Kā veikt basketbola likmes?

Latvijas sporta likmju veikÅ”anas pasaulē pastāv tā saucamais ā€œlielais četrinieksā€. Katrs no četrinieka sporta veidiem veido 20-25% no visām totalizatorā izdarÄ«tajām likmēm. Å ai paŔā četriniekā atrodās basketbols, hokejs, futbols un teniss. Å is fakts noteikti ir ļoti lietderÄ«gs basketbola entuziastiem, kuri vēl tikai interesējas par piedalÄ«Å”anos basketbola derÄ«bās totalizatorā, jo tas nozÄ«mē, ka interneta resursos ir pieejams liels daudzums ar informāciju par to, kā efektÄ«vāk un gudrāk likt likmes uz basketbolu.

Starda
100% lÄ«dz 600ā‚¬ Bonuss 500 Griezieni
Bonuss
JET Casino
līdz 300% Bonuss 500 Griezieni
Bonuss
SPELET.LV
400 Griezieni
Bonuss
Drip
150% naudas atmaksa lÄ«dz 600ā‚¬ Bonuss
Bonuss
Optibet
100ā‚¬ Bonuss 100 Griezieni
Bonuss
BetPlays
2000ā‚¬ Bonuss 250 Griezieni
Bonuss
Olybet
250 ā‚¬ Bonuss 250 Griezieni
Bonuss
QuickSlot
200% naudas atmaksa lÄ«dz 500 ā‚¬ Bonuss
Bonuss
TonyBet
15% lÄ«dz 120ā‚¬ Bonuss 500 Griezieni
Bonuss
Klondaika
Bonuss 400 Griezieni
Bonuss
CosmicSlot
252% lÄ«dz 3500ā‚¬ Bonuss 200 Griezieni
Bonuss
William Hill
300 Griezieni
Bonuss
Spins.lv
500ā‚¬ Bonuss 500 Griezieni
Bonuss
LVBET
naudas atmaksa Bonuss 500 Griezieni
Bonuss
PalmSlots
IepazÄ«Å”anās komplekts 1000ā‚¬ Bonuss
Bonuss

Protams, kā vienam no populārākajiem sporta veidiem, basketbolam ir plaÅ”s likmju klāsts un liela iespējamÄ«ba atrast vērtÄ«gas likmes. Viszināmākā lÄ«ga basketbolā ir NBA. Tajā ir 30 komandas, kur sezonas laikā katra komanda izspēlē 82 regulārās spēles. NBA sastāv no daudz notikumiem un likmju veikÅ”anas iespējām. Tomēr tā nav vienÄ«gā basketbola lÄ«ga. Likmes var veikt arÄ« uz EirolÄ«gas, Latvijas basketbola lÄ«gas, Spānijas, Krievijas, Turcijas un citu lÄ«gu spēlēm, notikumiem, turnÄ«riem.

Raksta turpinājumā pastāstīsim vairāk par populārākajām likmēm basketbolā.

Likmes uz uzvarētāju

Basketbola likmes

Å is ir iespējams populārākais likmes veids tikpat kā jebkurā sporta veidā. Lai veiktu Å”o likmi, ir jāizvēlas uzvarētājs un tam tiek piemērots likmes koeficents. Nav iespējams, ka basketbola spēles beidzas ar neizŔķirtu. Likmes rezultāta noteikÅ”anai ņem vērā papildlaika rezultātu.

Handikapa likme

Otra populārākā basketbola likme ir handikaps. Tā ir rezultāta starpÄ«ba ar kādu favorÄ«tkomandai jāuzvar vai pretējai komandai jāzaudē, lai likme bÅ«tu ar pozitÄ«vu iznākumu. Basketbolā rezultātu starpÄ«bas var bÅ«t ļoti dažādas, tādēļ handikapu lÄ«nijas spēlēm var krietni atŔķirties.

Virs vai zem likme

Å Ä«s likmes ietvaros tiek piedāvāts derēt uz virs vai zem noteiktās punktu lÄ«nijas, tajā tiek skaitÄ«ts abu komandu kopējais likmju skaits. Likmi ataino ar puspunkta formātu, lai nepastāvētu neizsÄ·irta iespēja. Piemēram, totalizatorā tiek dots kopējais punktu skaits 180.5. Un, lai liktu savu likmi ir jāizvēlais, vai abu komandu iegÅ«to punktu summa atradÄ«sies virs vai zem Ŕī skaitļa. Likmes, kas liktas uz zem uzvarēs tad, ja komandas savāks 180 vai mazāk punktus, savukārt likmes, kas liktas virs 180.5 uzvarēs, ja spēlē tiks iegÅ«ts vismaz 181 punkts. Noteikt to, vai Å”im likmes veidam ir vērtÄ«ba nevar vienkārÅ”i apskatot komandas vidēji gÅ«to punktu skaitu spēlē. Jāņem vērā, ka spēlēs iespējami arÄ« papildlaiki, kas var nozÄ«mÄ«gi ietekmēt vidējā rezultāta rādÄ«tāju. Var apskatÄ«t arÄ« abu komandu rezultivitāti iepriekŔējās spēlēs, kas dod lielisku norādi par to, kāda bÅ«s spēle.

Turnīra uzvarētāja likme

Basketbolā tāpat, kā citos sporta veidos var veikt ilgtermiņa likmi uz lÄ«gas vai turnÄ«ra uzvarētāju vienalga vai runa ir par NBA, EirolÄ«gu vai olimpiskajām spēlēm u.tml. Likmi uz lÄ«gas vai turnÄ«ra uzvarētāju var veikt visas sezonas garumā, bet jāpatur prātā, ka koeficenti dažādos posmos bÅ«s atŔķirÄ«gi.

Ieteikumi, liekot likmes uz basketbolu

  1. Bukmeikeri savā labā izmanto sabiedrÄ«bas tendenci veikt likmes uz favorÄ«tiem.Ā Tas garantē biežākus laimestus, taču to koeficenti ir ievērojami mazāki. Bukmeikeri tādēļ pielāgo handikapa lÄ«nijas par sliktu likmēm uz favorÄ«tiem. Viņi apzinās, ka populāro komandu vārdi likmju veicējiem Ŕķiet pievilcÄ«gāki, tādēļ koeficenti un handikapu lÄ«nijas Ŕīm komandām tiek samazinātas. Pazemināti koeficenti uz komandu var tikt pazemināti arÄ« atkarÄ«bā no totalizatora atraÅ”anās vietas. Diez vai, piemēram, Latvijas fans liks likmi pret Latvijas izlasi. Tādēļ koeficents tiek pazemināts, jo likmes tiks izdarÄ«tas jebkurā gadÄ«jumā. Tas nozÄ«mē, ka koeficenti uz pretinieku var bÅ«t neatbilstoÅ”i augsti.
  2. Nenovērtējiet par zemu mājas spēļu priekÅ”rocÄ«bas. Lielākā daļa komandu spēlē labāk māju spēles, nevis izbraukumu. Spēle norisinās fanu priekŔā, kuri atbalsta komandu visas spēles garumā. ArÄ« tiesneÅ”i dažkārt ir neobjektÄ«vi Ŕādos gadÄ«jumos. Turklāt, mājinieku komanda bieži ir vairāk atpÅ«tusies, kā tā, kura devusies izbraukuma spēlē. Spēlētāji guļ paÅ”i savās gultās un izbauda savas mīļākās maltÄ«tes mājās, ko nevar salÄ«dzināt ar pieredzi, paliekot viesnÄ«cā. Protams, tas negarantē mājinieku komandas uzvaru, Å”is temats ir izraisÄ«jis arÄ« atklātu diskusiju sportā, ka patiesÄ«bā māju spēļu priekÅ”rocÄ«bas laika gaitā ir kļuvuÅ”as mazāk izteiktas. Tomēr Å”is faktors ir pietiekoÅ”i nozÄ«mÄ«gs, lai to ņemtu vērā, liekot likmes uz basketbolu, taču nepārvērtējiet to.
  3. Uzmani komandu noguruma pazÄ«mes. 82 spēles vienā sezonā ir ļoti nogurdinoÅ”as. Kad spēlētāji ir spējÄ«gi bÅ«t rezultatÄ«vi laukumā vakaru pēc vakara, ir tieŔām izcils sasniegums. Tomēr jāņem vērā cilvēciskais faktors un fiziskais nogurums. Kad spēlētāji atrodas laukumā vairākas dienas pēc kārtas, viņi piedzÄ«vo pārgurumu. Izbraukumos tas kļūst vēl izteiktāk. Nogurdina ne tikai spēles, bet arÄ« gulÄ“Å”ana viesnÄ«cās, doÅ”anās vakariņot vai pusdienot un prombÅ«tne no ērtÄ«bām, ko nodroÅ”ina mājas. Apdomā, vai komanda, uz kuru vēlies likt likmi nepiedzÄ«vo pārgurumu. Tādos gadÄ«jumos spēlētāja prāts un Ä·ermenis nedarbojas tik apzinātā lÄ«menÄ«.
  4. Nesekojiet likmju veikÅ”anas tendencēm. Tendences norāda tikai uz to, ko citi derÄ«bu dalÄ«bnieki dara ar savām likmēm. SekoÅ”ana Ŕīm tendencēm pavisam noteikti nenodroÅ”ina iespējas iegÅ«t laimestu. ZiņkārÄ«bas dēļ Å”ad un tad vari apskatÄ«t, ko dara citi likmju veicēji, taču ņem vērā, ka daudzi no viņiem nav pat pietiekoÅ”i zinoÅ”i un informēti par sportu, lai bÅ«tu spējÄ«gi atrast un izdarÄ«t vērtÄ«gas likmes.

Ceram, ka guvāt patiesi lietderīgu ieskatu basketbola likmēs. Veiksmi derībās!

Spēlējot azartspēles, esiet piesardzīgs. Nekad netērējiet vairāk kā varat atļauties zaudēt, kā arī pirms spēles sesijas nosakiet savu budžetu.

Kādu likmi veikt basketbola derībās?

Kā jebkurā citā sporta veidā visvienkārŔākā likme, ar kuru ir vislabākas izredzes gÅ«t laimestu, ir likme uz uzvarētājkomandu. Turklāt, nav iespējams, ka basketbola spēles beidzas ar neizŔķirtu.

Kuras ir populārākās basketbola līgas?

Populārākās basketbola līgas ir NBA, Eirolīga, kā arī dažādu valstu basketbola līgas.

Kas jāņem vērā, veicot likmi uz basketbolu?

Esiet informēti par attiecīgo sporta veidu, kā arī nesekojiet līdzi populārākajām likmju tendencēm.