King of 3 Kingdoms

Vēloties nostiprināt savas pozīcijas tālajos austrumos, NetEnt ir izveidojis daudz spēļu ar tematiku, kas paredzēta Āzijas spēlētājiem. Ja esat izklaidējies spēļu automātos jau vairākus gadus, tad nebūs grūti uzminēt, kura klasiskā NetEnt spēle ir dublēta un pārveidota par King of 3 Kingdoms. Lai uzturētu intrigu, to atklāsim šī apskata beigās. 

Šeit būs pāris mājieni. To spēlē, izmantojot piecu ruļļu un 243 veidu, kā uzvarēt bāzi. Pieejama uz visām viedierīcēm. Likmes sākas no 0.25 € līdz pat 125 € par griezienu. Šī senās Ķīnas tematikā veidotais spēļu automāts ir centrēts ap bezmaksas griezieniem, kur visas uzvaras tiek trīskāršotas un atkārtotie griezieni ir ļoti daudz. 

Dublējot šo spēli no citas, NetEnt programmētāji ir pamainījuši spēles būtību no vienas dižas civilzācijas uz citu. Kā NetEnt to apraksta – King of 3 Kingdoms spēlētājus ved atpakaļ laikā uz ēru, kad dižie Āzijas karaļi iekaroja trīs karaļvalstis. Ar liesmojošu fonu, simboli uz ruļļiem iekļauj sevī zemākas vērtības kāršu simbolus – A līdz 9. Ir arī kareivji un trīs karaļi. Zilajam karalim ir visaugstākā vērtība, kas sniedz laimestu, kas ir 60 reizes lielāks par likmi, kad tiek iegūti pieci šie simboli uz pilnas izmaksu līnijas. 

Wild simbolu reprezentē krāsaina karte ar trīs karaļvalstīm, kas izskatās kā nākusi no galda spēles “Risks”. Wild simbols, kas parādās tikai uz otrā un ceturtā ruļļa aizvieto visus standarta simbolus izņemot scatter

King of 3 Kingdoms iespējas

Spēļu automātā ir pieejama tikai viena ekstra – bezmaksas griezienu iespēja. Uzgriežot vismaz trīs secīgus pūķu scatter simbolus jebkur uz ruļļiem, sākot no kreisās puses ruļļa, dos pieeju bezmaksas griezienu raundam. Trīs, četri vai pieci scatter simboli attiecīgi sniegs 15, 20 vai 25 griezienus. Visām uzvarām tiek piemērots 3x reizinātājs. Atkārtotie griezieni arī ir diezgan bieži, dodot iespēju saņemt līdz 25 papildus bezmaksas griezieniem. 

Kopsavilkums

Ja vēl neesat uzminējis, pateiksim priekšā – King of 3 Kingdoms ir spēļu automāt Victorious klons. To izlaida 2011. gadā un tas kļuva par sava žanra klasiku līdz pat šai dienai. Tā kā tas ir klons, King of 3 Kingdoms pieredze nav pārāk atšķirīga no Victorious. Tomēr jāņem vērā, ka šīs relīzes mērķis ir piesaistīt Āzijas spēlētājus. Kopumā var secināt, ka King of 3 Kingdoms ir stratēģiska relīze, kas var kļūt vienlīdz populāra gan Āzijā, gan Eiropā.