Laimz izmaksas

Azartspēļu kompānijas Laimz izmaksas ir naudas summas, ko tiek izmaksātas spēļu dalībniekiem par uzvarētajiem likmju laimestiem. Laimz ir online azartspēļu uzņēmums, kas piedāvā dažādus kazino spēļu veidus, sporta likmes, loterijas un citas azartspēles. Kad spēlētājs uzvar, viņam tiek piešķirts laimests, kas tiek izmaksāts no Laimz konta spēlētāja norādītajā bankas kontā. 

Kādus izmaksu veidus piedāvā Laimz?

Laimz piedāvā dažādus maksājuma veidus, tostarp VISA, Mastercard, Revolut, Paysera un bankas pārskaitījumu. Tomēr, izvēloties konkrēto maksājuma veidu, var atšķirties izmaksu apstrādes laiks un izmaksu lielums. Šobrīd Laimz veic izmaksas tikai uz lietotāja bankas kontu.

Kāda ir minimālā summa, ko var pieprasīt izmaksāt? 

Laimz noteikumi nosaka, ka minimālā summa, ko var pieprasīt izmaksāt, ir 5 eiro. Tas nozīmē, ka, lai varētu pieprasīt izmaksu, spēlētāja kontā jābūt vismaz 5 eiro lielam laimestam.

Kā var veikt izmaksu no Laimz konta?

Laimz kontā uzkrātās laimesta summas izmaksa ir ļoti vienkārša. Lai veiktu izmaksu no Laimz konta, Jums jādara šādi:

  • Pārliecinieties, ka jūsu Laimz kontā ir pietiekami liela naudas summa
  • Ielogojieties savā Laimz kontā un dodieties uz izmaksas sadaļu.
  • Izvēlieties maksājuma veidu, kuru vēlaties izmantot.
  • Ievadiet nepieciešamos datus, piemēram, bankas konta numuru, un izvēlieties summu, kuru vēlaties izmaksāt.
  • Pārbaudiet visus ievadītos datus, lai nodrošinātos, ka tie ir pareizi, un apstipriniet izmaksu.
  • Kad izmaksas pieprasījums tiks apstrādāts, nauda tiks pārskaitīta uz Jūsu norādīto bankas kontu.

Atcerieties, ka izmaksas apstrādes laiks var atšķirties atkarībā no izvēlētā maksājuma veida un tā sniedzēja.

Vai iespējams veikt Laimz izmaksu uz citas personas bankas kontu?

Nē, pašreizējie Laimz noteikumi paredz, ka izmaksas tiek veiktas tikai uz spēlētāja personīgo bankas kontu, kas ir reģistrēts viņa Laimz kontā. Laimz neveic izmaksas uz citu personu bankas kontiem.

Cik ilgā laikā izmaksas summa tiek pārskaitīta uz bankas kontu?

Laimz cenšas apstrādāt izmaksas nākamajā stundā pēc pieprasījuma iesniegšanas laika, ja tās pieprasītas laikā no plkst. 10:00 līdz 24:00. Izmaksas, kas pieprasītas pēc pusnakts, tiks apstrādātas nākamajā dienā. Izmaksas laiks atkarīgs no izvēlētā maksājumu veida un parasti var būt atšķirīgs. Parasti Laimz apstrādā izmaksas 24 stundu laikā, bet bankas pārskaitījuma izmaksas var prasīt ilgāku laiku, līdz pat 5 darba dienām. Ir svarīgi atcerēties, ka pārskaitījumu laiks var atšķirties atkarībā no bankas, uz kuru tiek veikta izmaksas, un citas faktoru ietekmēs, piemēram, bankas darba laika.

Vai ir iespējams atcelt izmaksu no Laimz konta?

Ja izmaksas pieprasījums vēl nav apstiprināts, to var atcelt, atverot izmaksas vēsturi un izvēloties “Atcelt izmaksas pieprasījumu” opciju. Ja izmaksa jau ir apstiprināta un pārskaitīta uz bankas kontu, to atcelt jau nav iespējams. Ja rodas jautājumi par to vai ir iespējams atcelt izmaksu, Jums jāsazinās ar Laimz atbalsta centru, kur katra situācija tiek izskatīta individuāli.  

Grozījumi likumā “Par iedzīvotāju ienākuma nodokli”

Jauni grozījumi likumā “Par iedzīvotāju ienākumu nodokli” stājās spēkā no 2018. gada 1. janvāra. Tie paredz, ka visiem laimestiem, kas pārsniedz 3000 eiro summu un tiek saņemti vienā maksājumā vai vairākos maksājumos vienas sesijas laikā, tiek piemērots 23% nodoklis. Vai Jūsu konkrētajai izmaksai tiks piemērots nodoklis un tā apjoms tiks norādīts izmaksas veikšanas brīdī. 

Lai iepazītos ar šo likumu, varat apmeklēt https://likumi.lv/ta/id/56880-par-iedzivotaju-ienakuma-nodokli.