Night Trax

Spēļu programmatūras izstrādātājs ELK Studios nebeidz pārsteigt savus fanus. Katrs jauns spēļu automāts ir īsts mākslas darbs, ko papildina novatoriskas spēles iespējas. Viena no jaunākajām spēlēm ir Night Trax, kas tika izlaista jūlija vidū, bet jau ir ieguvusi pāris miljonus fanu.

Visa spēles īpatnība neparastajos simbolos ir bultiņas, kas vērstas dažādos virzienos ar nejaušiem reizinātājiem līdz x32 un virkne atkārtotu griezienu pēc laimestu griezieniem. Inovatīvā mehānika ir aizraujoša apvienojumā ar Night Trax izskatu. Spēlētāji piedzīvos neona pilnu nakts pilsētu ar satriecošu skaņu celiņu un pirmās klases grafiku, uz ko spēj talantīgie speciālisti no ELK Studios.

Un nedaudz par tehniskajām īpašībām:

 • Spēles laukums – 5×4.
 • Līniju skaits – 72.
 • Nepastāvība ir augsta.
 • RTP procentuālais daudzums – 95%.
 • Maksimālais laimests ir x10 000.
 • Likmju diapazons ir 0,20 € – 100 €.

Neskatoties uz zemo RTP rādītāju, spēļu automāts var izrādīties diezgan izdevīgs pat īstermiņā! Galvenais ir pieiet tam ar pietiekamu budžeta rezervi.

Night Trax raksturojums

Kā jau minējām, spēļu automāta īpatnība ir dažādu virzienu bultiņu savākšana. Tiklīdz vienā no līnijām atrodas trīs šādas bultiņas, spēlētāji saņem izmaksu, kas atbilst bultiņas krāsai. Wild simbols palīdzēs veidot kombinācijas – tas aizstāj jebkuras bultiņas.

Katru reizi, kad izkrīt uzvarošā kombinācija, tajā iesaistītie simboli paliek uz vietas, un ruļļi turpina griezties. Šī ir Trax Respins funkcija, kas turpināsies tik ilgi, kamēr tiks izveidotas uzvarošās kombinācijas.

Bultas var būt ne tikai uz leju, uz augšu, pa kreisi un pa labi, bet arī pa diagonāli. Kad šādas bultiņas krustojas dažādās līnijās, spēlētāji saņem nejaušu reizinātāju: x2, x4, x8, x16 vai x32.

Bonusa raunds Streak Respins

Bonusa raunds sākas pēc tam, kad Jūs esat atradis trīs Night Trax zīmolus uz ruļļiem jebkurā pozīcijā. Kad visi pārējie simboli pazūd, lauki pazūd, un bonusa simboli pārvēršas par nejaušiem reizinātājiem. Tiem būs trīs dažādi līmeņi:

 • Zems līmenis – x1, x2, x3, x5 un x7.
 • Vidējais līmenis – x10, x15, x25 un x50.
 • Augsts līmenis – x100, x250 un x500.

Raunds tiek izspēlēta standarta veidā – trīs griezieni, papildināti no katra saņemtā reizinātāja. Bonusa spēle beigsies pēc tam, kad viss lauks būs aizpildīts ar reizinātājiem vai būs izspēlēti trīs tukšie griezieni.

Ir vērts atzīmēt, ka katrā līmenī ir iespēja palielināt reizinātājus! Piemēram, ja Jūs novietojat bultiņu starp x25 un x5 reizinātājiem gar to pašu līniju, bultiņa pati pagriezīsies x25, un x5 reizinātājs pārvērtīsies x30.

X-iter veikals

ELK Studios turpina radīt savas spēles ar X-iter veikalu, kuru spēlētāji ļoti pieprasa. Ja Jums tas vēl nav pazīstams, tad ir vērts brīdināt – tur kaut ko iegādāties nav lēti. Night Trax spēlē ir piecas iespējas:

 • Grieziens ar garantētu uzvaru – cena ir x5 likme.
 • Trīs griezieni ar wild garantiju vismaz vienā griezienā – cena ir x25.
 • Bonusa raunda palaišana – cena ir x100.
 • Trīs griezieni ar tikai diagonālām bultiņām – cena ir x250.
 • Bonusa raunds ar augstu reizinātāju līmeni – cena ir x500.

Kopsavilkums

Spēļu automātu Night Trax patiešām var saukt par jaunāko relīzi azartspēļu nozarē. Spēlētāji vēl nav redzējuši šāda formāta spēļu automātus, un šis jaunums uzreiz pakāpās uz labāko 10 spēļu sarakstu. Ņemot vērā spēles iespējas, mēs varam droši pieņemt, ka tas būs aktuāls vēl ilgu laiku.

Azartspēles var izraisīt atkarību, tāpēc uztveriet azartspēles nopietni. Pavadiet tik daudz laika, lai spēlētu spēles, ka tas neaizņem laiku no ikdienas uzdevumiem.

Starda
100% līdz 600€ Bonuss 500 Griezieni
Bonuss
JET Casino
līdz 300% Bonuss 500 Griezieni
Bonuss
SPELET.LV
400 Griezieni
Bonuss
Drip
150% naudas atmaksa līdz 600€ Bonuss
Bonuss
Optibet
100€ Bonuss 100 Griezieni
Bonuss
BetPlays
2000€ Bonuss 250 Griezieni
Bonuss
Olybet
250 € Bonuss 250 Griezieni
Bonuss
QuickSlot
200% naudas atmaksa līdz 500 € Bonuss
Bonuss
TonyBet
15% līdz 120€ Bonuss 500 Griezieni
Bonuss
Klondaika
Bonuss 400 Griezieni
Bonuss
CosmicSlot
252% līdz 3500€ Bonuss 200 Griezieni
Bonuss
William Hill
300 Griezieni
Bonuss
Spins.lv
500€ Bonuss 500 Griezieni
Bonuss
LVBET
naudas atmaksa Bonuss 500 Griezieni
Bonuss
PalmSlots
Iepazīšanās komplekts 1000€ Bonuss
Bonuss