Nitropolis bezmaksas tiešsaistē

ELK ir izstrādātājs, kuram ir vērts pievērst uzmanību. Lai gan viņiem nav ļoti daudz jaunu spēļu, tās, kuras tiek piedāvātas vienmēr ir izstrādātas augstā dizaina kvalitātē. Spēles nosaukums ir Nitropolis.

Izcils dizains, daudz iespēju un lielisks uzvaru potenciāls ir tas, kas raksturo šo spēli. Ideja ir centrēta ap pilsētu, kur dažādi mājdzīvnieki sacenšas viens ar otru, izmantojot nitro papildspēku. 

Bezmaksas spēle ir veids kā apgūt Nitropolis bez jebkāda finansiāla riska. KazinoKaralis iesaka arī izmēģināt Hyper Burst vai Prism of Gems demo versijas.

Spēlē ir seši ruļļi un 4096-85155840 veidi, kā gūt uzvaras. Lielās uzvaras var būt pat 10000 reižu lielākas par likmi. Starp lielākajām iespējām ir wild, scatter simboli, atkārtotie griezieni, Nitro ruļļi un bezmaksas griezieni.

Likmes un balvas

ELK ir noteikts veids, kā veidot spēles. Jo īpaši attiecībā uz likmju veikšanu. Ne tikai ir iespēja izvēlēties likmi no 0.20-100 €, bet arī likmju stratēģijas, kuras var aktivizēt. 

Izmaksu ziņā spēle izklausās diezgan labi, bet, ņemot vērā, ka ir miljoniem veidu, kā gūt uzvaras, tas tomēr nav nemaz tik vienkārši gūt lielas uzvaras.

Nitropolis spēļu automāta iespējas

Kodolbumba, kas uzsprāgst ar mushroom cloud wild simbolu ir iespaidīga iespēja, ko sastapt uz ruļļiem. Turklāt, ļoti noderīga. Kā aizvietotājsimbolu, Jūs varat to kombinēt ar jebkuru parasto simbolu un veidot jaunas uzvaras.

Nitro ruļļi ir interesants koncepts, kas ir viena no inovācijām no ELK. Tajā Jūs varēsiet izmantot dubulto stacked simbolu, kas Jums sniegs vairākus simbolus – 4 līdz 12. Ar vairāk nekā līdz 12 papildus simboliem uz ruļļiem, Jūsu izredzes gūt laimestu palielināsies. Tieši ar Nitro ruļļiem Jums ir miljoniem veidu, kā gūt uzvaras. 

Nākošās iespējas nāks caur Nitro ruļļiem, kurus var atkārtoti iegriezt, lai gūtu uzvaras arī zaudēto raundu laikā. 

Mums patīk tas, ka uzvaras sniedz papildus iespējas saņemt kombinācijas. Tas ir iespējams ar atkārtotajiem griezieniem, kas aktivizēsies uzvarošā raunda rezultātā. Simboli, kas bija uzvarošajā kombinācijā būs tie, kas atkārtoti griezīsies. Tie pārstāj to darīt, kad vairs nenāk uzvaras. 

Daudzi vēlēsies bezmaksas griezienus. Tos var saņemt ar trīs līdz sešiem scatter simboliem. Tā rezultātā iegūsiet līdz 25 bezmaksas griezieniem. Iespēja izvēlas vienu simbolu un sniedz tam scatter spējas. Tas izmaksās naudu vien atrodoties uz ruļļiem kā minimums trīs reizes. 

Priekš bezmaksas griezieniem jebkurš Nitro rullis, kas parādās paliks attiecīgajā pozīcijā visas iespējas laikā. 

Tematika un dizains

Nitropolis ir nākotnes lielpilsēta, kur vairākas mājdzīvnieku bandas sacenšas viena ar otru ielās. Četras spēles bandas ir Dirty Dawgs, Gritty Kitty, Rogue Rats un the Pug Thugs. Jūs redzēsiet četrus logo un attēlus ar četru veidi mājdzīvniekiem.

Dizains ir raibs, bet patīkams. Fonā ir Nitropolis pilsētas attēls.