Super Wolf bezmaksas tiešsaistē

Kuram ir bail no lielā, sliktā vilka? Super Wolf spēļu automātā ar pieciem ruļļiem, 25 izmaksu līnijām un džekpotu, ko veidojis izstrādātājs Skywind, nav daudz no kā baidīties. Šim mežonīgajam piedzīvojumam ir spilgts un diezgan futūristisks dizains ar Howlin ’Respins funkciju. To iedarbina, iegūstot wild simbolu kombināciju uz viena no vidējiem trīs ruļļiem.

Bezmaksas spēle ir veids kā apgūt Super Wolf bez jebkāda finansiāla riska. KazinoKaralis iesaka arī izmēģināt Wild Robo Factory vai Jungle Gorilla demo versijas.

Skywind bieži vien veido futūristiska dizaina spēļu automātus, kur aizstājējsimbolu kombinācijas ir spēles centrālā daļa. To var attiecināt arī uz tādām spēlēm kā Super Elephant un Super Lion. Spēles pieredze Super Wolf spēļu automātā ir līdzīga, taču ir daži jaunievedumi, kas liek šim spēļu automātam atšķirties. 

Atkārtotie griezieni ar staigājošajiem aizstājsimboliem un reizinātāji, kas izplešās sniedz vēl lielāku azartu. Parasti Skywind “Super” spēļu automātos maksimālais laimests ir 500x vai 600x lielāks par likmi. Šajā spēlē tas ir 2500x lielāks, ņemot vērā 5x reizinātāju. Pievienojot tam visam progresīvo džekpotu, šī hipnotiskā spēle sniedz lielisku izklaidi!

Super Wolf RTP rādītājs, tehniskie dati un likmes

Super Wolf tiek spēlēts uz pieciem ruļļiem trīs rindās un 25 fiksētajām izmaksu līnijām. Uzvarošās kombinācijas tiek veidotas kā tipiskā izmaksu līniju spēļu automātā. Līnija ar trīs, četriem vai pieciem vienādiem simboliem vai wild simboliem no kreisās uz labo pusi uz izmaksu līnijas Jums sniegs uzvarošo kombināciju. Jums vajag tikai divus vai trīs augstāko izmaksu simbolus, lai gūtu uzvaru.

Super Wolf var spēlēt ar likmi, sākot no 0.25 € līdz 250 € par griezienu. Lai pielāgotu savas likmes apmēru, noklikšķiniet uz + un – pogām blakus likmes ikonai apakšējā labajā stūrī. 

Super Wolf RTP rādītājs ir 95.34%, kas ir pieklājīgs rādītājs priekš džekpota spēļu automāta. 0.4% no šī rādītāja atbilst džekpotam un 95.3% atbilst pašai spēlei. Šī spēle gan nesniedz biežas uzvaras. Jums būs daudz jāiegulda, lai kaut ko laimētu. 

Lielākā uzvara, ko Jūs varat gūt ir 500x lielāka par Jūsu likmi vienā griezienā. Ja ierēķināt potenciālo 5x reizinātāju, tad maksimālais laimests par vienu griezienu ir 2500x lielāks par Jūsu likmi vienā griezienā. Jūs varat arī laimēt progresīvo džekpotu. 

Super Wolf bonusu iespējas

Papildiespēju klāsts Super Wolf spēlē nav tas iespaidīgākais. Ar divām bonusu iespējām, ievērojamākā ir Howlin’ Respins funkcija. Ir arī reizinātāji, kas palielinās ar katru sekojošo atkārtoto griezienu. Tāpat vienmēr ir izredzes iegūt progresīvā džekpota balvu.

Howlin’ Respins iespēja

Daudzkrāsainais dārgakmeņu vilks ir viens no spēles diviem aizstājējsimboliem. Iegūstiet wild simbolu kombināciju uz otrā, trešā vai ceturtā ruļļa un Jūs aktivizēsiet šo papildiespēju. Atkārtoto griezienu skaits ir atkarīgs no tā, uz kura ruļļa dārgakmeņu vilks tiek uzgriezts. Katrā atkārtotajā griezienā vilks pabīdās par vienu rulli uz kreiso pusi līdz izzūd no spēles laukuma. 

Džekpots

Super Wolf ļauj spēlētājiem iegūt džekpota balvu. Lai aktivizētu džekpota iespēju, Jums vajag uzgriezt piecus daudzkrāsainos dimanta simbolus pāri izmaksu līnijai. Aizstājējsimboli netiek ieskaitīti uzvarošajā kombinācijā. Super Wolf demo versijā, kas ir iekļauta arī šajā apskatā, progresīvā džekpota lielums netiek parādīts.