Blood Lust bezmaksas tiešsaistē

Blood Lust ir ELK izstrādāts spēļu automāts ar pieciem ruļļiem un 99 izmaksu līnijām, kas veidots, iedvesmojoties no vampīriem. Drūmā atmosfēra un baisais skaņu celiņš piešķirs papildus “baiļu faktoru” šim spēļu automātam. Ja vēlaties iegrimt noslēpumainajā un tumšajā vampīru pasaulē, droši spēlējat mūsu bezmaksas šī spēļu automāta versiju!

Bezmaksas spēle ir veids kā apgūt Blood lust bez jebkāda finansiāla riska. KazinoKaralis iesaka arī izmēģināt Blood Suckers 2 vai Bounty Belles demo versijas.

Blood Lust ir darbības un iespēju bagāta spēle. Neskatoties uz daudzajām iespējām, pati spēle šķiet diezgan vienmuļa un parasta.

Arī vizuāli spēle nav pārāk iespaidīga, pēc tā mēs to novērtētu vidēji. Ieguvums ir iespēja iegūt augstas naudas izmaksas, kur maksimālā izmaksa ir 2500x lielāka par sākotnējo likmi.

Šīs izmaksas būs jānogaida, bet, kad tās tiek iegūtas, tās ir lielas. Dod šim spēļu automātam iespēju un dariet mums zināmu, ko Jūs par to domājat! 

Kā spēlēt Blood Lust spēļu automātu?

Izvēlieties konkrētu likmes lielumu un droši grieziet asinīs piesūcinātos ruļļus. Klikšķinot uz Stacked Coins pogas, Jūs atvērsiet atsevišķu likmju paneli, kas Jums palīdzēs palielināt vai samazināt likmes, vai arī izvēlēties atbilstošu likmju veikšanas stratēģiju. 

Spin poga tiek izmantota, lai iekustinātu ruļļus. Auto režīms ļaus to darīt automātiski, lai Jūs varētu tikai mierīgi sēdēt un vērot, kā krājas laimesti. 

Spēļu automāta iespējas

Mēs jau esam pieraduši pie tā, ka ELK spēļu automātiem ir likmju stratēģijas. Turklāt, mēs zinām, ka šīs stratēģijas ir nozīmīgas, ja vēlaties optimizēt savus laimestus. Jūs varēsiet izvēlēties no šīm četrām stratēģijām – Optimizer, Leveller, Jumper un Booster, vai arī izveidot pats savu, ja jums šķiet, ka tā Jums būs lietderīgāka. 

Optimizer izmainīs likmi automātiski, pielāgojoties tam, cik procentus naudas no sava konta vēlaties tērēt. Leveller stratēģija palielinās likmi pēc pieciem sekojošiem zaudējumiem. Bet pēc atkārtotas uzvaras palielinās likmi par vēl diviem līmeņiem. Pēc uzvaras šis uzskaitījums tiks sākts no jauna.

Līmenis tiek palielināts līdz sasniegta ceturtā pakāpe virs sākotnējās likmes. Jumper palielinās likmi par vienu līmeni pēc katra uzvaras raunda līdz sasniegs četras pakāpers virs sākotnējās likmes, un atkal atsāksies no jauna pēc zaudējuma. 

Spēlē ir pieejama wild simbola iespēja, kas aizvietos jebkuru citu simbolu, lai iegūtu uzvarošo kombināciju. Pieejams arī respin simbols, kas var atrasties tikai uz piektā ruļļa. Tiklīdz tas tur nokļūst, tas aktivizēs atkārtotu griezienu.

Ir arī bezmaksas griezieni, kurus var iegūt iegūstot trīs scatter simbolus. Simbolu daudzums noteiks piešķirto bezmaksas griezienu daudzumu. Visi vampīru simboli, kas tiks uzgriezti šīs iespējas laikā tiks uzskaitīti. Tiklīdz skaitītājs būs pilns, uz ruļļiem parādīsies drakulas simbols, kas būs aktīvs līdz pat bezmaksas griezienu beigām.