Wild Drops bezmaksas tiešsaistē

Wild Drops spēļu automāts ir izdevies diezgan labs – tas ir krāšņs, interesants, tam ir bonusu iespējas pamatspēlē un bonusa raundā.

Bezmaksas spēle ir veids kā apgūt Wild Drops bez jebkāda finansiāla riska. KazinoKaralis iesaka arī izmēģināt Coins of Egypt vai Wild Robo Factory demo versijas.

Kā vienmēr, spēļu izstrādātājs BetSoft nolēma īpašu uzmanību pievērst nevis pašas spēles laukumam, bet gan fonam. Kamēr uz laukuma krīt daudzkrāsaini dārgakmeņi, fonā mēs varam vērot, kā šie dārgakmeņi tiek iegūti.

Spēlētāju acīm paveras miglā ietīta raktuve, ko izgaismo skaistas laternas, bet virvju pacēlāji pārvieto grozus, kas līdz malām piepildīti ar dārglietām.

Tradicionāli tik lielā laukā ir klasteru sistēma. BetSoft to ir nedaudz uzlabojis – tagad simboli tiek vākti no 3 līdz 5 vienībām tikai horizontālās rindās no kreisās puses uz labo vai no labās uz kreiso. Pastāv arī kaskādes vinnestu sistēma, kas dzeš visas izspēlētās kombinācijas, atbrīvojot vietu jaunām kombinācijām.

Wild Drops spēļu automāta trumpji

Šī spēļu automāta galvenais trumpis slēpjas pamatspēlē, proti, kaskādes vinnestos. Taču atšķirībā no spēlētājiem tik pierastajiem simbolu kritieniem no augšas, šeit tie parādās no sāniem. Un tam ir zināma jēga – tiklīdz noņemsiet veselu piecu simbolu rindu, jūs automātiski saņemsiet reizinātāju x5, kas attiecas uz visiem vinnestiem, sākot ar pašu pirmo kombināciju.

Zelta tīrradnis ir spēles retākais simbols, kas var aizstāt jebkuru citu simbolu. Tajā pašā laikā tas ir arī visaugstāk apmaksātais simbols, kas sniedz jums lielākus laimestus nekā augstākās kvalitātes dārgakmeņi.

Bonusa raunds

Wild Drops slotā ir pieejams arī bonusa raunds, kuru ir neticami viegli aktivizēt. Pa labi no spēles lauka atrodas skaitītājs, kur par katru laimesta kombināciju tiek sūtītas zelta monētas. Lai aktivizētu šo bonusa kārtu, jums ir jānoķer piecas veiksmīgas kaskādes pēc kārtas un pilnībā jāaizpilda skaitītājs ar monētām. Tādā gadījumā saņemsiet piecus bezmaksas griezienus ar divām funkcijām:

  • centrā esošais cilindrs tiek aizpildīts ar retiem simboliem, kas palielina kaskādes iespējas;
  • noņemamā horizontālā rinda tagad nodrošina x10 reizinātāju;

Ar to visas Wild Drops spēļu automāta funkcijas arī beidzas. Jā, šeit nav daudz bonusa funkciju, taču kaskādes un bonusa līmenis, kas atkarīgs no kaskādēm, izskatās pievilcīgi, ko ir vērts izmēģināt!