Wilderland bezmaksas tiešsaistē

Wilderland spēle ikvienu spēlētāju ievedīs maģiskā mežā, kurā notiek dažādi brīnumi. Wilderland izstrādātāji ir NetEnt, kas vienmēr rūpējas par to, lai spēlētājiem tiktu sniegta unikāla spēles pieredze.

Iesakām arī izmēģināt demo versiju bez maksas mūsu mājaslapā. Bezmaksas spēle ir veids kā apgūt Rise of Olympus bez jebkāda finansiāla riska. KazinoKaralis iesaka arī izmēģināt Sea of Riches vai Buffalo King demo versijas.

Wilderland parūpēsies par to, lai sniegtu jums neaizmirstamas emocijas. Galvenie šīs spēles varoņi ir elfi. Kā norāda paši NetEnt spēļu izstrādātāji, par tēliem tika izvēlēti elfi, jo tās ir fantastiskas būtnes, kuras spēj aizraut ikvienu cilvēku.

Kā jau citās NetEnt spēlēs, arī šajā tiek piedāvāta izcilas kvalitātes grafika apvienojumā ar jautru un aizraujošu spēles procesu. Spēlētājs šajā spēlē nonāk noburtā mežā, kurā notiek dažādas maģiskas lietas.

Spēles norises process

Wilderland spēle sastāv no 5 celiņiem, 3 rindām un daudzām papildiespējām. Wilderland spēlētājiem tiek sniegta iespēja uzgriezt 5 dažādus aizstājējsimbolus – parasto aizstājējsimbolu, staigājošo aizstājējsimbolu, paplašināto staigājošo aizstājējsimbolu, x2 staigājošo aizstājējsimbolu, kā arī izkliedēto staigājošo aizstājējsimbolu.

Maģiskā aizstājējsimbola funkcija var likt atgriezties jebkuram skaitam no celiņiem nozudušu staigājošo aizstājējsimbolu, kas nozīmē, ka jums būs pieejami neierobežoti bezmaksas griezieni. Tieši tā, jūs nepārlasījāties  – tikmēr kamēr ekrānā būs redzami staigājošie aizstājējsimboli, jūs tiksiet nodrošināti ar nebeidzamiem bezmaksas griezieniem. 

Simboli

Wilderland spēlē tiek izmantoti dažādi maģiski tēli. Visvērtīgākais simbols ir Elfu princese, kurai pieder izsmalcināta diadēma, kas apzīmē to, ka viņa ir īpaši turīga, kas nozīmē, ka tas ir spēles vislielākās izmaksas simbols. Ikviena spēlētāja interesēs noteikti ir ieraudzīt šo tēlu, lai iegūtu iespaidīgu laimestu.

Otrs lielākais izmaksas simbols ir lapsa, kurš ir vidējas izmaksas simbols. Tāpat ir pieejami arī simboli “Bulta” un “Bultu maks”, kuru vērtība ir vienāda. Tos atpazīsiet pēc zaļās, spīdīgās krāsas. Savukārt vismazākās izmaksas simboli, lai cik paradoksāli nešķistu, ir greznas rotaslietas. Vēlreiz pierādās teicies, ka ne viss ir zelts, kas spīd!

Spēles tematika

Spēles tematika – slepenais mežs – ļaus ikvienam sajust to burvību, ko sniedz mistiskie tēli. Esam pārliecināti, ka šī spēle aizraus ikvienu, kuru interesē mistika, nezināmais. Tā ir unikāla iespēja iekļūt pasaulē par kuru sapņo daudzi.