Trolls Bridge 2 bezmaksas tiešsaistē

Iepazīstieties ar mūsu Trolls Bridge 2 spēļu automāta apskatu un atklājiet iespēju pilnu spēli no Yggdrasil, kas norisinās zemē, kurā valda zaļi milži. Kā Jūs varat noprast no virsraksta, šis spēļu automāts ir turpinājums panākumiem bagātajai spēles pirmajai versijai, kur Jūs sastapsieties ar uzlabotām grafikām, iespējām un piecu ruļļu un 25 izmaksu līniju formātu.

Trolls Bridge 2 online spēļu automātam ir vairāk bonusu nekā jebkuram citam spēļu automātam, ko mēs esam redzējuši. Milzīgu troļļu simboli, reizinātāji, 18 bezmaksas griezienu raundu variācijas un Golden Bet opcija ir tikai daži no apbalvojumiem, kas Jūs sagaida, kad spēlēsiet Trolls Bridge 2.

Bezmaksas spēle ir veids kā apgūt Trolls Bridge 2 bez jebkāda finansiāla riska. KazinoKaralis iesaka arī izmēģināt Divine Fortune 2 vai Ozzy Osbourne demo versijas.

Šķērso tiltu, lai satiktu troļļus

Kā jau mēs visi zinām, troļļi ir mītiski briesmoņi, kas prasa samaksu par to, ja Jūs šķērsojat viņu tiltus. Dažreiz viņi izlemj Jūs tā vietā apēst. Četri briesmoņi, kas sastopami Trolls Bridge 2 spēļu automātā izskatās diezgan ļauni, bet stilizētās multfilmu grafikas spēlei piešķir humoristisku noskaņu.

Viņi dzīvo aiz pils akmens sienām, kas ir papildināta ar koka torņiem un dekorēta ar sarkaniem karogiem un upuru skeletiem. Pieci spēļu automāta ruļļi ir novietoti uz bieziem koka dēļiem, kas veido tiltu, kas ved uz šo aizliegto vietu.

Mūsu Trolls Bridge 2 spēļu automāta apskatnieki bija patīkami pārsteigti par to, cik detalizēts ir dizains un animācijas. Karogi maigi plīvo vējā un ķēdes, kas atrodas pie tilta šūpojas turp un atpakaļ. Zemākas vērtības kāršu simboli ir izgrebti no koka, tādējādi tie lieliski saskan ar pārējiem vizuālajiem elementiem. Pat kontroles pogas izskatās tā it kā tās ir konstruētas no kauliem un koka.

Spēles skaņu celiņš lieliski saskan ar šīs spēles stilu. Kad tu spēlē Trolls Bridge 2 spēļu automātu tiešsaistē, tu dzirdēsi dramatisku meldiņu, kas skan lieliski gan tavā datorā, gan arī Android mobilajās ierīcēs.

Samaksā trollim

Spēle ir pieejama bezmaksas versijā, kuru vari spēlēt arī mūsu mājaslapā, bet tajā Jūs nevarēsiet gūt īstas naudas laimestus. Griezt ruļļus vari sākt no 0.10€ un monētu vērtību vari pacelt sākot no 0.04 līdz pat 4.00, lai spēlētu ar 100€ griezienā.

Izvēlieties Golden Bet iespēju, klikšķinot uz zelta galvaskausa simbola kontroles panelī. Tas paaugstinās likmes par 40% līdz minimālajam un maksimālajam līmenim – 0.14 un 140.00. Kad Jūs aktivizējat galveno iespēju Trolls Bridge 2 spēlē, Golden Bet uzlabos spēli un izredzes uzvarēt.

Standarta Autoplay režīms griež ruļļus sākot no desit līdz pat nebeidzamam reižu skaitam. Mēs esam pārliecināti, ka Jūs Trolls Bridge nespēlēsiet mūžīgi, bet vismaz Yggdrasil ir sniedzis šādu iespēju.

Spēle izmanto klasisko izmaksu formātu, kas Jūs atalgo tad, ja iegūstatt trīs, četrus vai piecus vienādus simbolus izmaksu līnijā no kreisās puses. Katra ercena, kreiča, kārava un pīķa kārts sniedz 10x, 20x un 40x lielāku laimestu par likmi atkarībā no tā, cik daudz ruļļus tās šķērso.

Četri troļļi katrs ar savu attiecīgo dizainu un personībām sniedz lielākas izmaksas. Visaugstākās izmaksas var iegūt no rudā troļļa, kuram degunā ir kaula pīrsings. Viņa vērtība ir 50x, 100x un 250x no tavas likmes.

Sastādot Trolls Bridge 2 apskatu, mēs atklājām, ka spēļu automāta RTP ir 96.7%. Tas šos troļļus padara par diezgan dāsniem tēliem un ne tik bailīgiem, kā tie izskatās.

Griez ruļļus ar troļļiem bonusu raundos

Spēlējot Trolls Bridge 2 spēļu automātu, vēro milzīgo troļļu simbolus. Šie 2×4 simboli var nosegt divus pilnus ruļļus, palīdzot iegūt augstas vērtības kombinācijas. Nejaušības kārtā troļļi met Bonus Stones pēc uzvarošajiem griezieniem. Šie atalgojošie akmeņi palielina uzvaras no divām līdz piecām reizēm. Ja vērtīgākais trollis būtu iesaistīts uzvarošajā griezienā, tas var sniegt lielāko izmaksu, kas vien iespējama Trolls 2 online spēļu automātā, kas var būt 1250x lielāka par Jūsu likmi.

Jūs redzēsiet dažādus zelta krāsas Wild simbolus. Šis standarta Wild simbols aizvieto citus, ja tas var aizpildīt kombinācijas, kamēr troļļa Wild aizvieto tikai un vienīgi citus troļļus. Zelta katla simbols var but uz piektā ruļļa jebkurā griezienā. Vai nu Jūs varēsiet iegūt naudas balvu vai arī saņemt tūlītēju piekļuvi bezmaksas bonusu raundam.

Standarta piekļuve bezmaksas spēlēm ir caur trīs vai vairāk sudraba galvaskausa simboliem. Trīs, četri vai pieci galvaskausi aktivizē trīs, četrus vai piecus bezmaksas griezienus. Tas neizklausās daudz, bet Trolls Bridge 2 spēļu automāts vispirms Jūs aicina izvēlēties no 18 kārtīm īpašus modifikatorus, kas darbosies visas spēles garumā. Garais dažādu iespēju saraksts sevī iekļauj simbolu uzlabojumus, papildus griezienus, troļļus, kas pārtop par Wild simboliem un uzvaru reizinātājus. Jūs varat pat atvērt kārti, kas ļauj tev izvēlēties vēl divas papildiespējas.