Coin Bash bezmaksas tiešsaistē

Azartspēļu gigants Microgaming atkal ir piesaistījis daudzsološas jaunās kompānijas Snowborn Games atbalstu, ļaujot viņiem izlaist spēles ar savu zīmolu. Un studijai izdevās spēlētājus iepriecināt ar interesantu jaunumu – spēļu automātu Coin Bash.

Smieklīgo krājkašu tematika var nebūt piemērota visiem, tāpēc mēs iesakām vispirms pārbaudīt spēli bez maksas – demo versija ir pieejama mūsu vietnē! Spēlē Coin Bash demo, kā arī citas bezmaksas casino spēlesFruit Shop Megaways vai Chilli Heat.

Šis spēļu automāts ir lieliski piemērots tiem, kas mīl visu veidu krājkases – to būs pietiekami daudz katrai gaumei. Un arī daudz naudas simbolu, kas visu laiku apgalvo, ka nākamajā griezienā būs milzīga balva.

Spēļu automāts nevar lepoties ar novatoriskām funkcijām, taču tas tomēr ir diezgan pievilcīgs. Tam ir interesanta grafika, lielas izmaksas pamatspēlē un atsevišķa bonusa kārta, no kuras restartēšanas Jūs saņemsiet vēl vairāk laimestu.

Īsumā par tehniskajām īpašībām:

  • Spēles laukums – 5×3
  • Līniju skaits – 20 (fiksētas)
  • Nepastāvība ir vidēja;
  • RTP ir 94,07%
  • Maksimālais laimests ir x12 500 lielāks par kopējo likmi
  • Likmju diapazons ir no 0,20 € līdz 50 € par vienu griezienu

Neskatoties uz zemo RTP, maksimālie laimesti ir diezgan pievilcīgi, tāpēc šī spēlē tik un tā ir spēlēšanas vērta.

Krājkase ar dāsnu naudas balvu

Krājkasēm Coin Bash slotā ir svarīga loma – tās ir scatter simbols un izmaksā laimestus atkarībā no summas uz laukuma. Ja vienā griezienā izkritīs četras, piecas, sešas, septiņas, astoņas vai deviņas krājkases, Jūs saņemsiet tūlītēju izmaksu attiecīgi x5, x15, x40, x100, x500 vai x5 000. Neskatoties uz standarta laukumu, vairāk nekā trīs izkliedētāji parādās ļoti bieži.

Tās arī ir interesantās pamatspēles iezīmes – pretējā gadījumā Jums vienkārši jāsavāc simboli rindā un jāgaida bonusa kārtas sākums, kas var dot maksimālo balvu.

Bonusa raunds Lucky Star

Kad uz lauka nokrīt trīs dažādu krāsu zvaigznes, tas ir foršas bonusa kārtas priekšvēstnesis. Kad tas notiks, jūs redzēsiet laimes riteni ar diviem sektoriem: pirmais nosaka bezmaksas griezienu skaitu no 10 līdz 20, bet otrais sektors izvēlas reizinātāju no x2 līdz x5.

Reizinātājs tiks piemērots visiem bezmaksas griezienu laimestiem, tomēr tas neattiecas uz krājkases bonusu.

Labajā pusē Jūs varat redzēt skaitītāju, kas savāc visas zvaigznes. Tiklīdz tas savāks septiņas šādas zvaigznes, bonusa raunds tiks atsāksa ar vieniem un tiem pašiem griešzienu parametriem, bet reizinātājs tiks palielināts par x1 un katru reizi, kad atsāksiet raundu, tas pievienos x1.

Nejaušās krājkases

Bāzes un bonusa spēļu laikā daži no ruļļiem var atkal sākt griezties, lai uz laukuma dotu vairāk wild simbolus vai krājkases. Jāatzīmē, ka wild (W burta formā) ir visvairāk apmaksātais simbols – par pieciem šādiem simboliem spēlētāji saņem x125 likmes.