Halloween Jack bezmaksas tiešsaistē

Halloween Jack neapšaubāmi ir lielisks spēļu automāts. Tam ir visas NetEnt labāko spēļu īpašības, to skaitā viena no labākajām tematikām, grafikām, animācijām un skaņu celiņu.

Protams, Jack and the Beanstalk spēles cienītājiem šī spēle var likties kā nekas jauns un aizraujošs, bet spēles kvalitāte, mūsuprāt, to atsver. Spēlējiet un izmēģiniet pats!

Izmēģināt to var arī pilnībā bez maksas. Bezmaksas spēle ir veids kā apgūt Halloween Jack bez jebkāda finansiāla riska. KazinoKaralis iesaka arī izmēģināt Santas Riches vai Pizza Time demo versijas.

Spēle ir balstīta uz klasisko Jack and the Beanstalk spēļu automātu, ko veidojis NetEnt. Tajā ir visas tās pašas iespējas un tie paši aprēķinu modeļi. 

Tajā ir walking wilds, atkārtotie griezieni un reizinātāji pamatspēlē. Ir arī bezmaksas griezienu raunds ar stacked wilds, wild ruļļiem un atkārtotajiem griezieniem.

Viss, kas Jums jāzina par Halloween Jack spēļu automātu

Daudziem spēļu automātu faniem Jack and the Beanstalk spēļu automāts ir viens no NetEnt kataloga favorītiem. Tā ir skaisti dizainēta spēle ar izcilām iespējām un spēles pieredzi. Tādēļ nav jābrīnās, ka Halloween Jack ir sacēlis viesuļvētru azartspēļu pasaulē. 

Ja esat klasiskā Jack and the Beanstalk fans, tad uzreiz pamanīsiet līdzības, kad sāksiet griezt ruļļus Halloween Jack spēlē. Jaunā spēle pārsteidz ar lielisku dizainu un spēles pieredzi – NetEnt ir pievēruši lielu uzmanību detaļām, kad veidoja šo spēli. Šaušalīgas grafikas un animācijas rotā šo spēli, ko pavada spokains skaņu celiņš. 

Pamatspēlē ir daudz spraigas darbības, sākot no walking wilds, atkārtotajiem griezieniem un reizinātājiem. Taču tā bonusa raunds ar 15 bezmaksas griezieniem ir tas, kas liks Jūsu asinīm plūst straujāk – pārliecinieties, ka iegūstat pēc iespējas vairāk walking wilds un wild stacks simbolus, kas Jūsu uzvaras potenciālu var palielināt līdz pat 3000x par vienu griezienu. 

Halloween Jack spēles tehniskie dati

Tāpat kā Jack and the Beanstalk, Halloween Jack ir piecu ruļļu un trīs rindu spēle ar 20 fiksētajām izmaksu līnijām. To var spēlēt, sākot no 0.20-100 € par griezienu. Dizains, protams, ir spocīgs ar kapu, ķirbju, sikspārņu elementiem. 

Spēles simboli

Spēles pamatsimboli ir kārtis, sākot no 10 līdz pat dūzim. Ir arī pieci augstāko izmaksu simboli – pakavs, krauklis, sikspārnis, zirgs un ļoti baisa sieviete, kas ir vampīrs un palielina laimestu par 50 reizēm, ja iegūstat piecus šos simbolus uz izmaksu līnijas. 

Spēles wild simbols ir ķirbis, kas aizvieto visus citus simbolus. Wild simbols, kas parādās uz otrā un piektā ruļļa ir būtisks, lai aktivizētu reizinātājus un walking wild iespēju. 

Halloween Jack spēles iespējas

Pamatspēlē uzgriežot izmaksu līniju, kurā ir wild simbols, Jūs automātiski aktivizēsiet walking wilds iespēju. Pēc tam attiecīgi tiks piešķirts atkārtotais grieziens un wild pārvietosies uz vienu rulli pa kreisi. Tas tā turpinās tik ilgi kamēr uz ruļļiem vairs nav wild simbolu. Jack and the Beanstalk spēlētāji jau būs pazīstami ar šo iespēju. 

Walking wilds laikā visi vinnesti tiek palielināti par trīs reizēm.