Legacy of Dead bezmaksas tiešsaistē

Vēlamies Jūs iepazīstināt ar spēļu izstrādātāja Play’n GO spēļu automātiem Legacy of Dead. Šim spēļu automātam ir labākas grafikas nekā vairumam spēļu automātu. Tam ir pieci ruļļi un 10 izmaksu līnijas.

Spēles logs ir veidots ēģiptiešu tematikā un piepildīts ar degošām lāpām un akmens pīlāriem. Legacy of Dead var sākt spēlēt ar 0.10 € līdz pat 100 €. Visiem spēlētājiem, kas grib spēli bez riska, ir pieejama arī bezmaksas demo versija, kur nav arī nepieciešama reģistrācija.

Bezmaksas kazino spēle darbojas tāpat kā citas spēles un var sagādāt tikpat lielu azartu. Internetā ir pieejamas vēl daudz citas demo versijas, tostarp arī tādām spēlēm kā Mighty Stallion vai Reign of Gnomes. Kopumā izvēle ir diez gan plaša, aicinām to izmantot!

Legacy of Dead ir grūti objektīvi novērtēt divu konfliktējošu viedokļu dēļ – pirmais ir tas, ka dažiem var rasties negatīva reakcija, jo šis Play’n GO spēļu automāts ir līdzīgs citām izstrādātāja relīzēm.

Taču salīdzinoši ar citām, šai ir daudz labāka bonusu spēle. Ja Jūs esat pirms tam spēlējis Dead vai Ra veida spēļu automātus, tad Jums būs skaidrs ar ko rēķināties Legacy of Dead spēlē. Tā neliek vilties, taču arī neliek aizrauties elpai no sajūsmas.

Šī žanra cienītājiem šis spēļu automāts noteikti patiks, taču tai pat laikā tā ir tikai vēl viena šāda veida spēle, nevis kaut kas jauns un unikāls.

Legacy of Dead spēles iespējas

Legacy of Dead iespējas sevī iekļauj bezmaksas griezienus ar simboliem, kas izplešās. Vislielākā vērtībā spēlē ir simbolam, kurā attēlots apbedīšanas kambaris.

Tam ir vairākas funkcijas un tas var izmaksāt 1x, 10x, 100x un 500x lielāku summu par Jūsu likmi, kad tiek iegūti divi vai vairāk vienādi šādi simboli. Tas ir spēles wild simbols un aizvietos jebkuru citu spēles simbolu. Lai nu kā, visspēcīgākais simbols ir scatter

Bezmaksas griezieni un scatter simboli

Vislielākā maģija notiek bezmaksas griezienu raundā. Lai aktivizētu šo iespēju, spēlētājiem vajag iegūt trīs vai vairāk scatter simbolus, lai tiktu atalgoti ar 10 bezmaksas griezieniem.

Līdz ar bonusa spēles atbloķēšanu trīs, četri un pieci scatter simboli atalgo spēlētājus ar 2x, 20x un 200x laimestu, kas lielāks par veikto likmi. Tieši pirms bezmaksas griezieni tiek aktivizēti, 

Vēl viena neredzēta iespēja ir simbolu rinda, kas vienkārši stāv tieši virs ruļļiem. Spēlētāji var zināt, kuri simboli ir īpaši, jo tie tiek iekrāsoti krāsaini, kamēr pārējie šajā rindā ir pelēki. Kad tiek atkal no jauna aktivizēti bezmaksas griezieni, tiek pievienoti jauni īpašie simboli.