Kas jāzina par spēļu automātu simboliem

Katru nedēļu iznāk jauni spēļu automāti, un to bonusa iespējas kļūst arvien novatoriskākas un izsmalcinātākas. Tas rada dažādību spēlē un padara spēli vēl interesantāku. Tomēr, neraugoties uz visu šo potenciālu, spēļu automātos vienmēr būs simboli, kas viens pēc otra dos Jums uzvaru.

Mūsdienās ir vairāki simbolu veidi, kas var vienkārši izveidot kombināciju vai pavērt jaunus veidus, kā spēlētājs var uzvarēt. Kas tie var būt un par ko tie ir atbildīgi? Uzzināsim nedaudz vairāk par to.

Spēļu automātu simboli

Cik daudz simbolu ir uz spēļu automāta ruļļiem?

Kādreiz simbolu un laimēšanas iespēju skaitu varēja viegli aprēķināt. Piemēram, klasiskajos spēļu automātos ar trim ruļļiem vidēji katram bija 20 simboli. Kopā 60 zīmes, kuras varētu izveidot 8000 kombinācijas (20x20x20).

Bet ar mūsdienu spēlēm viss ir daudz sarežģītāk. Ruļļiem nav skaidra simbolu sastāva, un visu nosaka nejaušo skaitļu ģenerators un vizualizācijas. Un turklāt ir pievienoti jauni simboli, kas ir atbildīgi par interesantiem bonusiem.

Simbolu veidi

Mēs visi zinām, ka spēļu automātos ir miljoniem simbolu, sākot no augļiem un dārzeņiem līdz pat filmu varoņiem un politiķiem. Tomēr tos joprojām var iedalīt trīs galvenajos veidos: standarta simboli, wild (aizstājējsimboli) un scatter (izkliedes simbols).

Katram no tiem ir savas īpatnības, taču to mērķis ir viens – palielināt laimestus. Apskatīsim tuvāk, par ko katrs no tiem ir atbildīgs.

Standarta simboli

Standarta simboliem ir raksturīgi vienkārši izmaksāt laimestus – tie parādās noteiktā secībā, summē kombinācijas un sniedz izmaksas. Lielākajā daļā spēļu automātu ir jāuzgriež trīs identiski simboli, bet dažos var pietikt ar diviem. Tie var būt pilnīgi jebkuri attēli – to vērtība vienmēr tiek norādīta informācijā par spēļu automātu.

Wild simboli

Wild ir viens no galvenajiem spēļu automātu simboliem. Tas var aizstāt visus attēlus, lai pabeigtu kombināciju. Tas aizstāj visus standarta simbolus, izņemot izkliedētājus un bonusa attēlus, un tam ir arī vairāki interesanti veidi:

  • Expanding Wild – nokļūstot uz spēles laukuma, šāds simbols var paplašināties līdz visam rullim, rindai, līnijai vai pat pa diagonāli. Tāpēc tas nomainīs vairākus attēlus vienlaikus un piešķirs vairākas balvu kombinācijas.
  • Sticky Wild – šāda veida simbolus sauc arī par “lipīgiem”, tie paliek fiksēti uz ruļļiem. Bāzes spēlē tas var izraisīt papildu griezienu, un bezmaksas griezienu raundā šis simbols var palikt līdz bonusa spēles beigām.
  • Stacked Wild – lieli wild simboli, kas parādās veselās kaudzītēs, aizpildot visu rulli. Tiem var būt arī papildu iespējas, piemēram, atkārtotais grieziens vai reizinātājs.

Scatter simboli

Izkliedes simboli ir unikāli, jo tie aktivizē bezmaksas griezienus (ja tādi ir spēļu automātā). Tie nav jāvāc uz aktīvās joslas – tie var atrasties jebkurā laukuma daļā. Galvenais ir tas, ka tie ir pietiekamā daudzumā. Visbiežāk bezmaksas griezienus aktivizē trīs scatter simboli, un divi vienkārši piešķir spēlētājiem skaidru naudu.

Bonusu simboli

Bonusu simbols ir atsevišķs simbolu veids, kas ir atbildīgs par atsevišķu bonusa raundu. Arī tie nav jāuzgriež vienā līnijā – Jums vienkārši jāuzgriež noteikts skaits spēles laukumā. Bet atšķirībā no scatter simboliem par tiem gandrīz nekad nemaksā neatkarīgus laimestus.

Reizinātāji

Reizinātāji reti parādās kā atsevišķi simboli. Visbiežāk tie strādā kopā ar kādu no iepriekš minētajām iespējām. Reizinātājus var izmantot standarta simboliem, wild simboliem vai izkliedētājiem. Nokļūstot uz laukuma, tie sareizinās kombinētās izmaksas. Tas vienmēr nes labas izmaksas.

Kopsavilkums

Kā redzat, šie daudzie simboli spēles laukumā nav nemaz tik vienkārši kā šķiet. Katram simbolam var būt ļoti jaudīgas iespējas, tāpēc pirms atbildīgas spēles uzsākšanas iesakām vienmēr izmēģināt spēļu automātus bezmaksas režīmā, lai saprastu to darbību.

Sākums » Ziņas » Kas jāzina par spēļu automātu simboliem