Might Stallion bezmaksas tiešsaistē

Majestātisks rumaks ir brīvības un kaisles simbols, jo īpaši indiāņiem, kuri šo dzīvnieku uzskata par garīgu būtni. Tas reprezentē spēku un izturību. Tas viss arī atrodas spēles centrā, ko nodrošina isoftbet.

Mighty Stallion spēlētājus aizvedīs uz Ziemeļameriku, kur varēsiet piedzīvot šīs radības graciozitāti. Turklāt, to visu iespējams izbaudīt arī bez maksas un bez reģistrācijas, izmēģinot spēles demo versiju.

Bezmaksas kazino spēlēs netiek liktas naudas likmes, līdz ar to tās ir 100% bez riska. Tās var spēlēt ne tikai iesācēji, bet arī pieredzējušāki spēlētāji, jo spēle tik un tā sagadā azartu ikvienam. Demo versijas pieejamas arī citām spēlēm, kā Eye of Storm vai Legacy of Dead, tāpēc aicinām izmantot visas iespējas.

Ar burvīgo atmosfēru un aizraujošo bonusu iespēju klāstu, Mighty Stallion ir lieliska alternatīva citiem Ziemeļamerikāņu tematikā veidotiem spēļu automātiem.

Kamēr līdzīgs dizains ir atrodams arī Wolf Gold vai Buffalo Blitz 2 spēlē, šeit viss ir par un ap Hold and Win iespēju, kā arī bezmaksas griezieniem, kas pievieno papildus izklaides elementu.

Turklāt, ar colossal wild ērzeļu simboliem Jūs diez vai būsiet garlaikots pamatspēlē. Kā arī tie nodrošina patīkamus laimestus.

Kopumā, Mighty Stallion ir lielisks šī žanra spēļu automāts. Ja esat ieinteresēts intensīvā spēlē ar Ziemeļamerikas tematiku, Jūs esat nonācis pareizajā vietā.

Mighty Stallion tehniskie dati

Spēles dizains atgādina Pragmatic Play Wolf Gold spēļu automātu. Tajā attēlota vējaina Amerikas stepe, kas ir saules pielieta. Maģiskas, violetas debesis rada mistisku noskaņu. Skaņu celiņā ir tradicionāla mūzika, ko Jūs varat dzirdēt lielākajā daļā Ziemeļamerikas tematikā veidotās spēlēs. 

Spēle norisinās uz 5×3 spēles laukuma ar 20 veidiem, kā spēlēt. Spēlējot uz jebkuras ierīces, Mighty Stallion piedāvā likmes no 0.20-20 € griezienā. Statistiski šis nav labākais iSoftbet spēļu automāts.

RTP

RTP ir zemāks par vidējo 92% rādītāju. Tikmēr maksimālais uzvaru potenciāls ir salīdzinoši zems, tāpēc laimesti, kas par 1250 reizēm pārsniedz likmi ir viss, ko Jūs varat sagaidīt šajā spēlē. Apskatot izmaksu tabulu, ir skaidrs, ka kāršu simboli veido zemos laimestus.

Tiem augošā secībā seko antilopju galvas kausi, zelta stieņi, ērgļi, akmeņi un dolāru zīmes. Lai iegūtu uzvaras, Jums jāuzgriež vismaz trīs vienādus simbolus, sākot no kreisās puses ruļļa. Tikmēr pilnās uzvarošās kombinācijas var iegūt ar pieciem vienādiem simboliem uz izmaksu līnijas.

Bonusu iespējas

Kā spēles centrālās figūras, ērzeļi ir visvērtīgākie simboli un palīdz spēlētājiem izveidot uzvarošās kombinācijas. Liesmojošie wild ērzeļi var piezemēties jebkur uz spēles laukuma un funkcionē kā aizvietotājs jebkuram parastajam simbolam.

Turklāt, tie var parādītes kā milzīgi simboli jebkurā griezienā līdz trīs rindām augstumā un pieciem ruļļiem platumā.

Kad trīs vai vairāk scatter simboli piezemējas jebkur uz ruļļiem pamatspēles laikā, tiek aktivizēta bezmaksas griezienu funkcija. Spēlētāji saņem 10 griezienus un naudas balvu atkarībā no simbolu skaita, kas aktivizēja griezienus.

Scatter simboli

Trīs, četri, pieci scatter simboli piešķir x2, x10, x100 lielākus laimestus par likmi. Kad tiek aktivizēta šī bonusu iespēja, wild reizinātāju monētas nonāk spēlē, piezemējoties uz otrā un ceturtā ruļļa.

Turklāt, monētas var palielināt viens otru, lai izveidotu masīvus x100 reizinātājus. Iespējami arī atkārtotie griezieni, kad trīs scatter simboli piezemējas jebkur bezmaksas griezienu raundā, piešķirot piecus papildus griezienus.

Hold and Win

Hold and Win iespējai ir būtiska loma Mighty Stallion spēlē. Tā aktivizējas, kad pieci vai vairāk Cash Fireball simboli vienlaicīgi parādās pamatspēlē.

Visi aktivizējošie simboli tiks nobloķēti uz vietas un spēlētāji dosies tālāk uz bonusu spēli ar trīs atkārtotajiem griezieniem. Visi bonusu simboli parāda fiksētu naudas vērtību un tie ir vienīgie simboli, kas ir pieejami bonusa raunda spēlē.

Atkārtoto griezienu skaits tiek atiestatīts, kad jauns simbols piezemējas uz ruļļiem un iespēja beidzās, kad vairs nav pieejami atkārotie griezieni vai arī laukums ir pilnībā aizpildīts ar Cash Fireball simboliem.

Aizpildot laukumu, tiksiet atalgots ar fiksētu lielo balvu, kas x1000 pārsniedz likmi.