Laimz iemaksa

Laimz ir populārs azartspēļu operators, kurš piedāvā iespēju veikt iemaksu savā kontā, lai spēlētāji varētu izmantot spēļu piedāvājumu un iegūt pozitīvu azartspēļu pieredzi. Iemaksas veikšana Laimz kontā ir vienkārša un viegli pieejama, izmantojot vairākas pieejamās iemaksu metodes.

Kā veikt iemaksu Laimz kontā?

Laimz kontā iemaksas var veikt, izmantojot dažādus maksājumu veidus, ieskaitot bankas pārskaitījumu, maksājuma karti. 

Bankas pārskaitījumi iespējami caur Luminor, Nordea, Citadele, SEB un Swedbank.

Izmantojot maksājuma karti Laimz atbalsta Visa un Mastercard.

Lai veiktu iemaksu, klientam ir jāreģistrējas Laimz platformā un jāizvēlas sev piemērotākais maksājuma veids. Pēc tam klientam ir jāizvēlas iemaksas sadaļa un jāievada summa, ko vēlas iemaksāt.

Kāda ir minimālā/maksimālā iemaksas summa?

Veicot iemaksu Laimz kontā, minimālā iemaksas summa ir 5 euro. Maksimālā vienas iemaksas summa ir 10 000 euro. Lai veiktu iemaksu lietotāja kontā jāizmanto viens no kompānijas piedāvātajiem iemaksas veidiem. 

Vai par veikto iemaksu Laimz kontā tiek piemērota komisijas maksa?

Laimz nepiemēro papildus komisijas maksu par veiktajām iemaksām, tomēr atkarībā no izvēlētās bankas politikas var tikt pieprasīta komisijas maksa. 

Komisijas maksa tiek piemērota maksājumiem, kas tiek veikti izmantojot Swedbank norēķinu pakalpojumus, jo veiktā iemaksa nonāk Laimz Citadele bankas kontā. Komisijas maksa par pakalpojumu ir 0.36 euro. Maksājumam ar karti komisijas maksa ieturēta netiek, tādēļ šī ir alternatīva ja vēlaties turpināt veikt iemaksas no Swedbank konta. 

Vai savā Laimz kontā iespējams veikt iemaksu ar citas personas maksājuma karti? 

Saskaņā ar Laimz kompānijas noteikumiem, iemaksu savā kontā iespējams veikt tikai no sava bankas konta vai izmantojot savu kredītkarti. Ja iemaksa ir veikta no citai personai piederoša bankas konta vai maksājuma kartes, Laimz ir tiesības iemaksu neapstiprināt un atgriezt iemaksas summu bankas kontā, no kura iemaksa tika veikta. Tādējādi, nav iespējams veikt iemaksu savā Laimz kontā ar citas personas maksājuma karti.

Vai iespējams veikt iemaksu citas personas kontā?

Nē, Laimz nepiedāvā iespēju veikt iemaksu citu personu kontos. Iemaksas var veikt tikai uz savu Laimz kontu no savas bankas konta vai izmantojot savu maksājuma karti. Šādas prasības ir Laimz drošības un aizsardzības politikas daļa, lai novērstu neautorizētas darbības un aizsargātu klientu finanšu drošību.

Kā veikt iemaksu Laimz kontā ar BankLink?

Lai veiktu iemaksu Laimz kontā ar BankLink, sekojiet šiem soļiem:

 • Pārliecinieties, ka Jums ir aktīvs Laimz konts un Jums ir pieejams BankLink maksājumu veikšanas metode.
 • Ielogojieties savā Laimz kontā.
 • Noklikšķiniet uz “Iemaksāt” pogas.
 • Atlasiet BankLink kā iemaksas veidu.
 • Izvēlieties banku no piedāvātajām iespējām.
 • Ievadiet summu, kuru vēlaties iemaksāt, un spiediet “Turpināt”.
 • Jūs tiksiet novirzīts uz savas bankas lapu, kur Jums būs jāautentificējas un jāapstiprina maksājums.
 • Kad maksājums ir apstiprināts, Jums būs jāgaida, līdz nauda nonāks Jūsu Laimz kontā.

Atcerieties, ka dažām bankām var tikt piemērota maksas par BankLink iemaksu veikšanu, tāpēc iepazīstieties ar savas bankas noteikumiem un komisijas maksu pirms maksājuma veikšanas.

Kā veikt iemaksu Laimz kontā izmantojot maksājuma karti? 

Laimz kontā iemaksu var veikt, izmantojot maksājuma karti, izmantojot šādus soļus:

 • Atveriet savu Laimz kontu un izvēlieties sadaļu “Iemaksa”.
 • Izvēlieties “Maksājuma karte” kā iemaksas veidu.
 • Ievadiet savas maksājuma kartes informāciju, tostarp kartes numuru, derīguma termiņu un CVV kodu.
 • Ievadiet summu, kuru vēlaties iemaksāt savā Laimz kontā.
 • Veiciet pārbaudi, lai pārliecinātos, ka visi ievadītie dati ir pareizi.
 • Nospiediet “Apstiprināt” un gaidiet, kamēr iemaksa tiks apstrādāta.

Kartes maksājuma apliecinājums

Laimz var pieprasīt kartes maksājuma apliecinājumu, lai veiktu klienta verifikāciju. Šis dokuments apstiprina kartes maksājumu un satur visu nepieciešamo informāciju, tostarp personas vārdu un uzvārdu, izvēlētās bankas nosaukumu, bankas IBAN numuru (kas atbilst ES standartiem un sastāv no 21 simbola), bankas kartes numuru, maksājuma datumu, maksājuma summu un saņēmēja vārdu un uzvārdu. Dokuments var tikt iesniegts kā PDF fails vai kā ekrānšāviņš ar URL saiti. Lai augšupielādētu šo dokumentu savā profilā, jums jāiet uz sadaļu “Verifikācija” un jāizvēlas “Kartes maksājuma apliecinājums”.

Pirms iemaksu veikšanas katram spēlētājām jāizpilda noteiktas prasības, lai persona tiktu apstiprināta Laimz kontā un varētu uzsākt spēli. Neskaidrību gadījumā iesakām sazināties ar Laimz atbalsta centru un iegūt visu sev nepieciešamo informāciju.