Laimz likmes 

Laimz likmes ir viens no galvenajiem faktoriem, kas nosaka spēlētāja potenciālo laimesta lielumu. Laimz likme attiecas uz summu, ko spēlētājs liek uz likmes, kad piedalās azartspēlēs vai veic derības. Laimz likmes var atšķirties atkarībā no konkrētās spēles un tās noteikumiem, kā arī no spēlētāja paša izvēles. Laimz likmes var būt gan minimālās, gan maksimālās, un tās var mainīties atkarībā no spēles gaitas un veiksmes. 

Kas var veikt Laimz likmes?

Laimz likmes var veikt tiešsaistē reģistrētie un autorizēti lietotāji, kuri ir iemaksājuši naudu savā Laimz kontā un ir pietiekami veci, lai piedalītos azartspēlēs atbilstoši vietējiem tiesību aktiem. Parasti Laimz piedāvā vairākas azartspēles, piemēram, sporta likmes, kazino spēles un dažādas loterijas, kurās spēlētāji var likt naudas summas uz konkrētām uzvaras iespējām.

Kā var veikt likmes?

Laimz likmes var veikt uz dažādiem azartspēļu un derību veidiem, atkarībā no konkrētā spēļu un derību piedāvājuma. Lai veiktu likmi tiešsaistē ir jāizveido konts Laimz mājaslapā un jāpārskaita līdzekļi uz savu spēļu kontu. Tad var izvēlēties konkrēto spēli un derību veidu, un noteikt likmes summu. Laimz var piedāvāt arī dažādas bonusa un atlaižu iespējas, kā arī dažādus maksājumu veidus.

Kāda ir minimālā/maksimālā likme?

Minimālā un maksimālā Laimz likme var atšķirties atkarībā no konkrētā spēļu veida un noteikumiem. Minimālā likmes summa ir 0.10 EUR, bet maksimālā summa atkarīgs no notikuma veida un var sasniegt līdz pat 20 000,00 EUR. Likme tiek pieņemta tikai par spēlēm, kas ir pieejamas uzņēmuma azartspēļu sarakstā. Likmes pieņemšanas brīdis tiek reģistrēts uzņēmuma datu bāzē, un strīda gadījumā šis brīdis uzskatāms par neapstrīdamu. Pieņemtās likmes lietotājs nevar atcelt, un tikai uzņēmuma izsludinātais notikuma iznākums ir pamats likmes atzīšanai par pareizu vai nepareizu prognozētu.

Kādi ir Laimz likmju veidi? 

Laimz piedāvā vairākus likmju veidus sporta derībām. 

  • Vienkārša likme paredzēta, lai paredzētu tikai vienu rezultātu. 
  • Kombinētā likme apvieno vairākas vienkāršās likmes, ļaujot Jums paredzēt vairāk nekā vienu iznākumu vienlaicīgi. Lai uzvarētu kombinēto likmi, visām jūsu veiktajām likmēm uz dažādiem notikumiem jābūt veiksmīgām.
  • Sistēmas likmes ir līdzīgas kombinētajām likmēm, bet ar dažādiem likmju variantiem un izmaksām. Ar sistēmas likmi Jūs varat izvēlēties dažādas likmes kombinācijas, kas palīdz samazināt risku un palielināt iespējamo laimestu apjomu. Tas nozīmē, ka Jūs varat veikt likmes uz vairākiem notikumiem, un Jums nav nepieciešams, lai visas likmes būtu veiksmīgas, lai uzvarētu, bet izmaksas un iespējamais laimesta apjoms atkarīgs no izvēlētās sistēmas un veiktajām likmēm.

Vai ir iespējams atcelt veikto likmi?

Laimz likmju atcelšana nav iespējama. Kad likme ir veikta, tā tiek uzskatīta par apstiprinātu un galīgu.

Kā notiek Laimz likmju izmaksa?

Laimz likmju izmaksa notiek atkarībā no spēles noteikumiem un iznākuma. Ja Jūsu likme uzvar, Jums tiks izmaksāta summa, kas aprēķināta saskaņā ar noteikumiem un koeficientiem. Ja Jūsu likme zaudē, tad Jūs zaudējat savu likmi. Laimz piedāvā dažādus veidus, kā var saņemt izmaksas, tostarp bankas pārskaitījumu. Informāciju par konkrētiem izmaksas veidiem un laikiem var noskaidrot sazinoties ar klientu atbalsta centru.