Hades: Gigablox bezmaksas tiešsaistē

Yggdrasil Gaming spēle Hades: Gigablox ir 6×6 laukuma spēļu automāts ar 50 izmaksu līnijām. Tā veidota grieķu mitoloģijas tematikā un spēles laikā Jūs sastapsiet pazemes karali.

Spēlē ir simbolu bloki, kuru izmērs ir līdz 6×6, kā arī monstri, lai blokus pārveidotu par wild simboliem.

Spēļu automāts ir centrēts ap Hades Wild Hunt iespēju, kur spēles varonis Hades cīnās ar briesmoņiem katrā bezmaksas griezienā. Tie aizpilda reizinātāju skaitītāju, kas Jums sniedz vēl vairāk bezmaksas griezienus un palielina uzvaru reizinātāju līdz x10.

Ar spēles RTP, kas ir 96%, Jūs varat iegūt laimestus, kas 11,129 reizes pārsniedz Jūsu likmi katrā bezmaksas griezienā. Visus spēles varoņus iespējams sastap arī izmēģinot demo versiju bez maksas un bez reģistrācijas, kas nodrošina tieši tādu pašu spēli tikai bez reālām naudas likmēm.

Tas būs piemērots gan iesācējiem, kas vēl nav gatavi finansiālam riskam, gan visiem pieredzējušākiem spēlētājiem. Visas kazino spēles bez maksas pieejamas arī apkopotā rakstā un starp tām var izmēģināt arī tādas spēles kā Lord Of the Ocean vai Aztec Twist.

Hades: Gigablox spēļu automāta tehniskā informācija

Hades: Gigablox spēļu automāts tiek spēlēts uz sešu ruļļu un sešu rindu laukuma ar 50 izmaksu līnijām. Visas uzvarošās kombinācijas tiek izspēlētas no kreisās uz labo pusi, sākot no pirmā ruļļa, un tām nepieciešami trīs līdz seši simboli.

Likmes svārstās no 0.10 € līdz 100 € par vienu griezienu. Ir automātisko griezienu funkcija, kurā varat izvēlēties no 10 līdz 1000 griezieniem. Ir arī bezgalības funkcija.Varat arī noteikt griešanās ātrumu un pārtraukt automātiskos griezienus.

Hades: Gigablox ir ļoti nepastāvīgs spēļu automāts. Tā kā lielākā daļa uzvaru ir pamatspēlē, lielāki laimesti būs bezmaksas griezienu funkcijā piedāvāto reizinātāju dēļ. Ja RTP ir 96%, tas nozīmē, ka nedaudz vairāk kā vienā no pieciem griezieniem var iegūt kombināciju.

Tas ir augsts risks, taču šis ceļojums uz pazemi ir vērts, jo maksimālais laimests ir x11 129 no likmes uz vienu bezmaksas griezienu.

Bonusu iespējas

Hades: Gigablox ir četras bonusu iespējas. Ar simboliem, kas parādās blokos līdz pat 6×6 izmērā, Hades var uzveikt monstrus, lai pārvērstu tos par wild simboliem. Tas attiecas uz katru bezmaksas griezienu, kur pildās arī Cerberus reizinātāju skaitītājs. Tā var iegūt līdz x10 reizinātājiem katrā bezmaksas griezienā.

Gigablox iespēja

Šī ir otrā spēle, kurā tiek izmantots Gigablox mehānisms. Šī bloku funkcija nejauši nosaka simbolu bloku lielumu, kas parādās uz ruļļiem. Bloki var būt 2×2 līdz 6×6 lielumā. Jo lielāks bloks, jo lielāks uzvaras potenciāls.

Hades Wild Hunt iespēja

Jebkuras pamatspēles griezienu laikā Hades Wild Hunt iespēju var aktivizēt nejauši. Tad ruļļi kļūst tumši un apstājas. Tad Hade ielec ruļļos un cīnās ar augstvērtīgiem briesmoņu simboliem. Ja Hades uzvar cīņā pret briesmoni, šis briesmoņa simbols pārveidojas par aizstājējzīmi. Tas attiecas arī uz monstru simbolu blokiem.

Wild Hunt bezmaksas griezienu iespēja

Lai aktivizētu Wild Hunt bezmaksas griezienu funkciju, Jums jāiegūst pieci vai vairāk bezmaksas griezienu izkliedētāji. Ja izkliedētāji parādās arī blokos, Jūs varat iegūt 6×6 izkliedes bloku, kā rezultātā tiek iegūti 36 bezmaksas griezieni. Minimālais, ar ko sāksiet, ir pieci bezmaksas griezieni. Funkcijas laikā katrs izkliedētājs Jūsu laimestam pievienos vēl vienu bezmaksas griezienu bez ierobežojumiem.

Cerberus Multiplier iespēja

Katra personāža Hades cīņu uzvara pievieno punktus Cerberus reizinātāju skaitītājam. Ja Hades izcīna 2×2 blokā uzvaras, šis bloks tiks uzskaitīts pa vienam simbolam (kopā četri simboli).

Zināms kā Cerberus reizinātāju iespēja, tas palielina uzvaru reizinātāju katrā bezmaksas griezienā līdz desmit reizēm. Katrā reizinātāju līmenī, ko Jūs sasniedzat iegūsiet vēl divus bezmaksas griezienus. 

Kopsavilkums

Yggdrasil Gaming spēļu automātā Gigablox funkcija līdz šim bija pieejama tikai vienā spēlē – Lucky Neko.

Hades: Gigablox spēle vizuāli ir daudz aizraujošāka un ar vairāk bonusu iespējām. Grieķu mitoloģijas tematika ir ļoti populāra starp spēļu automātu spēlētājiem, tādēļ arī šī spēle daudziem patiks.

Ar maksimālajām uzvarām līdz 11 129 reizēm vienā bezmaksas griezienā šis tumšais zemūdens pasaules ceļojums ir diezgan riskants. Vajag aptuveni 400 griezienus, lai aktivizētu Wild Hunt bezmaksas griezienu iespēju. Balvas toties var būt tā vērtas.

Kāds ir Hades: Gigablox spēļu automāta RTP?

Hades: Gigablox spēļu automāta RTP rādītājs ir 96%. Kombinācijas vidēji var iegūt 20.5% griezienu, kas nozīmē vienā no pieciem griezieniem kaut ko laimēsiet.

Kāda ir maksimālā Hades: Gigablox izmaksa?

Lielākā iespējamā uzvara ir Hades: Gigablox spēļu automātā ir 11 129 reizes lielāka par likmi. To var paveikt Wild Hunt bezmaksas griezienu iespējā, kur reizinātāji līdz 10x tiek piemēroti, ja Hades uzvar cīņu pret monstriem.

Vai Hades: Gigablox spēlē ir bezmaksas griezieni?

Jā, spēlē ir bezmaksas griezienu funkcija Wild Hunt, kur var iegūt līdz 36 bezmaksas griezieniem. Kad tiek aktivizēta Wild Hunt iespēja, tā tiek piemērota katram bezmaksas griezienam. Katra uzvara pievieno punktus reizinātāju skaitītājam, kas vēl vairāk palielinās uzvaras.