Goblins & Gemstones bezmaksas tiešsaistē

Sāksim ar to, ka Goblins & Gemstones spēļu automāts ir ļoti pietuvināts Gringotu bankai. Tā ir vieta, kur Harija Potera vecāki glabāja zeltu Harijam, kad viņš kļūtu vecāks.

Tai vajadzēja būt vienai no drošākajām vietām pasaulē, uzreiz aiz Cūkkārpas skolas, saskaņā ar Hagrida teikto, kad viņš uz šo banku veda Hariju. Cerams, banka nav pārāk droša, jo ir arī spēļu automātu spēlētāji, kuri vēlas savās rokās saņemt spēles bagātības.

Pat, ja arī nevēlies spēlēt uz naudu, bezmaksas spēle ir veids kā apgūt Goblins & Gemstones bez jebkāda finansiāla riska. KazinoKaralis iesaka arī izmēģināt Parthenon: Quest for Immortality vai Luchadora demo versijas.

Darbība norisinās bankas velvē, kuru apkalpo goblini. Spēlei ir pieci ruļļi un 1024 veidi, kā gūt uzvaru. Spēles koncepts nav jaunums, Kalamba izstrādātājs ir paveicis lielisku darbu to atkal no jauna atveidojot. Grafiski Goblins & Gemstones ir augstā kvalitātē, tāpat arī skaņu celiņš. Lieliskas ir arī animācijas, kas spēli savelk kopā – ne tikai spēles laikā, bet arī, kad tiek saņemtas izmaksas. Efekti ir izcili un rada iedrošinošu noskaņu. 

Spēles iespējas

Pamatspēles laikā trīs krāsu dārgakmeņi var nonākt jebkurā pozīcijā uz ruļļiem. Katrs dārgakmens ir sasaistīts ar skaitītāju ekrāna labajā pusē. Kad 20 vienaskrāsas dārgakmeņi ir sakrāti, spēle aktivizē piecus bezmaksas griezienus:

  • Zaļie dārgakmeņi piešķir Scatter Split iespēju, kur viens simbols tiek nejauši izvēlēts par Scatter Split simbolu. Šie simboli izmaksas sniedz jebkurā pozīcijā un tiek skaitīti kā divi vai trīs sakrītoši simboli uz ruļļa, kur tie parādās.
  • Sarkanie dārgakmeņi piešķir Paired Reels iespēju. Pirms tā aktivizējas, tiek izvēlēts nejaušs savienoto ruļļu skaits, kas sinhronizē un rāda vienādus simbolus.
  • Zili dārgakmeņi aktivizē Locked Symbols iespēju. Jau atkal, viens simbols tiek nejauši izvēlēts un tiek pievienots ruļļu augšpusē. 
  • Alternatīva iespēja ir tad, ja tiek iegūti trīs scatter simboli. Spēlētāji tiek apbalvoti ar laimestu, kas divreiz lielāks par likmi un var izvēlēties spēlēt vienu no iepriekšminētajām bonusu spēlēm. Atšķirība ir tāda, ka Paired Reels, Locked Symbols un Scatter Split spēles nāk ar septiņiem, astoņiem vai 10 bezmaksas griezieniem. Kamēr bonusu spēles ir aktīvas, ir arī izredzes uzgriezt +1 simbolu, kas pievienos vēl vienu bezmaksas griezienu jau esošajiem. 

Visbeidzot, atkarībā no jurisdikcijas, kurā atrodaties, ir arī HyperBonus iespēja. Neierasti precīzs ir 49.4x reižu lielāks laimests par Jusu likmi un spēlētājs var izvēlēties vienu no trīs bonusu spēlēm.