Jungle Gorilla bezmaksas tiešsaistē

Spēļu automātu Jungle Gorilla 2020. gadā izlaida izstrādātāja Pragmatic Play komanda. Pakalpojumu sniedzējs ir slavens ar saviem spēļu automātiem un plašo bonusu iespēju klāstu, taču Jungle Gorilla ir īpaša spēle. Nav bezmaksas griezienu vai atsevišķi bonusu raundi, bet katram rullim ir reizinātāji, kas tiek aktivizēti gandrīz katrā griezienā.

Spēļu automāta tēma ir savvaļas džungļi, un milzīgā gorilla pievērš visu uzmanību. To pavada ziloņi, papagaiļi, tīģeri un hameleoni. Spēļu automāta dizains izskatās lieliski, it īpaši fons ar šūpojošajiem vīnogulājiem. Un lielisks papildinājums ir skaņu celiņš, kas iegremdē spēlētājus savvaļas dzīvnieku pasaulē.

Bezmaksas spēle ir veids kā apgūt Jungle Gorilla bez jebkāda finansiāla riska. KazinoKaralis iesaka arī izmēģināt Super Wolf vai Sea of Riches demo versijas.

Spēļu automāta tehniskie dati

Spēle notiek uz 5×3 laukuma ar 20 fiksētām līniju kombinācijām. Spēļu automātā varat rēķināties ar biežām uzvarām. To apstiprina RTP līmenis, kas tiek turēts pienācīgā līmenī – 96,57%! Tātad var apgalvot, ka spēle ir izdevīga, balstoties arī uz matemātiskiem aprēķiniem.

Spēļu automātiem Pragmatic Play likmju diapazons ir standarta – minimālā grieziena maksa 0,20 €, bet maksimālā ir 100 €. Maksimālais reizinātājs nav tik liels – tikai x2500. Tas tiks aktivizēts, kad uz ruļļiem tiks savākti maksimālie reizinātāji.

Jungle Gorilla iespējas

Kā mēs teicām iepriekš, Jungle Gorilla spēlē nav bezmaksas griezienu un bonusa raundi, taču ir vēl viens triks. Virs katra ruļļa var redzēt reizinātāja skaitītāju. Kad uz ruļļa parādās zelta monēta ar gorillas scatter attēlu, tā nonāk pie skaitītāja un reizinātāju palielina par x1.

Protams, Pragmatic varēja padarīt spēļu automātu dāsnāku, taču katra ruļļa reizinātājs ir ierobežots tikai ar x5! Turklāt tas neaktivizējas tāpat vien, bet tikai ar wild.

Uzkrātais reizinātājs tiek aktivizēts tikai tad, kad uz ruļļa parādās aizstājējzīme. Tad kombinācija tiek reizināta ar skaitli, kas norādīts virs ruļļa. Lūdzu, ņemiet vērā, ka tiek izmantots tikai reizinātājs, kur ticis uzgriezts wild. Pārējie reizinātāji paliek vietā, lai gaidītu savu kārtu.

Spēle kļūst interesantāka, kad izkrīt vairāki wild simboli. Tad tie tiek reizināti savā starpā. Piemēram, Jums ir x5 pirmajā rullī un x4 otrajā, un katrā no tiem uzgriezta viena aizstājējzīme. Šajā gadījumā vispirms reizinātāji tiek reizināti savā starpā, un galīgais rezultāts jau tiks piemērots kombinācijai. Mūsu gadījumā izmaksa tiks reizināta ar x20.