Shimmering Woods bezmaksas tiešsaistē

Spēļu automāts Shimmering Woods ir sava veida spēļu sērijas Payways turpinājums no Play’n Go. Šoreiz izstrādātājs nolēma atkāpties no parastajiem gadalaikiem un pārcelties uz mežu, kas ir pilnībā izraibināts ar dažādiem dārgakmeņiem. Ļoti dīvaini izskatās, ka dimants atrodas tieši dzeltenajā lapotnē, bet šo pieeju var piedot – Play’n Go garantē, ka vienā no griezieniem jūs laimēsiet x25 000 laimestu lielāku par savām likmēm!

Spēļu automāta īpatnību dēļ ir interesanti un neparasti spēlēt Shimmering Woods gan par brīvu, gan par reālu naudu. Pirmajā acu uzmetienā nešķiet, ka tajā ir tādas jaudīgas funkcijas, kādas tas piedāvā. Mēs iesakām izmēģināt šo spēļu automātu – tas ir cienīgs Play’n Go unikālo spēļu sērijas turpinājums.

Bezmaksas spēle ir veids kā apgūt Shimmering Woods bez jebkāda finansiāla riska. KazinoKaralis iesaka arī izmēģināt The phantoms curse vai Moonshine riches demo versijas.

Shimmering Woods spēles laukums spēlētājiem būs pazīstams – 5×3, un līniju skaits sākas no 243 un sasniedz 7776 pozīcijas, kuras dod Payways. RTP tiek turēts 96,2% līmenī, svārstīgums ir vidēji augsts, bet paturiet prātā, ka šis ir ārkārtīgi nestabils spēļu automāts! Tas var iepriecināt Jūs ar laimestiem pusstundu, un pēc tam visu dienu vienkārši atņemt Jums naudas līdzekļus.

Standarta Play’n Go likmju diapazons ir 0,20-100 € par griezienu, taču, ņemot vērā maksimālo reizinātāju, varat laimēt ļoti pienācīgu summu.

Kaskāžu izmaksas un simboli

Izstrādātājs nebeidz pārsteigt ar savu funkciju neparastumu. Daudzi ir pieraduši, ka, ja spēļu automātā tiek izmantotas kaskādes uzvaras, spēles laukumam jābūt nepārprotami lielākam par klasisko. Bet Play’n Go uzskata citādāk – uz trim horizontālajām līnijām simboli, kas ir daļa no kombinācijas, tiks noņemti, un to vietā nokritīs jauni. Pēc tradīcijas tam tiek piešķirts pakāpeniskais reizinātājs līdz x5. Tātad, jo vairāk griezienu ir vienā griezienā, jo straujākas būs izmaksas.

Spēļu automāta vēl viena iezīme ir Payways mehānika. Tas darbojas šādi: virs laukuma Jūs varat redzēt īpašu sektoru, kur pirms katra grieziena tiek noteikts viens nejaušs simbols. Ja tas parādās uz ruļļiem zemāk, tad tas sadalās un tādējādi palielina izmaksu. Var parādīties jebkurš simbols – sākot no zemu apmaksātu kāršu simboliem un beidzot ar wild simbolu.

Kad simboli tiek dubultoti, līniju skaits palielinās. Vārdu sakot, izstrādātājs balstījās uz Megaways mehāniku un izveidoja no tā unikālu formātu. Jāatzīmē, ka rezultāts ir lielisks.

Bonusu līmeņi

Kad esat uzgriezis vismaz trīs izkliedes simbolus (violets akmens), tiek aktivizēti bezmaksas griezieni. Bet Jūsu interesēs ir iegūt pēc iespējas vairāk akmeņu, jo tie nosaka ne tikai bezmaksas griezienu skaitu, bet arī Payways sektorus:

  • trīs izkliedes simboli — 10 griezieni ar vienu Payways simbolu
  • četri izkliedes simboli — 13 griezieni ar diviem Payways simboliem
  • pieci izkliedes simboli — 16 griezieni ar trīs Payways simboliem
  • seši izkliedes simboli — 19 griezieni ar četriem Payways simboliem

Maksimālais Payways simbolu skaits, ko jūs varat saņemt, ir pieci, jo viens vienmēr tiek pārnests no pamatspēles un četrus var pievienot scatter simboliem. Tas liecina par ļoti ienesīgu griezienu.

Iegūtais reizinātājs tiek pārnests arī uz bonusa režīmu, taču tas nav fiksēts un pēc katra zaudētā grieziena atgriežas pie x1. Tas ir mazliet neparasti, jo bonusu raundam gandrīz vienmēr tiek izvēlēts cits mehānisms.