Rise of Olympus bezmaksas tiešsaistē

Rise of Olympus relīze no Play’n Go ir ļoti iespaidīgs tiešsaistes spēļu automāts. Tas ir ļoti līdzīgs Moon Princess spēlei no tā paša izstrādātāja, taču tam ir atšķirīga tematika, kas patiks spēlētājiem ar dažādām interesēm. Spēle ir ļoti novatoriska, izmantojot spēles match-3 formātu, kā arī unikālās bonusa iespējas un to iedarbināšanas veidu.

Bezmaksas spēle ir veids kā apgūt Rise of Olympus bez jebkāda finansiāla riska. KazinoKaralis iesaka arī izmēģināt Blood Moon Wilds vai Eye of the Queen demo versijas.

Lielisks spēles mehānisms

Neskatoties uz šī spēļu automāta acīmredzamo sarežģītību, nav nepieciešams ilgs laiks, lai tiktu galā ar spēles mehānismu un izspriestu, kā visi bonusi apvienojas vienā darbības pilnā spēlē. Mums patīk tas, kā dievi pēc kārtas stājas, vērojot simbolus, kad tie krīt, uzsākot savu Hand of God raundu pēc katra zaudētā grieziena. Pilnībā uzlādējiet Wrath of Olympus skaitītāju un dievi pēc kārtas bombardēs ruļļus ar savu spēku, ievērojami palielinot Jūsu iespējas aktivizēt bezmaksas griezienus.

Iespaidīgi bonusi

Reālā darbība šajā spēlē notiek, notīrot laukumu. Rise of Olympus bezmaksas griezienu funkcijai ir milzīgs potenciāls, ar iespēju laimēt 5000 reizes lielāku laimestu par likmi katrā bezmaksas griezienā. Šajā brīdī Jums būs iespēja ietekmēt spēles nepastāvību, izvēloties kādu no trim dieviem.

Rise of Olympus ir aizraujošs tiešsaistes spēļu automāts no Play’n Go, kas aizved spēlētājus ceļojumā pa grieķu mitoloģiju. Spēlei ir unikāls formāts, un tā piedāvā bagātīgas balvas x50 vērtībā. Ir pieejamas arī daudz bonusu iespējas, tostarp – bezmaksas griezieni, transformējošie simboli un papildu wild simboli.

Šajā aizraujošajā online spēļu automātā ir match-3 formāts, kas veido daudz dāsnu reizinātāju. Ir arī iespaidīgs bezmaksas griezienu raunds ar trīs unikālām bonusa funkcijām, kas noņem un pārveido simbolus, kā arī pievieno papildu wild ruļļus.

Rise Of Olympus dizains

Rise of Olympus no Play’n GO piedāvā unikālu izskatu, kas atšķir sevi no citiem spēļu automātiem ar grieķu mitoloģijas tematiku. Tā vietā, lai viss būtu attēlots klasiskajā stilā, visi dievi tiek atainoti kā supervaroņi ar modernu stilu. Tā noteikti ir interesanta spēle, kurā jāaplūko, un tai ir elpu aizraujoša estētika, kas noteikti atstās iespaidu uz spēlētājiem.

Mums patīk šīs spēles dinamiskais izskats un atmosfēra, sākot no varenā skaņu celiņa līdz atlētiskajiem grieķu dieviem, kas majestātiski pārvietojas pa ruļļiem. Katrs simbols izmaksu tabulā ir tieši saistīts ar šīs spēles tematiku, un zemo izmaksu tabulas simboli apzīmē trīs dievus – Hadessa ķiveres, Poseidona trijžuburs un Zeva zibens spēriens.

Spēles RTP rādītājs

Rise of Olympus RTP ir 96%. Tas nozīmē, ka par katriem 100 eiro, ko iztērējat spēlē varat sagaidīt, ka vidēji nopelnīsiet balvā 96 eiro. Tā ir arī vidēja svārstīguma spēle, kas diezgan regulāri izmaksā vidēja lieluma balvas.

Kā uzvarēt Rise Of Olympus spēļu automātā

Uzvarošās kombinācijas pieškir balvu, ja uzgriežat uz ruļļiem trīs vai vairāk atbilstošus simbolus. Jūsu Rise of Olympus mērķis ir pilnībā notīrīt spēles laukumu.

Atšķirībā no citām ripojošo ruļļu stila spēlēm jauni simboli nenokritīs vietā, kad uzvarošās kombinācijas pazudīs no ruļļiem. Ja bezmaksas griezienu funkcijas laikā izdosies notīrīt visus simbolus no laukuma, Jūs laimēsiet papildus 200 monētas.

Rise of Olympus bonusu iespējas

Hand of God funkcija aktivizēsies pēc nejaušības principa pēc jebkura grieziena, kas nav uzvarējis. Pateicoties unikālajai iespējai palīdzēt izveidot laimīgās kombinācijas, vadošais dievs izmantos savu spēku, lai pārveidotu simbolus, pievienotu wild simbolus vai noņemtu tos pēc savas izvēles. Šīs ir tās pašas iespējas, kuras iedarbina Olimpa dusmas.

Iedarbinot bezmaksas griezienus, Jums būs iespēja izvēlēties savu svārstīgumu, katram dievam piedāvājot atšķirīgu nepastāvības un potenciāla līmeni:

  • Zevs: zema nepastāvība un uzvaru potenciāls.
  • Poseidons: vidēja nepastāvība un potenciāls.
  • Hadess: augsta nepastāvība un potenciāls.

Iegūstot uzvarošās kombinācijas ar dievu simboliem, Jūs aizpildīsit Wrath of the Gods skaitītāju. Kad tas ir pilns, tiks aktivizēta viena no trīs bonusa funkcijām:

  • Hadess: viena simbola kopa pārvēršas citu simbolu kopā.
  • Poseidons: parādās līdz diviem wild simboliem.
  • Zevs: divu simbolu veidu kopas tiek iznīcinātas.

Noņemot no visiem ruļļiem visus simbolus, Jūs aktivizēsiet bezmaksas griezienus. Šī raunda laikā Jūs varat izvēlēties vienu no trīs raundiem:

  • Hadess: četri sākotnējie bezmaksas griezieni ar iespēju iegūt vēl četrus.
  • Poseidons: pieci sākotnējie bezmaksas griezieni ar iespēju iegūt vēl trīs.
  • Zevs: astoņi sākotnējie bezmaksas griezieni ar iespēju iegūt vēl divus.

Šajā raundā reizinātāja skaitītājs netiek atiestatīts. Tas tikai turpina augt, tāpēc Jūs varat turpināt uzkrāt lielākus un labākus reizinātājus līdz pat x20.