Football Star bezmaksas tiešsaistē

Ar šo spēļu automātu Microgaming ir paveicis labu darbu. Tas patiks ne tikai futbola faniem, bet arī patiks tiem, kuri vēlas gremdēties atmiņās par grandiozo 2014. gada pasaules kausu.

Football Stars spēlē ir interesantas animācijas, atbilstoši skaņas efekti un iespaidīgs klāsts ar bonusu iespējām, kuras Jūs izklaidēs līdz pat spēles beigām.

Galu galā, cik daudzos spēļu automātos ir bezmaksas griezieni, īpaši wild simboli un neierasti ruļļi, kā arī Striking Wild bonuss? Tomēr džekpots varētu būt iespaidīgāks – kāpēc gan to neizveidot tipiskā Anglijas premjerlīgas futbolista iknedēļas algas apmērā?

Lai nu kā, Footbal Stars patiks jebkuram futbola fanam. Iegrieziet football stars demo spēļu ruļļus vai iemēģiniet citas kazino spēles bez maksas, piemēram, Aviator vai Book of Ra 6 Deluxe.

Ja esat apņēmies kļūt par futbola zvaigzni, Jūs esat vien pāris griezienu attālumā, lai Jūsu aģents apstiprinātu Jūsu lielo laimestu. Microgaming spēļu automāts Football Star piedāvā ne tikai izklaidi sportiskā garā, bet arī iespēju iegūt patīkamus vinnestus. 

Šis piecu ruļļu spēļu automāts dod Jums iespēju apvienot savu interesi par azartspēlēm un sportu. Parasti savu devu futbola varat iegūt, skatoties spēles, bet Football Star to ļauj arī spēļu automāta formātā. Šis gan nav pārāk jauns spēļu automāts, tas tika izlaists 2014. gadā līdz ar FIFA pasaules kausa sacensībām. Šajā košajā spēļu automātā ir 243 veidi, kā uzvarēt un RTP atrodas starp 96% un 97%. 

Pasaules klases dizains

Football Star simboli uz ruļļiem ir skaidri saprotami un fons ir pilns futbola stadions. Katrs spēles stūrītis ir krāsains, sākot no koši zaļā zālāja līdz pat košajām fona krāsām uz ruļļiem. Starp simboliem ir tiesnesis, futbola bumba, sarkanu futbola zābaku pāris. Vienalga kurā ierīcē Jūs spēlēsiet šo spēli, Jūs patiesi novērtēsiet rūpes un uzmanību, kas veltīts spēles dizainam. 

Kad tiesnesis pūš svilpi…

Lai uzsāktu, Jums vajadzēs minimālo likmi 0.50. Maksimālā likme ir 50, savukārt džekpots ir 250x. Football Star ir regulāras izmaksas, kombinēto wild simbolu, bezmaksas griezienu, īpašo ruļļu un reizinātāju dēļ. 

Lai aizskartu vārtu aizmuguri, vienkārši izveidojiet uzvarošās kombinācijas gluži kā jebkurā citā spēļu automātā. Ir jāuzmanās ar wild simbolu, kas parādās uz trešā, ceturtā un piektā ruļļa. Wild simbols ir Football Star spēļu automāta logo, kuri ir vairāk nekā 40 uz ruļļiem. Tas tiek izmantots, lai aizstātu citus simbolus, bet paturiet prātā, ka tas nevar aizvietot scatter simbolu. Bonusa spēlē ir Striking Wild iespēja, kas nozīmē, ka wild simbols var pārvērst visu rulli. 

Bezmaksas griezieni

Kas gan ir Microgaming spēļu automāts bez bezmaksas griezienu raunda? Bezmaksas griezieni tiek aktivizēti, kad Jūs iegūstat trīs vai vairāk futbola bumbas scatter simbolus. Trīs scatter sniedz Jums 15 bezmaksas griezienus, kamēr četri piešķir 20. Ar pieciem scatter simboliem Jūs varēsiet iegūt 25 griezienus. Ņemiet vērā, ka bezmaksas griezieni nevar tikt atkārtoti aktivizēti.