Prism of Gems bezmaksas tiešsaistē

Iejūtieties juveliera meistara ādā dārgakmeņu spēļu automātā Prism of Gems. Šo spēles Frozen Gems turpinājumu ir izveidojis Play‘n GO, un tam ir vairākas interesantas funkcijas.

Bezmaksas spēle ir veids kā apgūt Prism of Gems bez jebkāda finansiāla riska. KazinoKaralis iesaka arī izmēģināt Nitropolis vai Cubes2 demo versijas.

Spēle Prism of Gems ir nedaudz neparasta, pateicoties kaskādes ruļļiem, horizontālajam reizinātāja rullim un sadalītajiem simboliem.

Šī netradicionālā kombinācija var nodrošināt ļoti spraigu spēli, it īpaši, ja Jums izdodas pārnest dažus pienācīga izmēra reizinātājus, aktivizējot bezmaksas griezienus.

Darbība notiek ar piecu ruļļu kaskādes mehānisma, kas piedāvā līdz pat 3087 veidus, kā uzvarēt. Pievērsiet uzmanību horizontālajai spolei virs galvenās spoles, kas spēlē var ienest reizinātājus līdz pat 343x.

Citi galvenie elementi ir simbolu sadalīšana, kas palielina potenciālos laimestu veidus, kā arī bezmaksas griezienu funkcija. Uzziniet vairāk mūsu pilnajā Prism of Gems apskatā.

Prism of Gems tehniskie dati

Spēle Prism of Gems tiek spēlēta uz pieciem ruļļiem un līdz pat 3087 veidiem, kā uzvarēt. Simbolu skaits, kas var parādīties pirmajā un piektajā rullī, ​​ir fiksēts. Tas var mainīties ar katru griezienu uz otrā, trešā un ceturtā ruļļa, lai gan katrs no tiem piedāvā līdz pat septiņiem simboliem. Veidu skaits, kā uzvarēt, atšķiras katrā griezienā.

Maksimums Jums būs 3087 veidi, kā izveidot uzvarošo kombināciju. Tās tiek veidotas, uzgriežot trīs, četrus vai piecus atbilstošus simbolus vai aizstājējus uz blakus esošajiem ruļļiem, sākot no pirmā ruļļa.

Jūs varat spēlēt šo dārglietu tematikas spēli ar likmēm, kas svārstās no 0.20 līdz 100 € par vienu griezienu. Izvēlieties kādu no zem ruļļiem pieejamajām likmēm, kuras varat mainīt, noklikšķinot uz pogām + un –. Dažās valstīs ir ātro griezienu un autoplay opcijas.

Prism of Gems RTP ir 96,24%, kas ir nedaudz virs vidējā līmeņa. Tāpat kā daudzas spēles Play’n GO katalogā, arī šī ir ar ļoti augstu nepastāvību. Skalā no 1 līdz 10 nepastāvību vērtējam ar 9. Maksimālais laimests 30 000 reizes pārsniegs Jūsu kopējo likmi.

Prism of Gems bonusu iespējas

Prism of Gems spēles mehānisms piedāvā neparastu spēli. Īpašais reizinātāju rullis var patiešām iekustināt spēles gaitu. Pievērsiet uzmanību arī simboliem, kurus var sadalīt divos, lai palielinātu laimestu veidus, kā arī bezmaksas griezienu funkciju.

Kaskādes funkcija

Pēc uzvarošās kombinācijas izveidošanas tiek aktivizēta funkcija Kaskāde. Veiksmīgi simboli tiek izšļakstīti no ruļļiem un aizstāti ar jauniem. Šīs kaskādes turpina nākt, kamēr nav izveidota jauna uzvarētāja kombinācija.

Ruļļa reizinātāja funkcija

Virs standarta ruļļa, kas griežas vertikāli, atrodas horizontālais reizinātāja rullis. Reizinātāji ir pievienoti simboliem, kas parādās uz reizinātāja ruļļa. Uzgrieziet uzvarošo kombināciju uz vertikālā ruļļa, un reizinātāja vērtība palielināsies par 1.

Pazīstams kā reizinātāja rullis, reizinātājs tiek piemērots Jūsu laimestam, ja jūs iegūstat laimestu kombināciju, kura laikā reizināšanas rullī ir simbols. Reizinātājs var palielināties līdz septiņām reizēm.

Tajā pašā uzvaras kombinācijā ir iespējams iegūt vairāk nekā vienu reizinātāju. Patiesībā, ja jūs iegūstat perfektu reizinātāju kombināciju, varat iegūt laimestus ar milzīgu x343 reizinātāja palielinājumu (7x7x7 = 343). Reizinātāji tiek atiestatīti katra jauna grieziena sākumā.

Dalīto simbolu iespēja

Ja simbols, kas parādās uz horizontālā ruļļa, parādās uz vertikālā ruļļa zemāk, tas sadalās divās daļās. Tas savukārt palielina iespējamo skaitu veidu, kā varat izveidot uzvaras kombināciju.

Gem Wilds var parādīties tikai uz horizontālā reizinātāja ruļļa. Kad tas notiek, visi zemāk redzamie ruļļi vai ruļļu simboli sadalās divos.

Bezmaksas griezienu iespēja

Trīs, četri vai pieci izkliedes simboli, kas atrodas vienā un tajā pašā rullī, aktivizē spēles bezmaksas griezienu funkciju. Jūsu atlīdzība šeit ir 10, 15 vai 20 bezmaksas griezieni.

Visi reizinātāji, kas darbojas horizontālajā rullī aktivizējošajos griezienos, tiek pārnesti uz bezmaksas griezieniem. Šie reizinātāji visā funkcijas laikā palielinās un netiek atiestatīti katra bezmaksas grieziena beigās. Tas nozīmē, ka potenciālie reizinātāji ir līdz x343 katrā bezmaksas griezienā.

Visbeidzot, katru reizi, kad funkcijas laikā tiek iegūts scatter simbols, Jūsu kopējai laimesta summai tiek pievienoti vēl divi bezmaksas griezieni. Nav ierobežojuma tam, cik daudz bezmaksas griezienu Jūs varat izspēlēt.