Sporta fanus noteikti iepriecinās tas, ka Latvijā ir diezgan plaša sporta totalizatoru izvēle, kas Jums noteikti neliks vilties. Visi populārākie azartspēļu operatori, kas pieejami Latvijā nodrošina sporta totalizatorus un lielākoties tas būs Jūsu gaumes jautājums, kuru labāk izvēlēties. Nav iespējams noteikt, kura ir patiesi vienīgā un labākā sporta likmju vietne. Drīzāk ir jāņem vērā, kuri totalizatori Latvijā vislabāk atbilst Jūsu vajadzībām. Neskatoties uz to, vispārīgs ieteikums ir arī izvērtēt atvērt kontu pie vairākiem bukmeikeriem, lai salīdzinātu izdevīgākos piedāvājumus un saņemtu dažādus aktuālos bonusus.

Latvijas totalizatori galvenokārt atšķiras tieši ar saviem bonusu piedāvājumiem, depozītu un izmaksu veidiem, kā arī koeficentu izlikšanu. Sev piemērotāko totalizatoru Jūs varēsiet izvēlēties tikai tad, kad izpratīsiet šos jēdzienus un kā tie izpaužas dažādās vietnēs. Tomēr ir skaidrs, ka divi vienādi totalizatori nevar pastāvēt. Vienīgais, kas totalizatoriem ir kopīgs ir tas, ka uz tiem attiecas vieni un tie paši noteikumi un regulas atbilstoši likumdošanai. Piemēram, nevienā totalizatorā nevarēs saņemt laimestu, ja netiks norādi precīzi personas dati. Pirmā lieta, ko pamanīsi dažādos totalizatoros ir atšķirīgi pirmo iemaksu bonusi, kas ir pieejami teju ikvienā totalizatorā. Noteikti varam Jūs iedrošināt, ka sev piemērota totalizatora atrašana un izvēle nav tik sarežģīta, kā pirmajā brīdi varētu likties.

Jebkurā gadījumā Jūsu mīļākais totalizators Latvijā būs tas, kurš atbildīs Jūsu vēlmēm. Daži meklē totalizatorus ar vislabākajiem koeficentiem, citi totalizatorus spēlē tikai, lai veiktu likmes, savukārt vēl kāda cita spēlētāju grupa meklē interesantus likmju veidus.

Kādus faktorus ņemt vērā totalizatora izvēlē?

 1. Koeficenti. Katrs totalizators piedāvā atšķirīgus koeficentus. Piereģistrējieties un izpētiet koeficentus dažādās vietnēs, lai atrastu vislabākos.
 2. Bonusi. Svarīgi ir izvērtēt, cik izdevīgi, regulāri ir totalizatora bonusi un vai tie netiek piedāvāti ar pārāk sarežģītiem nosacījumiem, un līdz ar to ir vienkārši izmantojami.
 3. Maksājumu sistēma. Izpētiet vietnes noteikumos piedāvātās maksājumu metodes, iemaksu un izmaksu ātrumu, to minimālās un maksimālās naudas summas. Nepacietīgākus spēlētājus kaitina izmaksas, kuras var saņemt vairāku dienu laikā.
 4. Mājaslapas izkārtojums. Sporta totalizatoros atrodas pietiekoši daudz informācijas, lai nozīmīgs būtu tas, kā tā ir vizuāli izkārtota, vai viss vajadzīgais ir viegli atrodams u.tml. Izvēlieties tādu vietni, kurā Jums ir patīkami uzturēties.
 5. Klientu atbalsta dienests. Izvēlieties vietni, kur klientu atbalsta dienests ir pieejams Jums ērtā laikā un saziņas kanālos. Visātrāk ar speciālistiem varēsi sazināties ar tiešsaistes čata starpniecību, taču ne visās Latvijas online azartspēļu vietnēs tas ir pieejams.
 6. Papildus bonusi. Ir vietnes, kuras piedāvā aizraujošu un aktuālu sporta jaunumu sadaļu, podkāstu ierakstus un dažādu interesantu saturu, kas tev palīdzēs izdarīt likmes.

Varam droši apgalvot, ka visi Latvijas totalizatori piedāvā lielu sporta veidu izvēli un spēlēt tajos noteikti nebūs garlaicīgi. Tādēļ atvēliet laiku un iedziļinieties dažādu totalizatoru piedāvājumos, lai izvēlētos sev vispiemērotāko.

Populārākie Latvijas totalizatori

Lai atvieglotu Jūsu totalizatora izvēli, apkopojām sarakstu ar populārākajiem Latvijas online sporta totalizatoriem. Katram no tiem nodrošinājām arī kodolīgu apskatu, lai dotu Jums ieskatu, kādas iespējas pieejamas katrā no totalizatoriem.

 1. 11.lv totalizators
  Lai gan šis ir iespējams jaunākais Latvijas sporta totalizators, 11.lv sporta totalizators internetā ir augstāko koeficentu līderis Latvijā. Mobilajām ierīcēm draudzīgā totalizatora darbību nodrošina iekšējo bukmeikeru komanda, tādēļ tajā pieejami arī daudzi vietējie notikumi, piemēram, TV šovi, politiski notikumi u.tml. Kā arī klientus jo īpaši iepriecinās ātrās izmaksas, kas tiek veiktas vienas stundas laikā, kas nav sastopams nevienā citā sporta totalizatorā Latvijā.
 2. Optibet totalizators
  Teju jebkurš sporta totalizatora spēlētājs zina Optibet zīmolu, kas iespējams ir vislabāk zināmais totalizators Latvijā. Papildus Optibet vada likmju pieņemšanas punktus jeb sporta bārus daudzās Latvijas pilsētās. Uzņēmums piedāvā plašu un augstas kvalitātes pakalpojumu klāstu, kuru tas nodrošina ar iekšējo Latvijas bukmeikeru komandu, tādējādi ir iespējams likt likmes uz vietējas nozīmes sporta un izklaides notikumiem. Turklāt regulāri tiek piedāvāti dažādi izdevīgi bonusi un akcijas.
 3. OlyBet totalizators
  OlyBet iepriecina ar plašu sporta notikumu izvēli, kurus ir viegli pārlūkot un atrast tieši sev interesējošo. Vietne piedāvā arī lielisku live likmju sistēmu. Pieejama arī noderīga statistika un augstas kvalitātes sporta notikumu tiešraides. Koeficentus var raksturot kā vidējus un noteikti jāņem vērā, ka izmaksas netiek veiktas brīvdienās.
 4. Betsafe totalizators
  Betsafe, kas kādreiz bija zināms ar nosaukumu Triobet, ir viens no populārākajiem online azartspēļu zīmoliem Latvijā. Tā kā šis ir starptautisks uzņēmums, tā bukmeikeri neatrodas Latvijā, kas ir nojaušams totalizatora piedāvājumā, jo tā saturs nav pilnībā pielāgots Latvijas tirgum. Tomēr jāpiemin, ka Betsafe totalizatorā ir daudz bonusu piedāvājumu, kas dažiem lietotājiem šķitīs pievilcīgi.
 5. Pafbet totalizators
  Pafbet sporta mīļotājiem piedāvā kvalitatīvus totalizatora pakalpojumus. Šis 1966. gadā dibinātais uzņēmums nodrošina savu interneta sporta totalizatoru kopš 2018. gada, tādēļ pieļaujam, ka Pafbet pagūs nākt klajā ar lieliskiem jauninājumiem. Ar šo totalizatoru “komplektā” nāk vietne pafbetscore.lv, kur var sekot līdzi aktualitātēm sportā Latvijā un pasaulē.

Pirms izdarīt savu gala izvēli, vēlreiz atgādinām Jums piereģistrēties dažādos totalizatoros, lai izprastu, kurš ir Jums vispiemērotākais. Noteikti nesteidzieties ar savu izvēli, jo totalizatoru izpēte prasīs nedaudz Jūsu laika, taču tas noteikti gala rezultātā būs tā vērts. Lai Jums veicas totalizatora spēlēs!