IO bezmaksas tiešsaistē

Šis zinātniskās fantastikas tematikā veidotais spēļu automāts Jūs noteikti aizraus! Jūs atradīsieties uz Jupitera mēness, liksiet likmes un mēģināsiet atgūt savas bagātības ar uzviju.

Kosmosa laikmets nekad nav izskatījies tik vilinošs kā šajā Elk relīzē, kas piedāvā laimestus, kas 5000 reizes pārsniedz Jūsu likmi. Kas gan Jūs varētu apturēt no došanās kosmosā, lai uzgrieztu šī online spēļu automāta ruļļus?

Bezmaksas spēle ir veids kā apgūt IO bez jebkāda finansiāla riska. KazinoKaralis iesaka arī izmēģināt Aviator vai Night Trax demo versijas.

IO bonusu iespējas

Jūs noteikti pamanīsiet daudz ko patīkamu tiklīdz atvērsiet šo spēļu automātu. Līdzās Elk gravitātes mehānismam, kas var likt simboliem velties pa labi vai kreisi, ir arī rāmis ar sešām kolonnām un četrām rindām. Tas var spēles gaitā paplašināties līdz pat astoņiem ruļļiem un astoņām rindām.

Sasniedzot augstāko līmeni, Jums būs neaptverams daudzums, 262,144 tūkstoš dažādu veidu, kā veidot uzvaras. Un tas ir tikai sākums tam, kas šo padara par tik pievilcīgu spēļu automātu. 

Wild simboli

Kad runa ir par uzvaru izveidošanu, IO spēļu automātā ir trīs dažādi wild simboli. Standarta wild simbols funkcionē kā pierasts, aizvietojot visus citus simbolus, izņemot īpašos.

Jūs labumu gūsiet arī no wild forge un charged wild simboliem. Charged wild simbolam ir piesaistītas arī četras dzīvības un paliek spēlē ilgāku laiku. Katru reizi, kad tas ir daļa no vinnesta, no tā tiks noņemta dzīvība. Kad visas četras dzīvības pazūd, tas izgaist no spēles laukuma. 

Kad wild forge parādās laukumā, tas aizpildīs tukšās vietas zem tā ar reizinātāja wild simbolu. Reizinātāja vērtība palielinās katru reizi, kad tiek izmantots wild forge. Reizinātājs ir neierobežots un, ja wild forge nokrīt līdz laukuma apakšai tas arī pārvēršas par wild reizinātāju. 

Laser iespēja

Kamēr Jūs pētat IO virspusi, Jūs varētu vēlēties izmantot spēles lāzera iespēju. Tas iznīcina jebkuru parasto simbolu ar savu staru. Ja divi stari šķērso viens otru, tad simboli līdzās šiem gaismas stariem pārvēršas par wild

Bezmaksas griezieni

Spēļu automāta bonusu simboli ir tie, kas aktivizēs bezmaksas griezienu raundus. Tam ir nepieciešami trīs vai vairāk šādi simboli. Sākotnēji Jūs saņemsiet septiņus bezmaksas griezienus, bet ja Jūs uzgriezīsiet sešus bonusa simbolus, tad iegūsiet 15 bezmaksas griezienus.

Raunds var tikt atkārtoti aktivizēts un pilnā bezmaksas griezienu garumā, laukums izplešās līdz 8×8 izmēram. Charged wilds un forged wilds simboli nekur nepazudīs bezmaksas raundu laikā. 

RTP rādītājs

Ņemiet vērā, ka šī spēļu automāta RTP rādītājs ir 96%. Tā rezultātā Jūs nesaņemsiet pārāk biežas uzvaras, bet kombinācijas, kuras spēles gaitā var izveidot teorētiski var Jūs nodrošināt ar lielu atalgojumu.