The Wolf’s Bane no spēļu izstrādātāja NetEnt Jūs ved uz viduslaiku ciematu, kurā ir nāvējošu vilkači. Kaut arī tā, mūsuprāt, nebija oriģinālākā ideja, mēs uzskatām, ka grafika un animācijas ir izcilas.

Šī spēļu automāta labākā daļa ir tā īpašās iespējas. Jums būs daudz iespēju iekost zobus iespaidīgās balvās. Bezmaksas spēle ir viena no īpašajām iespējām un veids kā apgūt The Wolf’s Bane bez jebkāda finansiāla riska. KazinoKaralis iesaka arī izmēģināt Buffalo King vai Wild North demo versijas.

The Wolf’s Bane bonusu iespējas

Tieši bonusu funkcijas padara The Wolf’s Bane aizraujošāku. Bezmaksas griezienu raunds var būt diezgan dāsns, un Pick & Click funkcija ir arī jauks veids, kā iegūt vieglu laimestu līdz pat 50 reizes lielāku par likmi. Mēs apskatīsim katru no funkcijām, lai Jums būtu labāks priekšstats par to, ko sagaidīt. Tomēr jāatzīst, ka NetEnt ir paveicis lielisku darbu attiecībā uz The Wolf’s Bane spēles īpašajām funkcijām.

Bezmaksas griezieni

Trīs, četri vai pieci pilnmēness scatter simboli attiecīgi iedarbina 10, 20 vai 30 bezmaksas griezienus. Vislabākais ir tas, ka Jūs varat arī atkārtoti aktivizēt raundu tieši tādā pašā veidā, bez jebkādiem ierobežojumiem.

Pirms raunda sākšanas jūs redzēsiet atlasītāju, kas apstāsies, kad noklikšķināsiet. Tas noteiks wild simbolu veidu, kas būs aktīvs bezmaksas griezienu laikā, un tas var svārstīties no parastajiem wild vai izplešanās wild vai wild simboliem ar 2x reizinātājiem.

Bonuss

Pick & Click iespēja nav pārāk sarežģīta. Tā aktivizējas, iegūstot trīs vai vairāk vilkaču mednieka simbolus. Jums tiks pasniegti trīs apslēpti bonusu simboli. Katrs no tiem var atklāt naudas balvu no 5x un 50x lielāku laimestu par Jūsu pašreizējo likmi.

Wild simboli

Pamatspēles laikā wild simbols darbojas savā tradicionālajā funkcijā, kas ir citu simbolu aizstāšana, lai palīdzētu pabeigt izmaksu līnijas. Kā jau minēts iepriekš, bezmaksas griezienu raunda laikā wild simboliem var būt arī viena no vairākām funkcijām, sākot no paplašināšanas pa veseliem ruļļiem līdz izplatīšanai pa dažādiem ruļļiem līdz laimesta reizināšanai ar 2x.

The Wolf’s Bane RTP 

Noteikti varat pamanīt, ka The Wolf’s Bane nesniedz milzīgas uzvaras, tomēr tās ir salīdzinoši daudz. Mēs arī uzskatām, ka 96,74% RTP spēlētājam ir diezgan dāsns rādītājs. Tādēļ atdevi no savām veiktajām likmēm noteikti varat just. 

The Wolf’s Bane mobilā versija

Kā jau ar lielāko daļu NetEnt spēļu automātiem, The Wolf’s Bane ir izstrādāts, lai mobilajā versijā darbotos tikpat labi kā interneta pārlūkā. Tas ļauj šo spēli vienkārši spēlēt arī, atrodoties ceļā. kļiem.