Wild Worlds bezmaksas tiešsaistē

NetEnt spēļu izstrādātāji pārsteiguši pasauli ar neparastu spēļu automātu – Wild Worlds. Šīs spēles stāsta pamatā ir pieci supervaroņi, kuri cīnās ar ļaunumu. Jums ir iespēja izbaudīt visas šī spēļu automāta iespējas, iegūt ievērojamus laimestus un bonusus.

Šis ir viens no gaidītākajiem spēļu automātiem pasaulē – iespējams, ka jau pavisam drīz tas kļūs par Jūsu iemīļotāko spēli!

Pirms spēlēt, Kazino Karalis aicina arī izmantot pieejamās bezmaksas spēles, kuras var spēlēt bez riska un bez reģistrācijas. Tāpat arī Wild Worlds ir pieejama demo versija, lai bez finansiāla riska apgūtu spēles gaitu un noteikumus.

Līdzīgi bezmaksas spēļu automāti:

Wild Worlds Apskats

Wilds Worlds – šo spēļu automātu nav iespējams nosaukt par parastu. Spēles laukumā simboli ir izkārtoti 5×5 rāmī. Interesanti ir tas, ka šajā spēlē simboli spēles laukumā nevis tiek iegriezti, bet gan krīt. Brīdī, kad tiek gūta uzvara, laimējošos simbolus nomaina īpašais Wild simbols, tāpēc spēlētājam tā paša grieziena laikā iespējams iegūt papildu laimestus.

Ja esat aizraujoša un kvalitatīva spēļu automāta meklējumos, noteikti iesakām izmēģināt Wild Worlds spēli, ko radījuši populārie NetEnt spēļu izstrādātāji – spilgtas emocijas garantētas. NetEnt radītie spēļu automāti vienmēr izcēlušies ar augstu kvalitāti un interesantu stāstu. Protams, nevajadzētu aizmirst arī par laimestiem – Wild Worlds ir vidēja riska spēļu automāts ar 96.47% teorētisko izmaksu procentu, kas nozīmē, ka Jums ir diezgan liela iespēja iegūt iespaidīgu laimestu!

Spēles tematika ir veidota balstoties uz supervaroņu komiksu grāmatu. Spēlētājam ir iespēja sekot līdzi varoņu cīņai ar briesmoņiem, kas spilgti parādās izmantotajās animācijās un skaņas efektos. Šajā spēlē ir vairākas īpašās opcijas – viena no tām ir destroy funkcija, kas var aktivizēties jebkurā spēles brīdī. Aktivizējoties šai opcijai, tiek iznīcināti visi spēles simboli, izņemot dominējošās krāsas.

Wild Worlds spēlētājiem tiek prezentētas trīs pasaules – tumšie meži, ledus pasaule, kā arī uguns zeme. Tumšajos mežos atradīsiet wild simbolus, ledus pasaulē – sakrautos wild simbolus, savukārt uguns zemē būs nejaušie wild simboli. Spēlētāja uzdevums ir nonākt nākamajā līmenī – to iespējams panākt, pieveicot monstrus. Pirmajos divos līmeņos ar monstriem cīnās trīs spēles varoņi, savukārt trešajā spēles līmenī ir boss, kura pieveikšana prasīs īpašu veiksmi un izturību.