Aztec Twist bezmaksas tiešsaistē

Azartspēļu programmatūras Hacksaw Gaming izstrādātājs ir izlaidis vēl vienu neparastu jaunumu – Aztec Twist spēļu automātu. Nesen šis izstrādātājs ir uzsācis specializēties pasūtījuma spēlēs, kuras no spēlētājiem ir saņēmušas pozitīvas atsauksmes.

Tas ir neparasts, interesants un ar lielu potenciālu lieliem laimestiem. Ir arī iespēja iegādāties bonusa spēli, kas ļaus Jums doties tieši uz spēles interesantāko daļu! Mūsu vietnē varat novērtēt jauno Hacksaw spēli Aztec Twist un izmēģināt to bez maksas!

Šī ir viena no spēlēm, kurai ir pieejama demo versija, lai izmēģinātu spēli bez maksas un bez reģistrācijas, turklāt, nodrošinot tādu pašu azartu un iespējas baudīt spēli. Galvenā atšķirība ir tajā, ka kazino spēles bez maksas var spēlēt bez finansiāla riska. Aicinām izmantot šo iespēju, spēlējot arī citas spēles, kā, piemēram, Hades Gigablox vai Eye of Storm.

Vēl viens jaunums, kā Jūs varētu uzminēt pēc nosaukuma, ir saistīts ar seno acteku piramīdām – mēs to redzam spēles laukumā. Tas ir izgatavots 3D formātā un ar katru griezienu rotē ap savu asi. Ļoti līdzīgs slavenajam Rubika kubam.

Spēle notiek uz 5×8 laukuma ar klastera sistēmu. Ieraugot šādu spēles risinājumu, Jūs neviļus sagaidāt kaskādes uzvarošās kombinācijas tomēr Hacksaw nolēma citādāk. Šajā spēlē Jūsu rīcībā ir kopu sistēma bez lavīnu uzvarām, kas ir neliela vilšanās.

Bet tehniskās iespējas šo trūkumu nedaudz izlīdzina. RTP rādītājs ir ap 96,36%, un, nopērkot bonusa raundu, tas palielinās līdz 96,57%. Svārstīgums joprojām nav zināms, taču, balstoties uz mūsu testiem tas acīmredzami nav augstāks par vidējo. Kopas tiek savāktas ik pēc 3-4 raundiem.

Likmju diapazons ir standarta – no 0.20-100 € par griezienu. Un maksimālais laimests var sasniegt pat x6800!

Aztec Twist simboli

Kā jau mēs pieminējām, kā ruļļi tiek izmantota kvadrātveida piramīda, kas rotē kā Rubika kubs. Spēles laukumā tas aizņem ne vairāk kā 50% no spēles loga – lai redzētu, kādi ir simboli, Jums būs jāpaskatās tuvāk vai jāieslēdz pilnekrāna režīms.

Kā simboli tiek izmantotas dažādas ģeometriskas formas un vairāki elku attēli. Vislabāk ir sekot līdzi zelta attēliem – tie piešķir lielākās balvas.

Bonusu iespējas

Aztec Twist spēļu automātam ir interesanti bonusi gan pamatspēlē, gan bonusa spēlē. Parastajos griezienos Full Row Respins palīdzēs Jums saņemt labas izmaksas. Tas tiek aktivizēts pēc tam, kad esat saņēmis vienus un tos pašus simbolus vienā rindā. Šajā gadījumā tas kļūst lipīgs, tam tiek piemērots reizinātājs no x2 līdz x5, un pārējie ruļļi turpina griezties.

Atkārtotie griezieni turpinās divos gadījumos:

  1. Pievienojot jaunus simbolus lipīgajai kopai
  2. Kad spēles laukumā parādās vēl viena identisku simbolu rinda

Otrajā gadījumā reizinātāji tiks summēti, kas var izraisīt gan lielu, gan gigantisku uzvaru! Bet mēs joprojām nevaram tikt vaļā no domas, ka šeit nav lavīnas – tas spēli padarītu vēl interesantāku.

Golden Mask bezmaksas griezieni

Trīs zelta maskas iedarbina astoņus bezmaksas griezienus ar interesantu funkciju. Augšdaļā parādās divi bloki ar reizinātājiem: labais ir fiksēts x10, un kreisā lielums tiks noteikts nejauši. Tagad, aizpildot pilnu rindu, kreisais reizinātājs sāks griezties un parādīsies no x1 līdz x8 – šī vērtība tiek reizināta ar labo bloku x10.

Līdz ar zelta masku Jūs saņemsiet arī paplašinātas iespējas – kad tā parādās uz ruļļiem, tā izplešas līdz visai rindai, kas iedarbina augšējos reizinātājus. Turklāt zelta maska ​​palielina pareizo reizinātāju līdz x20, x30, x40, x50, x100, x250 un x500 (viena maska ​​katram solim) un pievieno divus bezmaksas griezienus.