automāta RTP, informācija un likmju ierobežojumi

Aloha! Christas spēļu automāts tiek spēlēts uz 6×6 rāmja. Lai izveidotu veiksmīgu kombināciju, Jums jāuzgriež deviņu vai vairāk simbolu kombinācija. Jo vairāk simbolu, jo lielāka ir uzvara.

Likmes sākas ar 10 centiem par griezienu, nepārsniedzot 200 eiro. Ir pieejama arī automātiskā griezienu veikšana.

Aloha! Christmas spēļu automāta RTP ir 96%, kas ir vidējs rādītājs. Lielākie laimesti tiek iegūti ar reizinātājiem, kas iegūti dažādās spēles funkcijās. Maksimālā izmaksa ir 1750x lielāka par sākotnējo likmi uz vienu griezienu.

Spēļu automāta Aloha! Christmas tematika, skaņa un dizains

Vizuālais fons ir ļoti spilgts un ļoti vienkāršs, taču darbojas lieliski. Vizuāli ir tikai neliela atsauce uz Ziemassvētkiem. Tas pats attiecas uz skaņu, kur ik pa laikam skanošais Ziemassvētku zvans rada Ziemassvētku sajūtu.

Uz ruļļiem var atrast ziedus, pērles, kokosriekstus un ananāsus. Turklāt ir trīs labāk apmaksātās Tiki maskas, kas rotē divu simbolu kopās. Sarkana Tiki maska ​​ir dāsnāka, jo 22 vai vairāk simbolu kopa izmaksā 250 reizes lielāku laimestu par likmi.

Aloha! Christmas spēļu automātu bonusa iespējas

Aloha! Christmas var izskatīties vienkārši, taču spēlē ir daudz funkciju. Tajos ietilpst noslēpumaini simboli, sticky atkārtotie griezieni, wild reizinātāji un bezmaksas griezieni ar vairāk wild simboliem.

Slepeno simbolu funkcija

Jautājuma zīmes ir noslēpumainais simbols. Tie var parādīties jebkurā spēlē vai bezmaksas griezienos, lai aktivizētu šo funkciju. Kad griezieni beidzas, visi noslēpumainie simboli kļūst par vienu un to pašu simbolu, un, ja tas ir pietiekami, lai izveidotu kombināciju, seko uzvara.

Viens no slepenajiem simboliem pamatspēlē var būt arī 2x, 3x, 4x, 5x vai 7x reizinātājs.

Sticky win atkārtotā grieziena funkcija

Sticky win atkārtotās griešanās funkciju var aktivizēt jebkurā griešanās reizē, kurā ietilpst laimests. Uzvarošā kombinācija un visi citi simboli, kas ir spēlē, kļūst sticky. Tad notiek vēl viens grieziens.

Kad pienāk jauns simbols, tas pievienojas arī uzvaras kombinācijai. Griezieni turpinās, līdz uz spēles laukuma vairs neparādīsies jauni atbilstoši simboli.

Bezmaksas griezienu funkcijas

Iegūstiet 3 vai vairāk bezmaksas griezienu simbolus vienā un tajā pašā griezienā, lai palaistu bezmaksas griezienu funkciju. Ja saņemat 4, 5 vai 6 scatter, Jūs saņemsiet arī bonusu, kas ir 10, 25 vai 50 reizes lielāks nekā sākotnējā likme. Pēc tam varat izvēlēties starp diviem dažādiem bezmaksas griezieniem:

  • 10 bezmaksas Tiki Bar griezieni ar 2x, 3x vai 4x reizinātāju
  • 6 Tiki Bar Max bezmaksas griezieni ar 4x, 5x vai 7x reizinātāju

Veicot abas šīs funkcijas, pievērsiet uzmanību jūras zvaigznes simboliem. Katru reizi, kad savācat rīs jūras zvaigznes, tiek pievienoti divi bezmaksas griezieni.