Laimz reģistrācija

Lai iegūtu pieeju Laimz piedāvātajām spēlēm Jums jāreģistrējas Laimz mājas lapā. Reģistrācijas process nav sarežģīts, tas prasa aizpildīt reģistrācijas veidlapu un Jūs varat sākt spēlēt piedāvātās spēles.

Kā atvērt Laimz kontu? 

Lai atvērtu Laimz kontu, Jums ir jādodas uz Laimz mājas lapu un jānoklikšķina uz  reģistrācijas pogas. Jums būs jāaizpilda reģistrācijas veidlapa, kurā jānorāda vārds, uzvārds, dzimšanas datums, dzimums, e-pasta adrese, lietotājvārds, parole un citas nepieciešamās informācijas.

Jums būs jāapstiprina savs konts, saņemot e-pasta ziņojumu ar aktivizācijas saiti. Pēc tam, kad jūs esat aizpildījis reģistrācijas veidlapu, jums būs jāpārbauda savs e-pasts, jo jums tiks nosūtīta apstiprinājuma saite. Kad jūs apstiprināsiet savu kontu, jūs varēsiet piekļūt Laimz piedāvātajiem pakalpojumiem, piemēram, spēļu derībām un kazino spēlēm. Tomēr, lai veiktu likmes un izmantotu dažus citus pakalpojumus, Jums būs jāveic naudas iemaksa kontā. Svarīgi atcerēties, ka Jums var būt jāiesniedz papildu informācija, piemēram, ID dokumenta kopija, lai verificētu savu kontu un veiktu izmaksas.

Vai Laimz iespējams atvērt vairākus spēlētāja kontus?

Nē, Laimz noteikumi stingri aizliedz reģistrēties vairāk nekā vienam spēlētāja kontam. Katram lietotājam ir atļauts reģistrēt tikai vienu kontu, un dublējoši konti tiks nekavējoties slēgti. Ja jums ir jautājumi par savu esošo kontu vai vēlaties veikt kādas izmaiņas tajā, varat sazināties ar Laimz klientu atbalsta dienestu.

Ko darīt ja nav iespējams reģistrēties Laimz, jo Jūsu dati jau ir reģistrēti?

Ja Jums tiek ziņots, ka Jūsu dati jau ir reģistrēti Laimz, tas norāda uz to, ka Jūs jau esat izveidojis kontu agrāk. Ja Jūs nevarat atcerēties savu iepriekšējo konta informāciju, Jums vajadzētu sazināties ar Laimz klientu atbalsta dienestu, lai atjaunotu savu konta piekļuvi vai saņemtu palīdzību, lai reģistrētos vēlreiz. Laimz klientu atbalsta dienests var Jums palīdzēt atrisināt jebkādas problēmas, kas saistītas ar konta reģistrāciju vai piekļuvi kontam. Lai sazinātos ar Laimz klientu atbalstu, Jūs varat izmantot tālruņa numuru, e-pastu vai tiešsaistes tērzēšanas iespējas, kas ir pieejamas Laimz mājas lapā.

Ko darīt ja izvēlētais lietotājvārds jau ir reģistrēts Laimz?

Ja Jūsu izvēlētais lietotājvārds jau ir reģistrēts Laimz, Jums būs jāizvēlas citu lietotājvārdu, kas vēl nav reģistrēts. Laimz neļauj diviem lietotājiem būt reģistrētiem ar vienu un to pašu lietotājvārdu, lai novērstu jebkādu pārpratumu un aizsargātu lietotāju kontus. Laimz lietotājvārds var sastāvēt no burtiem, cipariem un zīmēm, piemēram, pasvītrojumiem un domuzīmēm. Lietotājvārds var saturēt no 6 līdz 20 rakstzīmēm, bet tas nedrīkst saturēt speciālos simbolus, piemēram, apostrofus, pēdiņas, procentu zīmes utt.

Kādi ir vecuma ierobežojumi, lai atvērtu Laimz kontu?

Laimz pieņem tikai pilngadīgus klientus, kas ir vecāki par 18 gadiem. Tā kā azartspēles var radīt atkarību, Laimz ievēro atbildīgas azartspēles principus, lai aizsargātu savus klientus. Ja persona ir jaunāka par 18 gadiem, viņiem nav atļauts reģistrēties un spēlēt azartspēles Laimz mājaslapā.

Kā pārliecināties vai Laimz konts jau ir atvērts? 

Lai pārliecinātos, vai Laimz konts jau ir atvērts, Jums jāmēģina ielogoties savā kontā, izmantojot savu lietotājvārdu un paroli, kas Jums bija norādīts, reģistrējoties. Ja Jums izdodas veiksmīgi pieteikties un ielogošanās notiek bez problēmām, tas nozīmē, ka Jums ir aktīvs Laimz konts.

Ja Jūs neesat parliecināts par to, vai konts ir atvērts vai nē, Jūs varat sazināties ar Laimz klientu atbalsta dienestu, lai saņemtu informāciju par Jūsu konta statusu.

Vai Laimz atļauj reģistrēties klientiem no visām valstīm?

Nē, Laimz neļauj reģistrēties klientiem no visām valstīm. Par to vai Jums ir atļauts reģistrēties Laimz mājas lapā Jūs varat sazināties ar Laimz klientu atbalsta centru un noskaidrot visu interesējošo informāciju.