Bounty Belles

Spēļu automāts Bounty Belles ir interesants izstrādātāja iSoftBet jaunums. Šis ir stāsts par trīs skaistām dāmām un viņu piedzīvojumiem mežonīgajos rietumos. Tāpēc spēle izskatās ļoti neparasti – spēlētāji ir pieraduši redzēt netīrus bandītus, slepkavas un drosmīgus šerifus, bet ne trīs daiļavas, kuras, starp citu, izspēlē trīs džekpotus.

Spēļu automātam ir spēcīgs potenciāls – 5×3 spēles laukums un 243 līnijas, uz kurām tiek veidotas kombinācijas. Spēlē tiek izmantota Hold & Win mehānika, tāpēc, kad tā tiek aktivizēta, līniju skaits palielinās līdz 1125, un ruļļi iegūst šādu formu: 3x3x5x5x5. Tāpēc Bounty Belles būs ļoti interesanti spēlēt.

Spēļu automāta RTP ir nedaudz zem nozares vidējā līmeņa – 95,99%. Savukārt likmju amplitūda augstu likmju cienītājus neiepriecinās – minimālā likme 0,10 €, un maksimālā nepārsniedz 20 €. Bet, ņemot vērā x10.877 reizinātāju, pat ar šādām likmēm, Jūs varat iegūt iepriecinošu laimestu.

Bounty Belles spēļu automāts

Bounty Belles funkcija ir Hold & Win iespēja, kas atrodama daudzos izstrādātāja spēļu automātos. Standarta aizstājējsimboli var parādīties tikai uz pirmā un otrā ruļļa, un, kad wild simbols tiek uzgriezts uz visiem ruļļiem, Hold & Win sākas. Kad tas notiek, pēdējie trīs ruļļi palielinās līdz piecām svītrām, kombinācijas iespēju skaits palielinās līdz 1125.

Bez wild simbola uz laukuma parādīsies vēl trīs noslēpumaini simboli. Tie var būt reizinātāji no x2 līdz x8 vai nejauša naudas balva. Un turklāt tikai tad, kad ir aktivizēts Hold & Win, var laimēt vienu no trim džekpotiem.

Trīs džekpoti

Katrai skaistajai dāmai ir savs džekpots, kuru pārsteidzošā kārtā iegūst no viena simbola. Tie izkritīs tikai uz piektā ruļļa, un, ja tur vienlaikus parādās vairākas karalienes, tad spēlētājs iegūst vairākus džekpotus uzreiz! Bounty Belles var saukt par unikālu, jo citi spēļu automāti nepiedāvā vairākas balvas vienā raundā.

Džekpots nav milzīgs, taču Jūs tik un tā būsiet apmierināts:

  • Minor – х30;
  • Major – х50;
  • Grand – х100.

Vissvarīgākais ir tas, ka vienā sesijā Jūs varat tos iegūt vairākas reizes. Viss, kas Jums jādara, ir jāiegūst divas aizstājējzīmes un vienkārši jāskatītās, kā notiek izmaksa pēc izmaksas Jūsu kontā.

Bonusa raunds

Neskatoties uz lieliskajām iespējām pamatspēlē, iSoftBet nekad neatstāj spēlētājus bez bonusa raunda. Tas sākas pēc vismaz trīs scatter simboliem un sniedz no 10 līdz 15 bezmaksas griezieniem.

Bezmaksas griezienu laikā iespēja iegūt Hold & Win dubultojas, un tam tiek pievienota vēl viena funkcija – kāršu paka. Tas nav iebūvēts kombinācijā un izkrīt nejauši. Simbols ne tikai dod x10 vērtas likmes un nepalielina pašreizējos laimestus. Reizinātājs tiek piemērots kopējam laimestam pēc raunda beigām! Un tas jau ir vērā ņemams faktors, lai šis spēļu automāts atrastos starp TOP 10 labākajām spēlēm!

Kopsavilkums

Spēļu automāta Bounty Belles stāsts ir par mežonīgajiem rietumiem – tā ir ļoti populāra tendence azartspēļu pasaulē. Bet līdz šim tikai iSoftBet ir nācis klajā ar ideju izmantot trīs skaistas dāmas. Tajā pašā laikā nav pilnīgi skaidrs, kas viņas ir – bandīti, šerifa palīgi vai vienkārši ieradušās uz skaistumkonkursu. Bet tas nav svarīgi – pēc pāris griezieniem tam vairs nav nozīme. Jums vienkārši patiks spēles process un izmaksas!

Azartspēlēm izmantojiet tikai savus līdzekļus, kurus varat atļauties zaudēt. Nekad nevajadzētu spēlēt aizņemoties vai ar kredītā saņemtu naudu. Lai kontrolētu savu budžetu, nosakiet sev depozīta limitus.

Starda
100% līdz 600€ Bonuss 500 Griezieni
Bonuss
JET Casino
līdz 300% Bonuss 500 Griezieni
Bonuss
SPELET.LV
400 Griezieni
Bonuss
Drip
150% naudas atmaksa līdz 600€ Bonuss
Bonuss
Optibet
100€ Bonuss 100 Griezieni
Bonuss
BetPlays
2000€ Bonuss 250 Griezieni
Bonuss
Olybet
250 € Bonuss 250 Griezieni
Bonuss
QuickSlot
200% naudas atmaksa līdz 500 € Bonuss
Bonuss
TonyBet
15% līdz 120€ Bonuss 500 Griezieni
Bonuss
Klondaika
Bonuss 400 Griezieni
Bonuss
CosmicSlot
252% līdz 3500€ Bonuss 200 Griezieni
Bonuss
William Hill
300 Griezieni
Bonuss
Spins.lv
500€ Bonuss 500 Griezieni
Bonuss
LVBET
naudas atmaksa Bonuss 500 Griezieni
Bonuss
PalmSlots
Iepazīšanās komplekts 1000€ Bonuss
Bonuss