Charlie Chance in Hell to Pay bezmaksas tiešsaistē

Spēļu automātu Charlie Chance in Hell to Pay izveidoja Play‘n GO, un tam ir trīs ruļļi un piecas fiksētas izmaksu līnijas. Šī unikāli izstrādātā spēle ir pieejama spēlēšanai visās ierīcēs no 0.10 € par vienu griezienu, un tai ir wild reizinātāji, kas var apvienot līdz pat x27.

Bezmaksas spēle ir veids kā apgūt Charlie Chance in Hell to Pay bez jebkāda finansiāla riska. KazinoKaralis iesaka arī izmēģināt Sizzling Hot Deluxe vai Double Stacks demo versijas.

Spēļu automātā ir arī funkciju izvēlne, kurā varat laimēt naudas balvas, saņemt atkārtotos griezienus ar nejaušiem wild simboliem un reizinātājiem, garantēts uzvaras grieziens vai Free Spins funkcija, uz kuru attiecas visas ekstras. RTP rādītājs ir 96,23%, un maksimālais laimests ir x6666 lielāks par likmi uz vienu griezienu.

Charlie Chance in Hell to Pay tehniskie dati

Charlie Chance in Hell to Pay spēle norisinās uz trīs ruļļu, trīs rindu automāta ar piecām fiksētām izmaksu līnijām. Uzvarošās kombinācijas tiek veidotas, uzgriežot trīs identiskus simbolus jebkurā no piecām izmaksu līnijām.

Tāpat kā lielākajā daļā Play’n GO spēļu, Jūs varat spēlēt tikai no 0.10 € par vienu griezienu un līdz pat 100 € par griezienu. Automātisko griezienu opcija ir pieejama, lai Jūs varētu spēlēt līdz 100 automātiskiem griezieniem vai pievienot vienas uzvaras un zaudējumu ierobežojumus. Automātiskie griezieni tiks pārtraukti, kad aktivizējas Free Spins funkcija, ja to vēlaties.

Šī vidējās nepastāvības spēļu automāta RTP ir 96,23%. Tā ir aptuveni viduvējs un normāls Play ‘n GO spēle. Tomēr uzvaras potenciāls ir augsts, jo maksimālā izmaksa ir x6666 lielāka par likmi.

Bonusu iespējas

Spēlē Charlie Chance in Hell to Pay ir divas galvenās bonusa funkcijas. Uz ruļļiem ir wild reizinātāji – trīs var parādīties, lai iegūtu x27 wild reizinātājus. Funkciju izvēlnē Jūs varat laimēt dažādas balvas, tostarp atkārtotus griezienus, garantētu uzvaras grieziens un saņemt bezmaksas griezienus.

Wild reizinātāji

Papildus standarta aizstājējzīmei ir x2 un x3 wild simboli. Pazīstams kā wild reizinātāju funkcija, x2 wild reizinātājs dubultos Jūsu rezultātu, bet x3 wild reizinātājs to trīskāršotu. Jūs varat uzgriezt wild reizinātāju uz katra ruļļa, kas nozīmē, ka trīs x3 wild reizinātāji apvienotos līdz pat x27.

Iespēju izvēlne

Pievērsiet uzmanību liesmas simbolam, jo ​​tas ir izkliedētājsimbols. Kad uz ruļļiem parādīsies trīs šie simboli, Jūs aktivizēsiet iespēju izvēlni. Šeit var iegūt:

  • Tūlītēju naudas balvu
  • Atkārtotus griezienus ar deviņiem nejaušiem wild simboliem uz ruļļiem
  • Atkārtotus griezienus ar wild reizinātāju x2, x3 vai x25
  • Win Spin jeb garantētu uzvaras griezienu, vidējam rullim esot wild
  • Piekļuvi bezmaksas griezienu funkcijai

Bezmaksas griezienu iespēja

Ja Jūs iegūsiet bezmaksas griezienu iespēju, tad saņemsiet astoņus bezmaksas griezienus. Uzmanieties no izkliedētājsimboliem, jo ​​tie tiek uzskaitīti. Varat piekļūt iespēju izvēlnei, savācot trīs scatter simbolus. Tāpat kā pamatspēlē, Jūs varat laimēt naudas balvas, atkārtotus griezienus ar nejaušiem wild un reizinātājiem, garantētu uzvaras griezienu vai astoņus papildu bezmaksas griezienus.

Tāpat kā pamatpēlē, var parādīties wild reizinātāji, dodot Jums potenciālu x27 wild reizinātājus par katru bezmaksas griezienu.

Sākums » Spēles » Charlie Chance in Hell to Pay