Eye of the Storm bezmaksas tiešsaistē

Spēļu automāts Eye of the Storm izrādījās diezgan interesants un ar lielu potenciālu. Ēģiptes motīvs un lieliska grafika nodrošinās aizraujošu pieredzi un reizinātāju līdz 10 000, kas sniedz satriecošas izmaksas!

Spēle notiek klasiskā 5×3 laukumā ar 10 fiksētām līnijām, tāpēc likme tiek pieņemta uzreiz griezienā. Minimālā grieziena maksa ir 0.10 €, un maksimālā likme ir iespaidīga – 250 €. Tomēr, ja vēlies izmēģināt spēli bez maksas un bez reģistrācija, ir pieejama arī spēles demo versija.

Tā atšķiras tikai ar to, ka spēlētājs netiek pakļauts finansiālam riskam. Pēc tāda paša principa var spēlēt arī citas kazino bezmaksas spēles, kā Aztec Twist un Mighty Stallion, lai iepazītos ar spēles laukumu un noteikumiem.

Piecus gadus vēlāk izstrādātājs Reel Kingdom nolēma izlaist leģendārā spēļu automāta Eye of Horus turpinājumu – Eye of the Storm, kuras pašreizējais spēļu izstrādātājs ir Pragmatic Play. Kleopatra bija spēles centrālā varone, kas kontrolēja visas spēļu automāta īpašās iespējas.

Saprotot, ka galvenā varoņa maiņa neļaus spēļu automātam atkal nokļūt reitinga augšgalā, pakalpojumu sniedzējs veica lielas izmaiņas grafiskajos un tehniskajos parametros.

RTP

Arī RTP ir ievērojami pieaudzis un tiek turēts 96.71% līmenī ar lielu nepastāvību. Esiet gatavs tam, ka Jums būs jārēķinās ar to, ka lielu laimestu saņemsiet vairāk nekā ducī griezienu. Bet rezultāts ir tā vērts – lielākais reizinātājs vienā kārtā var būt x10 000! Un tas ir ceturtdaļmiljons, ja Jūs griežat ruļļus vislielākajā ātrumā!

Kleopatra visā savā krāšņumā

Ēģiptes tematika nekad nepazudīs no spēļu izstrādātāju radara, kas tiek pierādīts gadu no gada. Spēļu automātā Eye of the Storm ir stāsts par pašu Kleopatru, kuru pārsteidzoši reti izmanto kā galveno varoni.

Viņa parādīsies kā pienākas karalienei – uzreiz tiek uzgrieztas daudz simbolu kopas un aizstājējzīmes. Bet tās var iepriecināt spēlētājus tikai otrajā, trešajā un ceturtajā rullī.

Pārējos simbolos – Horusa, Ankhas, leoparda, piekūnu, vēdekļa, skarabeja un kāršu komplektā – nav nekā aizraujoša. Ir vērts pieminēt spēļu automāta grafiku – Rell Kingdom lieliski paveica savu darbu gan virs ruļļiem, gan fonā, kur nepārprotami ir uzburta spēlei atbilstoša ainava. Virs piramīdām un pilsētas plosās uguns, kas liecina par karu. 

Bonusu līmenis

Bonusa raunds tiek aktivizēta pēc tam, kad uz laukuma parādās vismaz trīs zelta piramīdas attēli. Scatter simboli tiek apmaksāti atsevišķi, taču tie nekādā veidā neietekmē uzkrāto bezmaksas griezienu skaitu – jebkurā gadījumā tie būs 12.

Reel Kingdom ir pārsteidzis spēlētājus ar to, cik atšķirīgs bonusa raunds ir šajā spēles versijā – bonusa raundā Jums būs jāsavāc dažādi simboli, lai laukumā atstātu tikai augstākās vērtības simbolus.

Virs ruļļiem var redzēt īpašu laukumu, kur attēloti spēļu automāta galvenie simboli. Kad jūs saņemat vienu Kleopatru uz ruļļiem, Jūs pārvēršat vienu simbolu rindu par vairāk apmaksātu un tā tālāk, līdz sasniegsiet visaugstāko vērtību:

  • Pirmais līmenis — spēle pilnībā atkārto pamatraundu
  • Otrais līmenis — Ankh aizstāj visus līdzjutējus
  • Trešais līmenis — skarabeja vaboles aizstāj visus Ankh simbolus
  • Ceturtais līmenis — skarabeja vaboles aizstāj piekūnu
  • Piektais līmenis — visi piekūni pārtop par leopardiem 
  • Sestais līmenis — leopardi kļūst par Horusa acīm

Teorētiski to nav grūti izdarīt, jo katrs wild ne tikai aizstāj simbolus, bet arī dod vienu papildu griezienu. Un Jūs varat atsākt raundu ar zelta piramīdām neierobežotu reižu skaitu.