Star Clusters bezmaksas tiešsaistē

Big Time Gaming ir to paveicis atkal. Tas ir pazīstams ar Megaways spēļu automātu, bet vēl viena jauna inovācija ir Star Clusters. Ļoti daudzi izstrādātāji neveiksmīgi mēģina ieviest jauninājumus, taču BGT tūlītēji ir radījis izcilu spēļu automāru ar Star Clusters. 

Bezmaksas spēle ir veids kā apgūt Star clusters bez jebkāda finansiāla riska. KazinoKaralis iesaka arī izmēģināt Opal Fruits vai Aviator demo versijas.

Big Time Gaming ar savu Star Cluster relīzi ir izveidojis salīdzinoši vienkāršu spēļu automātu. Tajā ir koši un izteiksmīgi simboli. Tādēļ jo vieglāk ir ieraudzīt visus savus gūtos laimestus! Spēle lieliski darbojas gan interneta pārlūkā, gan mobilajā versijā, kas to padara par lielisku spēļu automāta izvēli, kuru spēlēt vasarā. 

Izmaksas un simboli

Regulārie simboli ir dažādu krāsu dārgakmeņi – zilā, dzeltenā, oranžā, zilā, zaļā, sarkanā un violetā krāsā. Šajā spēlē maksimālā izmaksa ir 23,000x lielāka par likmi, kad izdodas izveidot veiksmīgo kombināciju. 

Star Clusters ir divu veidu simboli – parastais wild un gold wild. Šie aizvieto jebkuru parasto simbolu, lai izveidoto uzvarošo kombināciju. Lai nu kā, Gold Wild atšķiras, piemērojot uzvaru reizinātāju izmaksām. Reizinātājs sākas ar x1 un pallielinās par +1, kad gold simbols ir daļa no kāda cita vinnesta. 

Reizinātājs atjaunojas uz nulli katra jauna grieziena sākumā pamatspēles laikā. Bet tas turpina palielināties bezmaksas griezienu laikā līdz beidzas bonusu spēle. 

Star Clusters RTP un likmju veikšanas iespējas

Jūs varat apgrozīt no 0.10 € un 20 € par griezienu. Šajā spēlē ir arī autoplay iespēja, kas ļauj griezt ruļļus līdz pat 100 raundiem. Star Clusters RTP ir 95.63%. Turklāt, tas ir spēļu automāts, kurā visu laiku norisinās dažādas reakcijas uz uzgrieztajiem simboliem. 

Īpašās Stars Clusters iespējas

Bez šaubām Megaclusters bāze ir galvenā šīs spēles iespēja. Tā sadala katru uzvaras pozīciju četrās mazākās pozīcijās. Daudzās spēles reakcijas uzlabo Jūsu iespēju baudīt vairāk uzvaras. Kopā ir 64 uzvarošās pozīcijas pamatspēlē. 

Jūs varat aktivizēt divus bezmaksas griezienus, kad iegūstat vairāk nekā piecas reakcijas vienā raundā. Vēl papildus griezienu Jūs varat iegūt par katru reakciju, kas seko pēc piektās uzvaras. 

Bezmaksas griezieni, kas iegūti pamatspēlē tiek pārnesti arī uz bonusu spēli. Turklāt, pamatruļļi izplešās no 4×4 līdz 8×8 bezmaksas griezienu laikā. 

Tādējādi Jūs varat palielināt spēles laukumu izmērā līdz 16×16 bonusu raundā. Kopā ir iespēja atbloķēt līdz pat 256 pozīcijām.