Hot 4 Cash bezmaksas tiešsaistē

Hot 4 Cash spēle pavisam noteikti atstāj iespaidu ar savu pievilcīgo dizainu un oriģinālajām papildiespējām. Unikālā “karsto zonu” bonusu sistēma ir gan ļoti dāsna vinnestos, gan arī inovatīva. Mēs ļoti ceram, ka izstrādātājs NoLimit City turpinās veidot arvien vairāk spēļu automātus, kas līdzinās šim.

Bezmaksas spēle ir veids kā apgūt Hot 4 Cash bez jebkāda finansiāla riska. KazinoKaralis iesaka arī izmēģināt Monopoly megaways vai Asgardian Stones demo versijas.

Spēlē ir neierasts ruļļu izkārtojums, kurā atrodas īpašas zonas. Tās ļauj vaļu tādām iespējām kā bezmaksas spēles, sticky wilds, milzīgiem simboliem un bonusa rullim, kas uzgriež tūlītējas balvas.

Lai gan šī spēļu automāta dizains nav pilnībā unikāls, radošais veids, kā var aktivizēt iespējas ir kaut kas līdz šim neredzēts.

Izbaudiet disko

Tiklīdz būsiet atvēris spēļu automātu Hot 4 Cash jebkurā savā iecienītākajā ierīcē, Jūs sastapsiet unikālus ruļļus.

Uz diviem ārējajiem ruļļiem ir tikai divi simboli, kamēr uz vidējiem trīs ir trīs simboli. Spēles labajā pusē Jūs redzēsiet trīs kastes – Super Free Spins, Colossal Symbol un Lucky Wheel kastes tiek iesaistītas spēle, kad tiek aktivizēti to bonusu raundi.

Lai gan mēs visi esam pieraduši redzēt spēles, kas piepildītas ar ķiršu, dimantu un septītnieku simboliem, tikai dažas no tām ir tik izskatīgas un uzmanību piesaistošas kā Hot 4 Cash.

Zili, zaļi un koši rozā simboli piepilda ruļļus, kamēr aizmugurē ir spilgti violetas neona gaismas. Zilie un rozā toņi iespējams nebūs kura katra gaumē, bet noteikti nevar pārmest to, ka šis spēļu automāts ir garlaicīgs. Spēle atgādina nakts klubu, jo īpaši ņemot vērā tās skaņu celiņu, kas rada patiesu disko atmosfēru.

Izmēģiniet papildiespējas

Kad ‘Jūs spēlējat Hot 4 Cash spēļu automātu, ir nozīmīgi turēt acis vaļā uz četrām “karstajām zonām”, jo šīs ruļļu pozīcijas aktivizē bonusu iespējas.

Ja visas četras zonas piepildītas ar vienu un to pašu simbolu vienādās krāsās, tiks aktivizēti Super Free Spins. Kad “karstās zonas” piepildās ar to pašu simbolu tikai dažādās krāsās, Jums tiek piešķirta Colossal Symbol iespēja. Šajā gadījumā pirmais un piektais rullis griezīsies atkārtoti bez maksas.

Uzgriežot vienādas krāsas dažādu simbolu sajaukumu “karstajās zonās” aktivizēs Lucky Wheels iespēju, kur Jūs redzēsiet košu ratu ar trīs dažādiem līmeņiem. Iekšējais aplis griežas pirmais, piešķirot reizinātājus. Labākie atalgojumi atrodas vidējā un ārējā aplī, kur varēsiet iegūt vinnestus, kas ir līdz pat 1000 reizēm lielāki par Jūsu likmi.