Monopoly Megaways bezmaksas tiešsaistē

No Big Time Gaming izstrādātāja ir tikai dabiski sagaidīt jaunu Monopoly Megaways spēļu automātu, tā kā šī kompānija tieši izgudroja šo spēles mehānismu. Tas, kas ir vairāk neparasti ir tas, ka Big Time Gaming piedāvā atpazīstama zīmola tematikā veidotu spēli.

Bezmaksas spēle ir veids kā apgūt Monopoly Megaways bez jebkāda finansiāla riska. KazinoKaralis iesaka arī izmēģināt Gunslinger Reloaded vai Hot 4 Cash demo versijas.

Monopoly Megaways ir veidots, iedvesmojoties no pasaulē populārākās galda spēles, bet tā ir ļoti tipiska izvēle šāda veida spēļu automātā. Ir arī daudzi citi spēļu automāti ar monopola tematiku. 

Monopoly Megaways sastāv no sešiem ruļļiem ar 117,649 veidiem, kā uzvarēt labākajos spēles raundos. Tas ir spēļu automāts ar lielisku potenciālu tā bezmaksas griezienu laikā. Tas var izmaksāt līdz 14,700 reizēm no kopējās likmes. 

Likmes un balvas

Nav individuālu veidu, kā likts likmes vai uzvarēt, tādēļ ir jāizvēlas daudzums, kas sedz visu spēles laukumu neatkarīgi no tā, cik mazs vai liels tas beigās ir. Amplitūda, kas tiek piedāvāta ir, sākot no 0.10 € līdz 20 €.

Spēles lielākais potenciāls ir 14,700x reižu lielāks laimests par likmi, kas nozīmē, ka varat iegūt atalgojumu 294,000 € vērtībā par vienu bezmaksas griezienu. Pamatspēle piedāvā maksimāli 3500x reižu lielāku laimestu. Tā tik un tā ir pieklājīga lieluma balvu, ko var iegūt. Visdrīzāk šos limitus ieviesa pats izstrādātājs, jo potenciāls patiesībā ir vēl daudz augstāks ar tik daudziem veidiem, kā uzvarēt. 

Monopoly Megaways īpašās iespējas

M logo ir wild simbols, tas būs arī viens no potenciālās kombinācijas simboliem, kas izveidosies arī uz sešiem ruļļiem. Pats par sevi šis simbols maksā 50x lielāku laimestu par kopējo likmi. Tomēr tas visdrīzāk būs daudz noderīgāks kā aizvietotājsimbols. 

Sekojošā iespēja var tikt saukta dažādi atkarībā no izstrādātāja, kurš izveidojis attiecīgo spēli. Šķiet, ka Big Time Gaming to sauc par Reactions. Citi to sauc par Avalanche vai Cascading Reels. Šī iespēja noņems uzvarošos simbolus, ienesīs jaunu simbolu komplektu un iespējams izveidos papildus kombinācijas pašreizējā raundā. 

Reel Adventure ir vēl viens mehānisms, ko izgudrojis Big Time Gaming. Kamēr misters Monopols iet apkārt spēles galdam, viņa pozīcija griezienā noteiks to, kas notiks. Piemēram, iegūstot GO, saņemsiet griezienu ar augstāko iespējamo Megaways skaitu. Vilcienu stacijas dos Jums vienu bezmaksas griezienu nākošajai īpašajai iespējai, utility laukumi palielina reizinātāju, lādes nosūta Jūs uz nejaušiem īpašumiem, iespēja paveiks kaut ko nejaušu, kamēr īpašums, kas rādās Reaction laikā, pievienos papildus mājas. 

Netrūkst arī bezmaksas griezieni. Tos saņemsiet, pievienojot piekto māju uz viena no pieejamajiem īpašumiem vai arī ar iespējas opciju. Spēļu automātā ir astoņas bezmaksas spēles ar iespēju vinnēt vairāk. Reizinātājs ir palielināts par 1x katru reizi, kad iegūstat papildus bezmaksas spēles. 

Tematika un dizains

Monopola franšīze ir spēcīga. Arī attiecībā uz spēļu automātu industriju, ne tikai galda spēli. Ir daudzi monopola tematikā veidoti spēļu automāti, bet šis ir vienīgais Megaways spēļu automāts. Tādēļ tas ir patiesi unikāls. Papildus parastajiem garlaicīgajiem Roays, dizaineri izmanto arī attēlus ar dažādiem spēļu kauliņiem, to skaitā, cepuri, kuģi, mašīnu un suni.