Divine Fortune bezmaksas tiešsaistē

Ņemot vērā lielu atzinību guvušo Warlords Crystals spēļu automātu, ko radījis NetEnt, nākošā paredzētā relīze – jaunais Senās Grieķijas tematikā veidotais spēļu automāts Divine Fortune – tika gaidīta ar lielām ekspektācijām.

Šis iespējams ir vislabākais seno grieķu tematikas spēļu automāts. Tam ir trīs progresīvie džekpoti. Wild iespējas ir fantastiskas un bezmaksas griezienu iespējai ir patiesi liela vērtība. Pamatspēlē nevar iegūt pārāk lielus laimestus, ja vien veiksme Jums nenesīs wild simbolus un atkārtotos griezienus. Tomēr spēle noteikti neatstās Jūs “tukšā” un iepriecinās ar gaumīgo dizainu, skaņu efektiem un patīkamo spēles plūdumu.

Bezmaksas spēle ir veids kā apgūt Divine Fortune bez jebkāda finansiāla riska. KazinoKaralis iesaka arī izmēģināt Gates of Olympus un Trolls Bridge 2 demo versijas.

Tematika un dizains

Kā jau mēs teicām, šis nav vizuāli visiespaidīgākais spēļu automāts, ko piedāvā NetEnt spēļu izstrādātājs. Šī automāta naratīvu arī nevada personāžs, kā piemēram, populārajā spēlē Gonzo’s Quest. Neskatoties uz to, tā vizuāli ir ļoti glīta spēle un arī izklaidējoša. Dizains ir skaists un tematika ir prezentēta klasiskā nevis salkanā veidā. Audio celiņš ir liegs un maigs, bet lieliski producēts ar pacilājošu noskaņu. Katram izmaksu simbolam ir jauks skaņu efekts, to skaitā arī wild un scatter ikonām. Kopumā tematika ir pievilcīga un patīkama, bet nenovērš uzmanību no pašas spēles, kas ir viena no labākajām lietām šajā spēļu automātā.

No ikonām vislabākā ir Pēgasa wild, kas radoši izplešās un lido augšā vai lejā pa ruļļiem atkarībā no tā, kurš wild simbola mehānisma aspekts ir aktīvs. Arī citas grieķu mitoloģijas leģendas var parādīties spēlē, no kurām medūza un minotaurs ir vispamanāmākās.

Spēles pieredze un iespējas

Kā piecu ruļļu un trīs rindu spēle, Divine Fortune nepārsteidz ar to, kā tā strādā. Jums ir fiksēts 20 izmaksu līniju formāts, tādēļ lielākoties spēļu automāta spēles stratēģija ir ierobežota, lai izvēlētos likmi, kas atbilst Jūsu budžetam. Likmes var veikt amplitūdā no 0.20 līdz 100.00 monētām. Likmes izmērs neietekmē spēles fiksēto RTP 96.69%. Lai nu kā, NetEnt norāda, ka lielāko no visiem trīs progresīvajiem džekpotiem šajā spēļu automātā vieglāk ir iegūt ar augstāku likmi. Arī divos mazākajos džekpotos šajā spēlē to vērtība ir saistīta ar likmes izmēru.

Kad wild simbols parādās uz ruļļiem, tas aktivizē atkārtotu griezienu. Iegūstot vēl vienu wild uzreiz aiz sākotnējā wild simbola, tas izpletīsies, izveidojot wild on wild kombināciju.

Bezmaksas griezieni ir pieejami ierobežotā skaitā – tie ir 12. Kā arī nav iespēja tos aktivizēt atkārtoti. Tomēr ir jāņem vērā, ka katrs wild, kas tiek iegūts bezmaksas griezienu iespējā kļūst par expanded wild tik ilgi, kamēr tas ir ekrānā Jūs saņemsiet atkārtotu griezienu. Šī mehānisma dēļ sākotnējie 12 bezmaksas griezieni var pārtapt par 30, 40 vai pat vairāk griezieniem.