Sahara Nights

Sezam, atveries! Šis ir pirmais arābu temtikā veidotais spēļu automāts no Yggdrasil. Tajā tu izmēģināsi savu veiksmi 5×3, 20 izmaksu līniju ruļļu kombinācijā. Spēlē ir maģiskas lampas, kas pārtop par noslēpumainiem džina wild simboliem un ar bezmaksas griezienu raundu. Spēlē šo spēli jebkurā ierīcē, tai skaitā iOS un Android viedtālruņos, lai nokļūtu Sahāras tuksnesī un sāktu griezt ruļļus, sākot no 0.20€ līdz pat 100€ par vienu griezienu.

Yggdrasil veido izcilus spēļu dizainus un Sahara Nights spēļu automāts noteikti nav izņēmums. Tas ir ļoti detalizēts, ar piesātinātām krāsām un ar stīgu orķestra skaņu celiņu, kas ir perfekti piemērots šai spēlei. Tā norisinās sultāna pilī. Fonā ir redzamas arābu nakts debesis. Uz ruļļiem redzami četri zemākas vērtības dārgakmeņi, kā arī četri nedaudz vērtīgāki simboli – biķeri, dunči, Aladins un princese. Sultāns ir visvērtīgākais simbols, kas sniedz laimestu, kas ir 175 reizes lielāks par tavu likmi. Džina lampa ir wild simbols, kas aizvieto visus parastos simbolus.

Spēles iespējas

Sahara Nights nav pārāk daudz iespēju, taču tās, kas ir, patiesi ir izklaidējošas. Kā pirmo varam minēt džina wild simbolu, kas parādās tikai uz trīs centrālajiem ruļļiem. Kad tas ir daļa no uzvarošās kombinācijas, džina wild simbols izpletīsies.

Džina wild iespēja attiecas tikai uz bezmaksas griezienu spēli, kā arī nāk talkā, kad iegūsti trīs, četrus vai piecus scatter simbolus jebkur uz ruļļiem, kas tev dos astoņus, 12 vai 16 bezmaksas griezienus, kā arī 1000x balvu, ja iegūsti visus piecus no šiem simboliem.

Kad džina wild parādās bonusu spēles laikā, tas ne tikai izplešās, bet arī iespējas laikā fiksējas pie ruļļiem. Ja tu iegūsti visus trīs, tad tev tiks piešķirti divi papildus bezmaksas griezieni. Bonusu vari atkārtoti aktivizēt ar diviem papildus griezieniem, iegūstot divus scatter simbolus.

Kopsavilkums

Ja tu meklē maģisku spēli ar nevainojamu vizuālo noformējumu, baudāmu skaņu celiņu un mērenu vinnestu biežumu, Sahara Nights būs tev piemērota. Nedaudz asāku izjūtu cienītāji, kas vēlas milzīgus vinnestus un ātru spēli noteikti izvēlētos kādu citu spēli Sahara Nights vietā.
Sahara Nights nenoliedzami ir skaista spēle, par to noteikti nav šaubu. Tā ir arī ļoti izklaidējoša, lai gan dažus no tās atturēs tās mērenība visos spēles aspektos.

Conan

Conan veidojis NetEnt spēļu izstrādātājs, spēlei ir seši ruļļi, četras rindas un 24 izmaksu līnijas, kur uzvaras gūt var abos virzienos. Spēlē pieejama visās ierīcēs un ir balstīta uz Conan the Barbarian stāsta, kas ir izmantots arī vairākās filmās, grāmatās, komiksos un video spēlēs.

Multfilmu stilistikā veidotajā dizainā tu atradīsi sniegotu ciematu. Simboli sevī iekļauj čūsku, lauvu, monētas ar piekūnu, āķus, zobenus, ķiveres un slavenus tēlus. Visaugstākā vērtība ir Conan tēlam. Ja tas atrodas uz trešās, ceturtās, piektās vai sestās izmaksu līnijas, tad attiecīgi tavs vinnests tiks palielināts par 0.75, divām, piecām vai sešām reizēm no tavas likmes vērtības.

Torņa wild iespēja

Conan ir trīs 2×4 laukumi (divi katrā rullī) – katrs no tiem ir savienots ar spēles papildiespēju. Vispirms tev ir pieejama Tower wild iespēja, kas parādās pirmajā laukumā (uz pirmā un otrā ruļļa). Tower wild var parādīties un izplesties, lai rulli aptvertu daļēji vai pilnībā.

Mystery simbola iespēja

Otrajā laukumā, kas atrodas uz trešā un ceturtā ruļļa parādās Mystery simbols, kas var būt vai nu viens pats vai arī kopā ar vairākiem – tad tie pārvēršas par citiem nejaušiem simboliem.

Mystery reizinātāja un Thoth Amon iespējas

Ja trešo un ceturto rulli pilnībā noklāj Mystery simboli, tiks aktivizēta Mystery reizinātāju iespēja – apmērā no trīs līdz septiņām reizēm. Ja trešo vai ceturto, vai abus ruļļus pilnībā noklāj Mystery simboli un blakus atrodās Tower wild vai Battle wild simbols, tiks aktivizēta Thoth Amon iespēja. Tās ietvaros tiek pievienoti trīs līdz seši Mystery simboli, kas sniedz lielākas izredzes gūt vinnestu.

Battle wild iespēja

Visbeidzot ir arī Battle wild iespēja, kas nosedz trešo laukumu jeb piekto un sesto rulli. Battle wild parādās uz abiem šiem ruļlem un izplešas līdz pat trīs simbolu pozīcijām uz sāniem ar piesaistīto rulli.

Savienoto ruļļu iespēja

Conan ir arī savienoto ruļļu iespēja – ruļļu pāriem katrā no trijiem 2×4 laukumiem ir lielāka iespēja tikt savienotiem ar citu rulli tajā pašā laukumā, lai parādītu tos pašus simbolus. Tas palielina Jūsu iespējas iegūt lielākus vinnestus vai arī, lai aktivizētu iepriekš aprakstītās spēles papildiespējas.

Trīs bezmaksas griezienu iespējas

Conan spēļu automāta labākā daļa ir trīs bezmaksas griezienu iespēja. To var aktivizēt, iegūstot trīs vai vairāk scatter simbolus jebkur uz ruļļiem. Trīs, četri, pieci vai seši scatter simboli attiecīgi dos 10, 15, 25 vai 50 bezmaksas griezienus. Savienoto ruļļu iespēja attiecas uz vismaz diviem blakusesošiem ruļļiem, kas ir savienoti kopā katrā bezmaksas griezienā.

Hot 4 Cash

Gatavojieties žilbinošajiem neona simboliem un mirdzošajām bonusu iespējām spēļu automātā Hot 4 Cash, kuru izstrādājis NoLimit City.

Spēlē ir neierasts ruļļu izkārtojums, kurā atrodas īpašas zonas. Tās ļauj vaļu tādām iespējām kā bezmaksas spēles, sticky wilds, milzīgiem simboliem un bonusa rullim, kas uzgriež tūlītējas balvas.

Lai gan šī spēļu automāta dizains nav pilnībā unikāls, radošais veids, kā var aktivizēt iespējas ir kaut kas līdz šim neredzēts.

Izbaudiet disko

Tiklīdz būsiet atvēris spēļu automātu Hot 4 Cash jebkurā savā iecienītākajā ierīcē, Jūs sastapsiet unikālus ruļļus.

Uz diviem ārējajiem ruļļiem ir tikai divi simboli, kamēr uz vidējiem trīs ir trīs simboli. Spēles labajā pusē Jūs redzēsiet trīs kastes – Super Free Spins, Colossal Symbol un Lucky Wheel kastes tiek iesaistītas spēle, kad tiek aktivizēti to bonusu raundi.

Lai gan mēs visi esam pieraduši redzēt spēles, kas piepildītas ar ķiršu, dimantu un septītnieku simboliem, tikai dažas no tām ir tik izskatīgas un uzmanību piesaistošas kā Hot 4 Cash.

Zili, zaļi un koši rozā simboli piepilda ruļļus, kamēr aizmugurē ir spilgti violetas neona gaismas. Zilie un rozā toņi iespējams nebūs kura katra gaumē, bet noteikti nevar pārmest to, ka šis spēļu automāts ir garlaicīgs. Spēle atgādina nakts klubu, jo īpaši ņemot vērā tās skaņu celiņu, kas rada patiesu disko atmosfēru.

Izmēģiniet papildiespējas

Kad ‘Jūs spēlējat Hot 4 Cash spēļu automātu, ir nozīmīgi turēt acis vaļā uz četrām “karstajām zonām”, jo šīs ruļļu pozīcijas aktivizē bonusu iespējas.

Ja visas četras zonas piepildītas ar vienu un to pašu simbolu vienādās krāsās, tiks aktivizēti Super Free Spins. Kad “karstās zonas” piepildās ar to pašu simbolu tikai dažādās krāsās, Jums tiek piešķirta Colossal Symbol iespēja. Šajā gadījumā pirmais un piektais rullis griezīsies atkārtoti bez maksas.

Uzgriežot vienādas krāsas dažādu simbolu sajaukumu “karstajās zonās” aktivizēs Lucky Wheels iespēju, kur Jūs redzēsiet košu ratu ar trīs dažādiem līmeņiem. Iekšējais aplis griežas pirmais, piešķirot reizinātājus. Labākie atalgojumi atrodas vidējā un ārējā aplī, kur varēsiet iegūt vinnestus, kas ir līdz pat 1000 reizēm lielāki par Jūsu likmi.

Gala vārds – krāsaini un radoši

Hot 4 Cash spēle pavisam noteikti atstāja iespaidu uz mūsu komandu ar savu pievilcīgo dizainu un oriģinālajām papildiespējām. Unikālā “karsto zonu” bonusu sistēma ir gan ļoti dāsna vinnestos, gan arī inovatīva. Mēs ļoti ceram, ka izstrādātājs NoLimit City turpinās veidot arvien vairāk spēļu automātus, kas līdzinās šim.

Coins of Fortune

Nolimit City piedāvā spēļu automātu ar netipisku dizainu, un vēl negaidītākām spēles funkcijām, kas piedāvā arī dažādus vērienīgus bonusus. Šādi par radīto spēli izsakās paši spēļu izstrādātāji: “Coins of Fortune spēle ir ieturēta futūristiski aziātiskā stilā. Ar šīs spēles palīdzību varēsiet nokļūt dinamiskajās pilsētās: Tokijā, Pekina un Šanhajā! Šis ir pirmais Nolimit ceļojums uz Austrumiem.”

SPĒLES APRAKSTS

Coins of Fortune spēle norisinās uz 5×3 ruļļiem. Aktīvo izmaksu līniju skaits šajā spēlē ir 20. Uz katru līniju iespējams veikt likmi sākot no viena centa līdz pieciem eiro. Šajā spēlē ir pieejamas 10 pamatikonas, divi speciālie elementi, atkārtotie griezieni, kā arī laimestu opcijas. Spēlētājs iegūst laimestu tajā brīdī, kad trīs, četras vai piecas spēles ikonas atrodas cita citai blakus. Laimīgās kombinācijas veidojas no kreisās uz labo pusi. Laimesta izmaksas apmērs ir atkarīgs no likmes, kas tiek veikta uz vienu līniju. Šis spēļu automāts ir ieguvis Maltas Azartspēļu uzraudzības iestādes licenci, tāpēc varat būt droši, ka tas ir drošs.

Spēļu automātā Jūs redzēsiet sešas daudzkrāsainas monētas ar apaļiem un trijstūrveida caurumiem, kā arī četrus pūķus. Spēlē ir divi speciālie simboli – Dragon Wild un Scatter. Ar šo simbolu palīdzību Jums būs iespēja palielināt savu laimesta apmēru.
Coins of Fortune spēlē tiek piedāvātas arī divas bonusa spēles – Dragon Nudge un Lucky Respin. Situācijā, kad vienā kolonnā uzkrīt trīs vienādi simboli, šis stabiņš aizpildās ar džokeru – pūķi (Dragon Nudge). Pēc tam seko atkārtotie griezieni, kas tiek veikti uz kazino rēķina. Pēc katra veiktā grieziena Dragon Wild simbols nokrīt par vienu pozīciju, un raunds turpinās tik ilgi, kamēr šis simbols pilnībā izzūd no ekrāna. Savukārt Lucky Respin darbības princips ir pavisam vienkāršs – uzgriežot trīs skatera (scatter) simbolus, spēlētājam ir iespēja veikt atkārtotus griezienus.

Šo spēli iespējams izmēģināt ne tikai datorā, bet arī viedtālrunī un planšetdatorā. Šī ir lieliska iespēja uzspēlēt šo aizraujošo spēli no jebkuras sev ērtas vietas, jo, lai izmēģinātu savu veiksmi, nepieciešams tikai interneta pieslēgums un ierīce, uz kuras to spēlēt.