Skatieties Optibet sporta notikumu tiešraides

Mēs esam priecīgi paziņot, ka Optibet saviem klientiem ir nodrošinājis iespēju vērot savus iecienītākos sporta mačus tiešraidē. Tagad Jūs varat ne tikai veikt likmes, bet arī skatīties, kā Jūsu spēja paredzēt sporta notikumus izpildās tiešajā translācijā. Jums vairs nebūs jāpiepūlās, lai atrastu, kur internetā tiek translēti Jūsu mīļākie sporta mači. Optibet par to ir parūpējies. Jāpiebilst, ka starp Latvijā licencētajiem sporta totalizatoriem, pašreiz to var darīt tikai un vienīgi Optibet vietnē. Ir pieejamas nozīmīgāko sporta notikumu translācijas, to skaitā, NHL, US Open, Eirolīgas, Serie A, Eirokausa u.c. 

Kā vērot sporta mačus tiešraidē? 

Lai Jums būtu skaidrāks priekšstats par to, kur Optibet vietnē pieejamas sporta tiešraides, esam soili pa solim aprakstījuši, kā tās atrast. 

1. Vispirms ir jāieiet savā Optibet kontā, jo tiešraides var vērot tikai reģistrētie lietotāji. Ja vēl neesat paguvis reģistrēties, spiediet uz šīs saites un reģistrējieties. 

2. Dodieties uz “Live likmes” sadaļu un klikšķiniet uz tiem sporta mačiem, kuri atzīmēti ar “Live translācija” ikonu. 

sporta tiešraides internetā

3. Vērojiet spēli un piedalieties derībās! 

Sporta notikumi, kurus var skatīties tiešraidē

Esam pārliecināti, ka starp pašreiz pieejamajiem sporta veidiem noteikti atradīsiet arī sev interesējošos. Šeit ir uzskaitīti populārākie sporta notikumi, kas tiek straumēti Optibet vietnē.

  • NHL hokeja spēles
  • Eirolīgas, Eirokausa basketbola spēles
  • US Open, Deivisa kausa, French Open tenisa spēles
  • EFL kausa, A sērijas futbola spēles
  • Premjerlīgas handbola spēles
  • Masters snūkera spēles

Pilno sarakstu ar sporta notikumiem, kas tiek translēti tiešraidē apskatiet Optibet mājaslapā. 

Īsumā par Optibet sporta derībām 

Optibet ir pirmais un atpazīstamākais Latvijas sporta totalizators internetā jau kopš 2005. gada. Tas ir populārs un iemīļots sporta cienītāju vidū, jo regulāri ievieš dažādus jauninājumus. Spēlētāji var veikt likmes uz vairākiem desmitiem sporta veidu. Parasto likmju sadaļā ir pieejams daudz plašāks sporta veidu klāsts, bet nepieviļ arī “Live likmes” sadaļa, kur likmes var izdarīt uz basketbolu, hokeju, volejbolu, futbolu, handbolu, tenisu un snūkeru. Ja vēlaties izmantot savas zināšanas un aizrautību par sportu, lai gūtu iespaidīgus laimestus, Optibet ir īstā online vietne, uz kuru doties. 

Sākums » Ziņas » Skatieties Optibet sporta notikumu tiešraides