Born Wild bezmaksas tiešsaistē

Izstrādātājs Hacksaw Gaming pavisam noteikti ir 10 labāko spēļu programmatūras veidotāju topā. Šī šķietami vienkāršā spēle – Born Wild piedāvā apbrīnojamu 10 000 000 € lielu džekpota potenciālu.

Bezmaksas spēle ir veids kā apgūt Born Wild bez jebkāda finansiāla riska. KazinoKaralis iesaka arī izmēģināt Fortune Rangers vai Bar Bar Black Sheep demo versijas.

Born Wild izskatās tā, it kā Jūs būtu atvēris britu 80. gadu alternatīvo komiksu – spilgtas krāsas, stilizēti dzīvnieku attēli, kā arī dažādi uzraksti, kurus bieži izmanto, lai attēlotu galveno varoņu darbības.

Šī estētika nozīmē arī atbilstošu skaņu celiņu, taču izstrādātājs nolēma šeit izmantot mierīgāku fona mūziku. Spēle arī sniedz diezgan daudz adrenalīna – katrs grieziens var Jūs pievienot spēlētāju miljonāru sarakstam.

Spēļu automātam ir 5×4 laukums, kura likmju diapazons ir no 0,20 € līdz 100 € par griezienu, augsts svārstīgums un negaidīti zems RTP – 93,8%. Tas ir ārkārtīgi neparasti, taču, rūpīgi izpētot, kļūst skaidrs, kāpēc izstrādātājs nolēma rīkoties tieši tā – bonusa raundu ar džekpota izspēli var iegādāties neierobežotu reižu skaitu!

Spēļu automāta Born Wild īpašības

Born Wild pamatspēlē nav izcilu iespēju. Vissvarīgākais simbols šeit būs wild, kas bieži parādās un palīdz veidot kombinācijas. Tas ir arī visvairāk apmaksātais simbols. Pieci no šiem simboliem dos uzvaras, kas pārsniedz x250, savukārt simbols ar augstāko atalgojumu – tikai x25. Tāpēc atliek griezt ruļļus un gaidīt, kad sāksies kāds no diviem bonusa raundiem.

Bezmaksas griezienu bonusa raunds

Ņemot vērā lielo svārstīgumu, bezmaksas griezienu raunds nenotiks tik bieži. Lai to iegūtu, Jums jāiegūst vismaz trīs izkliedētājsimboli – lāča ķepas nospiedums jebkurā vietā uz spēles laukuma. Tiei apbalvo spēlētāju ar 10 bezmaksas griezieniem.

Raunda laikā visi iegūtie wild simboli kļūst lipīgi līdz bezmaksas griezienu beigām, kas palielina iespējas iegūt lielu laimestu.

Džekpota izspēle

Pats interesantākais sākas pēc tam, kad uz laukuma uzgriezti trīs lauvas simboli – tiek palaista funkcija Lion’s Roar Respins, kas dažu minūšu laikā var padarīt Jūs par miljonāru. Visi simboli, izņemot lauvu, pazūd no spēles laukuma un sākas virkne atkārtoto griezienu, un uz spēles laukuma var izkrist tikai lauvas.

Spēlētājiem ir tikai viena iespēja – ja grieziens ir tukšs, raunds beidzas. Bet, ja Jums izdevās aizpildīt visu laukumu ar lauvām – 10 000 000 € automātiski kļūs par Jūsējiem! Protams, tas nenotiks bieži, taču izredzes uz šādu uzvaru joprojām ir lielas.

Gadījumā, ja neizdevās aizpildīt lauku ar lauvām, tie tiek pārveidoti par wild simboliem un sākas pēdējais atkārtoto griezienu raunds, kas spēles laukumā jau ienes standarta simbolu komplektu.

Bonusa raunda iegāde

Jāatzīmē, ka šeit Jūs varat iegādāties nevis bezmaksas griezienu raundu, bet gan spēli ar džekpota simboliem. Tas nebūs lēti – x129 lielāka summa par likmi! Bet Hacksaw domāja, ka tas viss ir labi.

Raunda pirkšana ir riskanta, jo, neuzvarot džekpotu, Jūs saņemsiet tikai dažus wild simbolus. Bet, atgriežoties pie iepriekš rakstītā – pieci wild simboli palielina uzvaru par x250 no likmes, kas segs raunda izmaksas. Neatkarīgi no tā, vai Jūs uzgriežat piecus wild simbolus pēc kārtas vai ne, to izlems tikai veiksme.